Results from "Latin Kvartal" Cup - Juvenile II Combination 1 marca 2008
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

"Latin Kvartal" Cup
Rosja - Moscow 1 marca 2008

Juvenile II Combination 1 marca 2008

Finał

1  Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Rosja
2  Maksim Panov & Violeta Rayskina Rosja
3  Svyatoslav Anchukov & Anastasiya Larchenko Rosja
4  Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Rosja
5  Andrey Kovalev & Ekaterina Shelekhova Rosja
6  Vladislav Kolesnikov & Darina Pobegaylo Rosja
7  Aleksandr Reshetov & Ekaterina Malyakshina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Andrey Vysloukh & Darya Nelina Rosja
9  Andrey Pilipenko & Kristina Liventseva Rosja
10  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Rosja
11  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Rosja
11  Ilya Senatorov & Ekaterina Panteleeva Rosja
13  Artiom Yarovoy & Alina Pavlikova Rosja

Ćwierćfinał

14  Valeriy Kravchenko & Sofya Shmukler Rosja
15  Igor Gogichaev & Arina Smirnova Rosja
16  Valentin Kaydalov & Irina Lyaschenko Rosja
17  Svyatoslav Abanosimov & Anastasiya Trachuk Rosja
18  Sergey Novoseltsev & Luiza Edigaryan Rosja
19  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Rosja
20  Fedor Voronov & Anna Bukhalina Rosja
21  Mark Glushko & Polina Semenova Rosja
21  Aleksandr Kuznetsov & Elizaveta Kaygorodova Rosja
23  Evgeniy Stepanchenko & Anastasiya Nikiforova Rosja
23  Vladimir Zhadan & Ekaterina Gorshkova Rosja

Runda 2 (górne 49)

25  Mikhail Shlenskiy & Anna Utyamisheva Rosja
26  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Rosja
27  Dmitriy Denisov & Kristina Voznesenskaya Rosja
28  Boris Kulakov & Valeriya Sytina Rosja
28  Konstantin Zamigulin & Mariya Gruzdeva Rosja
30  Aleksandr Vasetskiy & Yuliya Sumbaeva Rosja
30  Kirill Zakatov & Valeriya Smirnova Rosja
32  Maksim Senchik & Svetlana Belokurova Rosja
33  Konstantin Svechkar & Alina Ivanilova Rosja
34  Nikolay Trusevskiy & Olga Kovner Rosja
35  Yaroslav Vasiliv & Veronika Razinkova Rosja
36  Aleksey Derbilov & Veronika Vorobeva Rosja
36  Egor Gudkov & Vera Duganova Rosja
36  Mikhail Parfenov & Anastasiya Kuzina Rosja
39  Nikita Murzin & Kseniya Trufanova Rosja
40  Danila Vasnev & Alina Dautova Rosja
41  Radim Ramazanov & Marina Berkutova Rosja
42  Anton Miryasov & Darya Grebenyuk Rosja
43  Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Rosja
43  Maksim Novoseltsev & Darya Bondareva Rosja
45  Nikita Melnikov & Polina Gamzaeva Rosja
45  Gleb Sekachev & Polina Palchikovskaya Rosja
47  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Rosja
48  Ali Tayekh & Darina Lapshina Rosja
48  Artem Toporov & Natalya Guseva Rosja

Runda 1 (górne 59)

50  Dzhon Mnatsakanyan & Tamara Mkrtumyan Rosja
51  Ilya Finogenov & Ekaterina Rybalchenko Rosja
52  Maksim Kalinin & Kristina Grishina Rosja
53  Danila Dudin & Yuliya Gaydova Rosja
54  Dmitriy Vyatkin & Evgeniya Spektor Rosja
55  Daniil Kondratev & Anastasia Maksimova Rosja
55  Denis Raev & Svetlana Zhukova Rosja
57  Daniil Moskalenko & Valeriya Musina Rosja
58  Ilya Buturlin & Nataliya Razina Rosja
59  Sergey Driga & Aleksandra Fetisova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}