Results from Lights of Moscow 2009 - IDSF Open Latin 27 września 2009
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Lights of Moscow 2009
Rosja - Moscow 26 września 2009

IDSF Open Latin 27 września 2009

Finał

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
2  Nikita Brovko & Alina Zharullina Rosja
3  Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rosja
4  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rosja
5  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rosja
6  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [27] Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rosja
8  [24] Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francja
9  [21] Dmitriy Pugachev & Anastasia Selivanova Rosja
10  [16] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
11  [6] Anton Semenov & Evgenia Kayukova Rosja
12  [4] Filipp Brykov & Olga Tarassova Rosja

Ćwierćfinał

13  [27] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dania
14  [25] Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Rosja
15  [17] Sergey Savitskiy & Irina Pechenova Rosja
16  [14] Kirill Kolpashchikov & Angelina Sibaeva Rosja
17  [13] Artem Gorelov & Anastasiya Borscheva Rosja
18  [11] Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Rosja
19  [10] Viktor Burchuladze & Valeriya Ryabova Rosja
20  [9] Evgeni Likhachev & Maria Levina Rosja
21  [8] Artem Semerenko & Tatiana Kotelnikova Rosja
22  [5] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rosja
22  [5] Vitaliy Didenko & Marina Zykova Rosja
24  [4] Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rosja

Runda 4 (górne 49)

25  [22] Artem Sorokin & Oksana Borovleva Rosja
25  [22] Dmitriy Svetlichnyy & Darya Shelestova Rosja
25  [22] Timur Yusupov & Sofya Kharina Rosja
28  [21] Dmitriy Cheshaev & Yuliya Samoylova Rosja
29  [20] Andrey Anurov & Ulyana Maslovskaya Rosja
29  [20] Igor Makarov & Anna Baklanova Rosja
31  [19] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Rosja
31  [19] Anton Teplykh & Irina Samoylova Rosja
33  [18] Anton Puzravin & Mariya Raevskaya Rosja
34  [16] Egor Bobrov & Anna Buglova Rosja
34  [16] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rosja
34  [16] Andrey Rosikov & Tatyana Ivanova Rosja
37  [15] Aleksey Boychenko & Anastasiya Grigoreva Rosja
37  [15] Evgeniy Davidenko & Natalya Tkacheva Rosja
37  [15] Roman Denisenko & Tamara Prochnova Rosja
37  [15] Mikhail Zhebelev & Daria Eremenko Rosja
41  [14] Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rosja
42  [13] Dmitry Evseev & Daria Evseeva Rosja
42  [13] Aleksey Polovnikov & Tatyana Veselkina Rosja
42  [13] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rosja
45  [9] Mikhail Radionov & Olesya Epischeva Rosja
46  [7] Ilya Kharlamov & Elizaveta Druzhinina Rosja
47  [6] Yan Sorokin & Veronika Karimova Rosja
48  [5] Artem Luchin & Lyubov Shatskaya Rosja
49  [4] Mikhail Kapusta & Vasilisa Melnikova Rosja

Runda 3 (górne 93)

50  [27] Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rosja
50  [27] Ivan Raditsa & Evgeniya Samoylova Rosja
52  [26] Pavel Silantev & Yana Pyzhova Rosja
53  [25] Anton Efremov & Ekaterina Belyaeva Rosja
53  [25] Eduard Yunets & Viktoriya Bitsadze Rosja
55  [24] Vasily Nikolayevsky & Alena Estrina Rosja
55  [24] Aleksandr Rodygin & Anna Efimova Rosja
55  [24] Pavel Rostokin & Kristina Shishkina Rosja
55  [24] Albert Sabirov & Margarita Belova Rosja
55  [24] Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Rosja
60  [23] Aleksandr Kuternin & Irina Bolshakova Rosja
61  [22] Anton Goncharov & Olga Andrianova Rosja
61  [22] Andrey Noskov & Maria Sergeeva Rosja
63  [21] Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rosja
64  [20] Aleksandr Elagin & Yuliya Sidyakina Rosja
64  [20] Roman Malkov & Anastasia Verbianova Rosja
64  [20] Evgeniy Shekhovtsov & Natalia Usoltseva Rosja
67  [19] Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukraina
67  [19] Sergey Sokhnenko & Tatiana Podgorelkina Rosja
69  [18] Nikita Menschikov & Mariya Zimina Rosja
69  [18] Denis Miroshnichenko & Angelina Kuryshova Rosja
69  [18] Pavel Smolin & Anastasia Shleyger Rosja
69  [18] Serguei Vylivnoi & Olga Malakhaeva Rosja
73  [17] Egor Petrov & Kseniya Lukyanova Rosja
73  [17] Aleksei Vlasov & Kristina Sharova Rosja
73  [17] Vladimir Vyatkin & Ekaterina Malakhova Rosja
76  [16] Artem Merkulov & Yulia Morozova Rosja
77  [15] Aleksey Birman & Aleksandra Demina Rosja
77  [15] Stanislav Zubik & Kseniya Protopopova Rosja
79  [14] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Rosja
80  [13] Gorislav Yachmenyov & Yuliya Luzina Rosja
81  [12] Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Rosja
81  [12] Evgeniy Oreshnikov & Anna Barbacheva Rosja
81  [12] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rosja
84  [11] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Białoruś
84  [11] Nikita Novikov & Ani Arutyunyan Rosja
86  [10] Vadim Sukharev & Maria Plekhanova Rosja
87  [9] Alen Gaysin & Katerina Mikhaylova Rosja
87  [9] Georgiy Lapinskiy & Anna Shadrina Rosja
89  [8] Svyatoslav Bibyaev & Natalya Shevchuk Rosja
89  [8] Evgeny Lazarev & Elizaveta Gandzyuk Rosja
89  [8] Evgeniy Mescheryakov & Anastasia Belousova Rosja
89  [8] Aleksandr Zenkov & Galina Zhigaylo Rosja
93  [7] Pavel Shishov & Anastasiya Yaremenko Rosja

Runda 2 (górne 156)

94  [31] Konstantin Belenko & Alena Kan Rosja
94  [31] Aleksey Gavrilov & Yuliya Gubaydullina Rosja
94  [31] Andrey Kalinichenko & Mariya Kolycheva Rosja
94  [31] Artem Lazarev & Anastasia Podobedova Rosja
94  [31] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rosja
94  [31] Sergey Ternovskikh & Tatiana Irikhina Rosja
100  [30] Igor Gorshenev & Olesya Nikishina Rosja
100  [30] Nikita Kupreykin & Nina Oshlokova Rosja
100  [30] Alexey Zvontsov & Tatiana Dudenko Rosja
103  [29] Roman Kopnin & Olga Puzanova Rosja
103  [29] Artem Kuchev & Tatyana Udovichenko Rosja
103  [29] Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rosja
103  [29] Artem Seleznev & Darya Makarova Rosja
103  [29] Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rosja
103  [29] Dmitriy Zhilyaev & Kseniya Pyatakhina Rosja
109  [28] Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rosja
109  [28] Vladimir Efremov & Kira Zorilova Rosja
109  [28] Anton Frantsev & Ekaterina Shapovalova Rosja
109  [28] Artem Rybalkin & Larisa Zueva Rosja
109  [28] Vladimir Selin & Ekaterina Chastukhina Rosja
114  [27] Sergey Kovalenko & Anna Afanasyeva Rosja
114  [27] Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Rosja
114  [27] Denis Nechaev & Mariya Shirshova Rosja
114  [27] Maksim Ryzhov & Kristina Makarova Rosja
114  [27] Miron Timkin & Valeriya Gorbunova Rosja
119  [26] Igor Cheldiev & Alina Fedorenko Rosja
119  [26] Artem Klimenov & Elena Gunina Rosja
119  [26] Vladimir Shelomitskiy & Renata Muftakhetdinova Rosja
122  [25] Ruslan Akolupin & Nadezhda Shandrina Rosja
122  [25] Sergey Kolesnikov & Maria Kiseleva Rosja
122  [25] Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Rosja
122  [25] Ivan Shnygin & Olga Potapova Rosja
126  [24] Dmitri Afanasev & Alena Valeeva Rosja
126  [24] Kirill Alyukhin & Darya Kontanistova Rosja
126  [24] Aleksander Sorochinski & Nadezhda Skorikova Rosja
129  [23] Ilya Dementev & Kseniya Lapkina Rosja
129  [23] Roman Salazhentsev & Nadezhda Kokhanova Rosja
131  [22] Dmitriy Parfenov & Valeriya Babina Rosja
131  [22] Aleksandr Pevnitskiy & Kseniya Gogichasvili Rosja
131  [22] Nikita Pivov & Alexandra Busheva Rosja
131  [22] Yaroslav Ryabkov & Nataliya Krasnova Rosja
131  [22] Ilya Sukhonosov & Yana Demina Rosja
136  [20] Nikolai Iskhakov & Anna Berezhnova Rosja
136  [20] Daniil Lunyev & Anna Krylova Rosja
138  [19] Ivan Sizintsev & Darya Dmitrieva Rosja
139  [18] Pavel Katunin & Olga Khvesko Rosja
139  [18] Alexey Korablev & Diana Narbikova Rosja
139  [18] Kiril Smirnov & Ekaterina Kandrushina Rosja
142  [17] Maksim Belan & Yana Khabibullina Rosja
142  [17] Igor Enin & Nikol Khalapova Rosja
142  [17] Artem Kozlov & Vera Tomilova Rosja
145  [16] Dmitriy Ageev & Julia Sosnovskaya Rosja
145  [16] Vsevolod Ektov & Alisa Shevchenko Rosja
147  [15] Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rosja
147  [15] Danil Preobrazhenskiy & Anastasiya Filyushina Rosja
149  [14] Dmitri Lopatin & Elena Kochneva Rosja
149  [14] Evgeny Mironov & Anastasiya Maksimova Rosja
149  [14] Artiom Morozov & Anastasiya Soyko Rosja
152  [13] Andrey Bordachuk & Nadezhda Grekova Rosja
152  [13] Artem Bubnov & Ekaterina Davydova Rosja
152  [13] Vladimir Frolov & Darina Kulikova Rosja
155  [12] Nikolay Belkin & Alesia Zaika Rosja
156  [11] Aleksandr Loginov & Elizaveta Borisova Rosja

Runda 1 (górne 259)

157  [32] Andrei Gavrilov & Kseniya Maksimova Rosja
157  [32] Aleksey Kuznetsov & Aleksandra Shibanova Rosja
157  [32] Vadim Marin & Margarita Nikolaeva Rosja
157  [32] Adel Shangaraev & Anastasiya Pankratova Rosja
157  [32] Kirill Torchikov & Svetlana Burlakova Rosja
157  [32] Daniil Yurov & Regina Karimova Rosja
163  [31] Yan Diordiev & Anastasiya Kryukova Rosja
163  [31] Aleksandr Khrapov & Anna Kialova Rosja
163  [31] David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukraina
163  [31] Evgeny Pushkarev & Julia Tarabrina Rosja
163  [31] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Rosja
168  [30] Gennadiy Monokhin & Svetlana Glukhareva Rosja
168  [30] Igor Nikolaev & Anna Shorina Rosja
168  [30] Roman Rybalko & Svetlana Karavaeva Rosja
168  [30] Maksim Spirin & Antonina Darcheva Rosja
168  [30] Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rosja
168  [30] Ilya Timoshenko & Ivita Matsenko Rosja
168  [30] Filipp Zholudev & Irina Khanova Rosja
168  [30] Aleksandr Zolotarev & Sofiya Gorbunova Rosja
176  [29] Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Rosja
176  [29] Ilia Borodko & Anna Anikina Rosja
176  [29] Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Rosja
179  [28] Dmitri Ganin & Yuliya Listratova Rosja
179  [28] Aleksey Kibkalo & Viktoriya Kachalko Kirgizja
181  [27] Anton Betnev & Anastasiya Vedeneeva Rosja
181  [27] Georgiy Kazakov & Kamilla Vakhitova Rosja
181  [27] Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rosja
181  [27] Petr Pyrkov & Lyudmila Usmanova Rosja
185  [26] Kirill Aleksandrov & Irina Bystrova Rosja
185  [26] Aleksey Chinenov & Irina Ulyanova Rosja
185  [26] Vadim Golovchanov & Yuliya Vorontsova Rosja
185  [26] Igor Guskov & Alena Rodina Rosja
185  [26] Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Rosja
185  [26] Andrey Verlup & Tatyana Zhilenkova Rosja
191  [25] Aleksey Korolev & Polina Rumyantseva Rosja
191  [25] Razmik Simonyan & Valeriya Derzhiruchenko Rosja
193  [24] Artem Alekseev & Katerina Tsatsurina Rosja
193  [24] Ilya Firulev & Inna Kolpakova Rosja
193  [24] Dmitriy Karnetskikh & Victoria Bukova Rosja
193  [24] Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Rosja
193  [24] Alexandr Otsechkin & Alexandra Lutsenko Rosja
198  [23] Andrey Bubnov & Elena Grebkina Rosja
198  [23] Anton Korovin & Aleftina Nikolaeva Rosja
198  [23] Andrey Laskin & Darya Kolosova Rosja
198  [23] Artashes Oganyan & Valeriya Dmitrieva Rosja
202  [22] Aleksey Chadin & Natalya Berendakova Rosja
202  [22] Sergej Krasnikov & Yulia Dragina Rosja
202  [22] Dmitriy Odireyko & Ekaterina Kaplun Rosja
202  [22] Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Rosja
202  [22] Ivan Turbasov & Ekaterina Kobzar Rosja
207  [21] Pavel Borozdov & Sofya Borisenko Rosja
207  [21] Konstantin Klimenko & Elena Likirichenko Rosja
207  [21] Roman Yakushin & Yana Timusheva Rosja
210  [20] Ivan Agafonov & Anna Ilicheva Rosja
210  [20] Aleksandr Aleshin & Irina Aleshina Rosja
210  [20] Aleksey Kalachikov & Olga Tarumova Rosja
210  [20] Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Rosja
210  [20] Ivan Prikhodchenko & Kristina Zinchenko Rosja
210  [20] Sergiy Vigak & Anna Muraveva Rosja
210  [20] Sergey Yurchenko & Violetta Vlada Rosja
217  [19] Vladimir Gerasimov & Aleksandra Anisimova Rosja
217  [19] Evgeniy Kochan & Regina Kleinfelder Rosja
217  [19] Mark Makhov & Mariya Kruchina Rosja
217  [19] Roman Navasardyan & Liana Kerselyan Rosja
221  [18] Vitaliy Adam & Angelina Bondarenko Rosja
221  [18] Anton Agafonov & Lyudmila Vlasova Rosja
221  [18] Yury Ovodov & Evgenia Shatilova Rosja
224  [17] Artem Bulava & Anastasiya Pavlova Rosja
224  [17] Nikita Fomichev & Evgeniya Ermishkina Rosja
224  [17] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rosja
227  [15] Andrey Dolzhenko & Liubov Proshkina Rosja
227  [15] Aleksandr Plotnikov & Olesya Gorbunova Rosja
229  [14] Anton Baksheev & Anzhelika Marushko Rosja
229  [14] Igor Davydov & Anastasiya Rybina Rosja
229  [14] Dmitriy Kuznetsov & Valeriya Luchnikova Rosja
232  [13] Sergey Denezhko & Natalya Shapovalova Rosja
232  [13] Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Rosja
232  [13] Igor Rudakov & Irena Rudakova Rosja
232  [13] Artem Sheroukhov & Elena Smagina Rosja
236  [12] Aleksandr Milovatskiy & Margarita Amosova Rosja
236  [12] Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Rosja
236  [12] Vladimir Zhurkov & Angelina Glazkova Rosja
239  [11] Daniil Galitskiy & Ekaterina Sozinova Rosja
239  [11] Aleksandr Samsonov & Lyubov Vorozhtsova Rosja
241  [10] Anton Balavin & Darya Kuzminova Rosja
241  [10] Egor Baranov & Tatiana Zamentova Rosja
241  [10] Anton Klendiy & Maryna Romanyuk Rosja
241  [10] Denis Kopytin & Elena Nesterova Rosja
241  [10] Andrey Yaschenko & Yuliya Aseeva Rosja
246  [9] Sergey Brezhnev & Ekaterina Znova Rosja
247  [8] Artem Antonenko & Yuliya Antonenko (aka Lopatchenko) Rosja
247  [8] Mikhail Bezpalko & Galina Yerke Rosja
247  [8] Kirill Ionin & Viktoriya Botkova Rosja
247  [8] Dmitriy Koroliev & Karina Korolieva Rosja
247  [8] Vladislav Otdelkin & Alla Otdelkina Rosja
247  [8] Maksim Popov & Valeriya Fedorenko Rosja
247  [8] Viktor Povolotskiy & Kseniya Dudkina Rosja
254  [7] Timofej Demihov & Darija Barabanova Rosja
255  [5] Aleksandr Shevchenko & Ekaterina Shevchenko Rosja
256  [4] Umed Shamsi-zade & Anastasiya Schekina Rosja
256  [4] Mikhail Shikhovtsev & Dana Spitsyna Rosja
258  [2] Nikolai Mikadze & Alena Parkhomenko Rosja
258  [2] Aleksey Ponomarenko & Mariya Shevtsova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}