Results from Kodryanka 2005 - IDSF International Open Latin 24 kwietnia 2005
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Kodryanka 2005
Mołdawia - Kishinev 23 kwietnia 2005

IDSF International Open Latin 24 kwietnia 2005

Finał

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
2  Evgeniy Imrekov & Elena Kalugina Rosja
3  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Mołdawia
4  Ojars Bacis & Santa Lodina Łotwa
5  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Rosja
6  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Mołdawia
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Austria
8  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rosja
8  Pavel Pasechnik & Elena Mantaluta Mołdawia
10  Artem Gritsiuk & Maria Netkach Rosja
10  Trendafil Sarmov & Radostina Ivanova Bułgaria
12  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rosja

Ćwierćfinał

13  Aleksandr Skarlato & Kateryna Katerynchyk Ukraina
14  Dumitru Doga & Alexandra Malai Mołdawia
15  Oktavian Para & Elena Cravciuc Mołdawia
16  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Mołdawia
17  Artem Chernysh & Ekaterina Okorokova Ukraina
18  Vasili Poplavskiy & Anna Matus Mołdawia
19  Mihail Ciobanu & Iana Gorodianova Mołdawia
20  Dmitri Pakhomov & Yekaterina Migunova Rosja
21  Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
22  Mikhail Fadeev & Iulia Vorosilova Mołdawia
22  Pavel Jitariuc & Olga Ivanova Mołdawia
24  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bułgaria

Runda 2 (górne 38)

25  Lucian Dimitras & Elena Samarina Mołdawia
25  Yuri Grigorica & Olga Covalenco Mołdawia
27  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Rumunia
28  Ivan Cosman & Marina Zagoruico Mołdawia
28  Stanislav Suravschii & Ilona Revetcaia Mołdawia
30  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Rumunia
31  Sergiu Burlacu & Ana Guranda Mołdawia
32  Andrei Andronic & Ekaterina Dosan Mołdawia
32  Igor Colac & Doina Milinceanu Mołdawia
32  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Mołdawia
35  Evghenii Lungu & Ludmila Samrai Mołdawia
36  Costin Bocan & Irene Stanciu Rumunia
37  Sergiy Stasyuk & Iryna Shamanovska Ukraina
38  Andrei Caisin & Ecaterina Mantaluta Mołdawia

Runda 1 (górne 56)

39  Dumitru Turcan & Xenia Petrova Mołdawia
40  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Mołdawia
41  Ghenadii Jitariuc & Natalia Ivanova Mołdawia
42  Nicolae Colac & Ina Chicu Mołdawia
42  Catalin Macovei & Carolina Simion Mołdawia
44  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Mołdawia
45  Calin Panaite & Tatiana Timus Mołdawia
46  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Mołdawia
47  Nelu Girbu & Oxana Lavrinenco Mołdawia
48  Serghei Andreev & Ana Brodetcaia Mołdawia
48  Victor Vecitomov & Ecaterina Cuziminscaia Mołdawia
50  Radu Botnariuc & Daniela Botnariuc Mołdawia
50  Alexandr Voloh & Ecaterina Bocancea Mołdawia
52  Peter Adamcik & Dana Pisoftova Czechy
52  Serghei Dimcenco & Natalia Harabagiu Mołdawia
52  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Mołdawia
52  Radu Pastuhov & Vanda Pantiuh Mołdawia
52  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Mołdawia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}