Results from Lights of Moscow 2009 - Junior 1 Open Latin 27 września 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Lights of Moscow 2009
Rosja - Moscow 26 września 2009

Junior 1 Open Latin 27 września 2009

Finał

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rosja
2  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Rosja
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rosja
4  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rosja
5  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Rosja
6  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Rosja
7  Petr Kulikov & Olga Alekseenko Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  [23] Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rosja
9  [18] Egor Dyakov & Regina Naumova Rosja
10  [17] Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rosja
11  [16] Mikhail Ivanov & Veronika Zakharchuk Rosja
12  [15] Aleksey Lebedev & Ekaterina Klishina Rosja
13  [11] Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rosja
13  [11] Andrey Samuylov & Viktoriya Vershinina Rosja
13  [11] Aleksey Usanov & Yana Petukhova Rosja

Ćwierćfinał

16  [27] Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Rosja
17  [26] Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstan
18  [21] Anton Rakov & Kristina Liventseva Rosja
18  [21] Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rosja
20  [19] Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rosja
20  [19] Vladislav Nikishin & Angelina Rodina Rosja
22  [16] Ilya Kashirkin & Anna Mayorova Rosja
23  [13] Kirill Revnivtsev & Darya Mysenkova Rosja
23  [13] Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Rosja
25  [11] Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Rosja

Runda 3 (górne 50)

26  [30] Maksim Panov & Sofya Shmukler Rosja
26  [30] Kirill Skotnikov & Natalya Kanfer Rosja
28  [28] Aleksandr Komogortsev & Mariya Myzdrikova Rosja
29  [26] Artem Ananchenko & Vera Alkevich Rosja
29  [26] Yaroslav Kulyaev & Mariya Senyaeva Rosja
29  [26] Vyacheslav Pryazhnikov & Yuliya Gerasimenko Rosja
32  [25] Denis Sultanov & Ekaterina Shelekhova Rosja
33  [22] Ivan Ivanov & Diana Baranova Rosja
34  [20] Sergey Chuyko & Yuliya Egorova Rosja
35  [19] Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rosja
35  [19] Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Rosja
35  [19] Evgeniy Rutchin & Viktoriya Tverdokhlib Rosja
38  [17] Maksim Salnikov & Yulia Salnikova Rosja
39  [16] Timofey Savchuk & Kseniya Prokopenko Rosja
40  [15] Dmitriy Denisov & Yulia Zemtsova Rosja
40  [15] Ilya Luchina & Irina Alekseeva Rosja
40  [15] Petr Matsarskiy & Valeriya Remina Rosja
40  [15] Artur Zelev & Diana Kochurova Rosja
44  [14] Svyatoslav Anchukov & Viktoriya Davidenko Rosja
45  [13] Gleb Tipsin & Olga Korolko Rosja
46  [10] Sergey Aleynikov & Irina Zasko Rosja
46  [10] Dmitriy Eskov & Kristina Platonova Rosja
46  [10] Denis Filonenko & Sofya Rozhdestvenskaya Rosja
46  [10] Ilya Gavryukhin & Sofia Afanasenko Rosja
50  [7] Andrey Pilipenko & Veronika Vorobeva Rosja

Runda 2 (górne 70)

51  [36] Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Rosja
51  [36] Ilkin Dadashov & Mariya Zubanova Rosja
53  [34] Oleg Novitskiy & Veronika Mischenko Rosja
54  [33] Nikita Yakubov & Elizaveta Burenina Rosja
55  [32] Sergey Kuryanov & Mariya Nikonova Rosja
56  [30] Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Rosja
56  [30] Dmitriy Kitiashvili & Elizaveta Serapina Rosja
58  [24] Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Rosja
58  [24] Dmitriy Kit & Svetlana Zhukova Rosja
60  [23] Ilya Popov & Anna Lobanova Rosja
61  [20] Georgiy Klochikhin & Elizaveta Yadryshnikova Rosja
61  [20] Bogdan Petukhov & Ulyana Kuchina Rosja
63  [19] Maksim Pasechnik & Elizaveta Chistyakova Rosja
64  [18] Alexey Dovgalyuk & Sofia Medvedeva Rosja
65  [14] Dmitriy Pozdnyakov & Yana Rozhnova Rosja
66  [11] Aleksey Konev & Ekaterina Baruseeva Rosja
67  [10] Fedor Chistov & Karina Sheina Rosja
68  [6] Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Rosja
69  [4] Aleksey Derbilov & Anastasiya Fedoseeva Rosja
70  [3] Artiom Yarovoy & Alina Karapetyan Rosja

Runda 1 (górne 106)

71  [36] Nikita Bolshakov & Kristina Voznesenskaya Rosja
72  [35] Timur Minnebaev & Diana Krasilnikova Rosja
72  [35] Daniil Petrov & Anna Sytina Rosja
72  [35] Vladislav Raykov & Margarita Rybalova Rosja
72  [35] Fedor Tsaregorodtsev & Kristina Valiullina Rosja
76  [33] Nikita Efimov & Tatyana Gorshenina Rosja
76  [33] Oleg Elkin & Elizaveta Zhuravleva Rosja
76  [33] Kirill Lisenkov & Anastasiya Nagornaya Rosja
76  [33] Artem Stepanov & Polina Teleshova Rosja
80  [31] Andrey Ivanov & Ekaterina Erashova Rosja
81  [30] Ivan Galkovskiy & Ekaterina Morozova Rosja
82  [29] Khariton Nagornov & Ekaterina Kutergina Rosja
83  [28] Roman Vlasov & Elena Mitina Rosja
84  [27] Andrey Tupchienko & Oksana Berestova Rosja
85  [25] Aleksandr Vasilenko & Alina Bogomolova Rosja
86  [23] Aleksandr Grachev & Darya Petrova Rosja
87  [22] Nikita Petrov & Oksana Kononova Rosja
88  [20] Artemiy Zherdev & Olga Ustinova Rosja
89  [19] Dmitriy Malyshev & Karina Demyankova Rosja
90  [17] Mikhail Schukin & Valeriya Semikolenova Rosja
91  [16] Dmitriy Bokov & Polina Kutina Rosja
91  [16] Nikita Kalmykov & Zarina Sharapova Rosja
93  [15] Sergey Volkov & Darina Pavley Rosja
94  [14] Gleb Polischuk & Yana Popova Rosja
95  [13] Daniil Arutyunov & Kira Budantseva Rosja
96  [12] Aleksey Kondakov & Evgeniya Khayrullina Rosja
96  [12] Aleksey Yablokov & Angelina Pavlova Rosja
98  [11] Aleksey Ryzhkov & Anna Aleksandrova Rosja
99  [10] Vasiliy Skurydin & Marina Necheporenko Rosja
100  [7] Aleksey Danilov & Yana Rutkovskaya Rosja
100  [7] Aleksandr Tseplyanov & Anastasiya Shemyakina Rosja
102  [6] Ilya Kosmachev & Valeriya Musina Rosja
103  [5] Daniil Miroshnichenko & Aleksandra Basova Rosja
103  [5] Aleksandr Zakharov & Alisa Ladygina Rosja
105  [2] Georgiy Koshechkin & Viktoriya Vdovina Rosja
105  [2] Daniil Teslinov & Mariya Teslinova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}