Results from "Latin Kvartal" Cup - Russian Junior I 10 Dance 1 marca 2008
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

"Latin Kvartal" Cup
Rosja - Moscow 1 marca 2008

Russian Junior I 10 Dance 1 marca 2008

Finał

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rosja
2  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rosja
3  Yuriy Lioli & Bella Kotova Rosja
4  Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Rosja
5  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Rosja
6  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rosja
7  Vitaliy Nechaev & Sofya Pechenkina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Nikita Kadnikov & Maria Yamschikova Rosja
9  Vadim Likhovtsev & Anna Magdeeva Rosja
10  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rosja
11  Mikhail Sarmatov & Viktoriya Polovova Rosja
12  Aleksandr Nayden & Valeriya Poklad Rosja
13  Andrey Kurmyshev & Viktoriya Makarkina Rosja

Ćwierćfinał

14  Evgeniy Spadarik & Tatyana Andreeva Rosja
15  Oleg Strekalov & Katerina Semenova Rosja
16  Valentin Pozdnyakov & Darya Tereschenko Rosja
17  Nikita Dolyuk & Ksenia Nikitina Rosja
18  Dmitriy Bayanov & Alina Dichka Rosja
19  Stanislav Maksimov & Anna Ionichenok Rosja
20  Vitali Sychev & Margarita Fomichenko Rosja
21  Andrey Korolev & Sabina Kralichkina Rosja
22  Nikolay Chernov & Elizaveta Grigoreva Rosja
23  Evgeniy Aksenov & Margarita Dyachenko Rosja
24  Maxim Chirikov & Veronika Dichka Rosja
24  Aleksey Usanov & Yuliana Garifova Rosja
26  Lev Khalemskiy & Aleksandra Koldan Rosja

Runda 3 (górne 49)

27  Artem Podolskiy & Darya Shishkina Rosja
28  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rosja
28  Valentin Leonov & Anastasiya Volkova Rosja
30  Danil Klimentev & Anastasiya Shalimova Rosja
30  Egor Kondratenko & Svetlana Senko Rosja
32  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rosja
32  Leonid Tishkin & Anastasiya Kovalenko Rosja
34  Damir Makhmutov & Alina Semivolkova Rosja
34  Egor Sonin & Ekaterina Sonina Rosja
36  Aleksandr Ershov & Vera Blaginina Rosja
36  Aleksandr Nazarov & Margarita Razomazova Rosja
38  Andrey Filimonov & Alina Nikolaeva Rosja
38  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rosja
40  Bogdan Zaritskiy & Polina Khanukaeva Rosja
41  Artem Belik & Yana Zaytseva Rosja
42  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Rosja
43  Bogdan Okkel & Natalya Tserr Rosja
44  Aleksandr Egorov & Elena Malyanova Rosja
45  Ivan Alekseev & Mariya Matsedonskaya Rosja
45  Sergey Golubev & Katerina Tsatsurina Rosja
47  Ivan Ilin & Sveta Sokolova Rosja
48  Maksim Lashevich & Anna Sabirova Rosja
49  Evgeniy Atkin & Tatyana Galdina Rosja

Runda 2 (górne 103)

50  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Rosja
51  German Lobkov & Natalya Kamaletdinova Rosja
52  Vladislav Motorkin & Anastasiya Kulkova Rosja
52  Domentiy Rakhmatulin & Mariya Fonareva Rosja
52  Artem Valiev & Polina Victorova Rosja
55  Ilya Gavryukhin & Valeriya Piyagina Rosja
56  Denis Khafizov & Yuliya Mischenko Rosja
57  Stanislav Mamonov & Ekaterina Volosatova Rosja
58  Maksim Negrun & Anastasiya Nurpiisova Rosja
59  Ruslan Gasanov & Milena Zaripova Rosja
59  Viktor Shiryaev & Anna Illina Rosja
61  Vladimir Krasilnikov & Anna Rybakova Rosja
61  Timofey Savchuk & Elena Reshetnikova Rosja
63  Evgeniy Nikolaev & Polina Amosyatskaya Rosja
64  Ilya Bazlov & Kseniya Idrisova Rosja
64  Roman Bikbulatov & Elina Kagarmanova Rosja
66  Nikita Titov & Darya Stolbova Rosja
67  Ilya Kolotushkin & Valeriya Kolmogorova Rosja
67  Nikita Litvinets & Viktoriya Kochkina Rosja
69  Artem Zarubkin & Yuliya Skalaba Rosja
70  Aleksey Mukhortov & Anastasia Milyutina Rosja
71  Aleksey Potapov & Darya Dozorova Rosja
72  Yaroslav Sidorov & Darya Levchenko Rosja
73  Kirill Kurbatov & Kseniya Vorobeva Rosja
74  Vyacheslav Kotov & Nadya Nikitina Rosja
75  Ilya Kashirkin & Anna Guschina Rosja
76  Ilya Egorov & Natalya Zavarzina Rosja
77  Sergey Bryazgin & Darya Mukhina Rosja
77  Igor Chuvochin & Anna Privalova Rosja
79  Evgeniy Lupachev & Mariya Chekulaeva Rosja
79  Zurab Turava & Darya Ispodkina Rosja
79  Ignat Zaripov & Kristina Gracheva Rosja
82  Aleksey Konev & Karina Savankova Rosja
82  Vadim Maslov & Mariya Nosova Rosja
84  Evgeniy Ivanov & Diana Kotereva Rosja
85  Mikhail Efimov & Anastasiya Krasnoperova Rosja
85  Denis Galimov & Olesya Sheveleva Rosja
87  Kirill Psarev & Darya Perina Rosja
88  Aleksey Ermilov & Kseniya Prokopenko Rosja
88  Oleg Kuznetsov & Irina Kupriyanova Rosja
88  Bogdan Sergeychuk & Polina Tropskaya Rosja
91  Boris Deev & Elizaveta Bogdanova Rosja
92  Vladislav Kurpanskiy & Polina Baurina Rosja
92  Nikolay Paschenko & Ekaterina Fayruzova Rosja
94  Evgeniy Sveridonov & Viktoriya Pentyurina Rosja
95  Ilya Dronov & Elena Lisina Rosja
96  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Rosja
97  Sofen Merabet & Anna Podnebesnaya Rosja
98  Dmitriy Sayankin & Arina Podkolzina Rosja
98  Vladislav Tolstikov & Viktoriya Andreeva Rosja
100  Zakhar Schegolev & Darya Rybina Rosja
101  Dmitriy Bolotnikov & Anna Terekhova Rosja
102  Nikita Ryleev & Valeriya Maslova Rosja
103  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Rosja

Runda 1 (górne 164)

104  Ivan Dorofeev & Marina Filonchik Rosja
104  Evgeniy Temlyantsev & Alisa Chekalova Rosja
104  Mikhail Zloschastev & Anastasiya Tulupova Rosja
107  Egor Kravchenko & Polina Petrochenko Rosja
107  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Rosja
109  Anton Larin & Elena Dnischenko Rosja
109  Vladimir Shishkov & Lada Bazhanskaya Rosja
111  Klim Akulich & Kristina Tkach Rosja
112  Kirill Krivov & Viktoriya Vetrova Rosja
112  Andrey Sapitskiy & Kseniya Sycheva Rosja
114  Sargis Apoyan & Ulyana Shemelina Rosja
115  Kirill Kepper & Aleksandra Oshitok Rosja
116  Nikita Grigorevskij & Ekaterina Kachalina Rosja
116  Azamat Zhaparov & Viktoriya Olagyan Rosja
118  Ilya Petukhov & Alena Zheleznitskikh Rosja
119  Artem Kepper & Kristina Shinkaryuk Rosja
120  Stanislav Ulanovskiy & Ekaterina Martyukhina Rosja
121  Aleksey Baranov & Kristina Konovalova Rosja
122  Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rosja
123  Maksim Gamzaev & Yuliya Shishkanova Rosja
123  Ivan Makhov & Irina Zasko Rosja
123  Aleksandr Scherban & Mariya Maksakova Rosja
126  Arsen Israelyan & Kristina Bogoslavskaya Rosja
126  Anton Moskvichev & Alena Leonova Rosja
126  Aleksandr Veresovoy & Kristina Bolshakova Rosja
129  Dmitriy Schetilin & Galina Badikova Rosja
130  Pavel Kulbeda & Polina Predeina Rosja
131  Sergey Davydov & Anastasiya Timofeeva Rosja
131  Pavel Mikhaylov & Valeriya Bobrova Rosja
131  Evgeniy Serikov & Vlada Tikhomirova Rosja
131  Dmitriy Suzdalov & Anastasiya Peregontseva Rosja
135  Evgeniy Rutchin & Viktoriya Tverdokhlib Rosja
136  Anton Gudok & Valentina Sharafetdinova Rosja
137  Roman Silin & Ekaterina Lamanova Rosja
138  Nikita Petrov & Oksana Kononova Rosja
138  Gleb Sumin & Antonina Maksimova Rosja
138  Andrey Zhestkov & Kseniya Kozyreva Rosja
141  Aleksandr Shubin & Olga Orlova Rosja
142  Nikita Donets & Lyudmila Sergeeva Rosja
143  Stanislav Chernov & Kristina Efimushkina Rosja
143  Ilya Kurynov & Yuliya Koshkina Rosja
145  Dmitriy Eskov & Mariya Simonova Rosja
146  Aleksey Kondakov & Evgeniya Khayrullina Rosja
146  Sergey Kuryanov & Mariya Nikonova Rosja
146  Bogdan Petukhov & Sofya Davydova Rosja
149  Aleksandr Fedoseev & Mariya Khafizova Rosja
149  Nikita Kaymin & Elizaveta Gerasimova Rosja
151  Vasiliy Chernikov & Alisa Makhanova Rosja
151  Rostislav Kolesnik & Anastasiya Rudneva Rosja
153  Sergey Askalin & Mariya Danilova Rosja
153  Aleksandr Kravtsov & Mariya Belyaeva Rosja
155  Denis Utekhin & Alisa Ladygina Rosja
156  Pavel Nochovskiy & Svetlana Korosteleva Rosja
156  Aleksandr Schavelev & Arina Korelskaya Rosja
158  Anton Monakhov & Anastasiya Klyushnikova Rosja
158  Aleksey Petrov & Tatyana Spirina Rosja
158  Aleksandr Pudovkin & Ekaterina Volosatova Rosja
158  Artem Shakhbatyan & Maria Shakhbatyan Rosja
162  Pavel Guskov & Ekaterina Sharkova Rosja
163  Nikita Shundalov & Irina Khmelyar Rosja
164  Aleksey Smirnov & Kristina Myshenkova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}