Results from Kyiv Open 2003 - IDSF International Open Latin 9 listopada 2003
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Kyiv Open 2003
Ukraina - Kyiv 8 listopada 2003

IDSF International Open Latin 9 listopada 2003

Finał

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
2  Olexandr Prysyazhnyuk & Anastasiya Kislina Ukraina
3  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luksemburg
4  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy
5  Kirill Nikitin & Irina Naumova Rosja
6  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Roman Stepanov & Polina Teplenko Rosja
8  Benedetto Capraro & Marta Faiola Włochy
9  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Łotwa
10  Georgiy Korolyov & Marta Sztobryn Polska
11  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Mołdawia
11  Heiko Straile & Daniela Beckmann Niemcy
13  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polska
13  Tomas Hosek & Simona Svrckova Czechy

Ćwierćfinał

15  Vladimir Baklanov & Leila Agaeva Rosja
16  Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Niemcy
17  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina
18  Stasys Brilis & Carolin Neumann Estonia
18  Anton Marchuk & Oxana Sidorenko Rosja
20  Ilia Russo & Yulia Russo Białoruś
21  Artem Epifanov & Maria Kirillova Rosja
22  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rosja
22  Konstantyn Voynarovskiy & Tetyana Kuzmenko Ukraina
24  Kiril Malovanyy & Olga Malovanaya Ukraina
24  Pavel Pasechnik & Elena Viscu Mołdawia
26  Sinisa Vasic & Anna Ludwig-Tchemodourova Austria
27  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraina
28  Mihai Gabriel Petre & Elwira Dominika Duda Rumunia

Runda 2 (górne 59)

29  Anton Baurov & Yulia Posmygaeva Rosja
30  Oleg Konnov & Elena Kazantseva Rosja
31  Andriy Dykyy & Iryna Zhebrak Ukraina
32  Artur Akautdinov & Yaroslava Danilenko Rosja
32  Pawel Wolanski & Katarzyna Swirska Polska
34  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Gruzja
35  Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rosja
36  Mykhaylo Samoshchenko & Nataliya Maidiuk Ukraina
37  Sergiy Kvashyn & Liudmyla Bobrysheva Ukraina
38  Vitally Derendiaev & Ekaterina Samodelkina Rosja
39  Oleksey Gotsuliak & Yuliya Penkovska Ukraina
39  Róbert Magyari & Nanda Wolf Węgry
39  Viktor Paliy & Veronika Burtova Ukraina
42  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Ukraina
43  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
44  Anton Nesmelov & Evgenia Strizak Rosja
45  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polska
46  Roman Reut & Lyudmila Chegrinets Rosja
46  Vitaliy Rudenko & Iryna Levit Ukraina
46  Yuriy Sokyrko & Kateryna Silchenko Ukraina
49  Yevgen Borovik & Olena Martyshenko Ukraina
49  Yevgen Stepanov & Olga Moroz Ukraina
51  Vasile Constantin & Geanina Niculae Rumunia
51  Maxym Litiyushkin & Ganna Yaskevich Ukraina
53  Serge Ribak & Olena Ribak (aka Isakova) Ukraina
53  Artur Samofalov & Yevgenia Rudenko Ukraina
53  Ilia Sidorenko & Katerina Starchak Ukraina
56  Oleksiy Bisko & Anna Palamarchuk Ukraina
56  Mykhailo Fedoruk & Julia Eremenko Ukraina
56  Giuseppe Parlett & Lauriane Gillieron Szwajcaria
56  Oleksii Zahorujko & Kateryna Leonenko Ukraina

Runda 1 (górne 92)

60  Damian Danielski & Agnieszka Kolanko Polska
60  Yevgen Stadnyk & Oksana Sidak Ukraina
62  Andrey Chuvaev & Elena Safronova Rosja
62  Petr Knesl & Vladimira Matouskova Czechy
62  Manuchar Manjavidze & Laura Kveladze Gruzja
65  Mykhaylo Kandzyuba & Liliya Dmytrash Ukraina
65  Andriy Reva & Anastasiya Brailo Ukraina
67  Oleksandr Rondal & Olena Biliy Ukraina
68  Gleb Gorshkov & Olesia Gudyma Rosja
69  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukraina
70  Mykyta Paladin & Oleksandra Sazonenko Ukraina
71  Yevgen Lapin & Olena Sokalska
71  Daniel Wiecek & Justyna Pieta Polska
73  Aleksandr Anufriev & Alina Smirnova Rosja
73  Sergiy Arnautov & Anna Chamata Ukraina
73  Konstantin Buryak & Kateryna Katerynchyk Ukraina
73  Artem Chernysh & Olga Gryshchuk Ukraina
73  Oleksandr Karayvan & Tetiana Dzhala Ukraina
73  Igor Pylayy & Yevgenia Sorokina Ukraina
79  Volodymyr Akhlomov & Ruslana Karluchenko Ukraina
79  Evgen Safronov & Lena Butko Ukraina
79  Maxim Selikov & Katerina Simakina Ukraina
79  Andriy Volkov & Yana Kolobova Ukraina
83  Alexey Boychun & Oleksandra Knyzhko Ukraina
83  Vitaliy Gorgol & Kateryna Nosenko Ukraina
83  Igor Kremenchuk & Kateryna Marchuk Ukraina
83  Dmytro Kucher & Anastasiya Musiyaka Ukraina
83  Vyacheslav Mostsevoy & Maria Avrashko Ukraina
83  Oleksandr Prokopenko & Maryna Karpenko Ukraina
83  Vadym Pustovyy & Yuliya Misnyk Ukraina
83  Vadim Shabanov & Irina Gamzatova Azerbejdżan
83  Maksym Sidak & Olena Prymostko Ukraina
83  Tamer Uzgun & Aylan Vardar-uzgun Turcja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}