Results from Lights of Moscow 2009 - Youth Open Standard 27 września 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Lights of Moscow 2009
Rosja - Moscow 26 września 2009

Youth Open Standard 27 września 2009

Finał

1  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rosja
2  Evgeniy Barskiy & Anna Argun Rosja
3  Filipp Borisenok & Olga Tarasova Rosja
4  Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Rosja
5  Aleksandr Volodin & Anna Manaenkova Rosja
6  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [33] Svyatoslav Yachmenev & Kseniya Abrosimova Rosja
8  [26] Aleksey Tsarev & Yuliya Burenicheva Rosja
9  [16] Vagan Tumasyan & Viktoriya Dudinova Rosja
10  [12] Timofey Kulikov & Olga Gandembul Rosja
11  [11] Ilya Dementev & Kseniya Lapkina Rosja
12  [8] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rosja
13  [3] Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Rosja

Ćwierćfinał

14  [31] Sergey Anurichev & Aleksandra Atamantseva Rosja
14  [31] Artem Braylovskiy & Anastasiya Guseva Rosja
16  [27] Nikita Matvienko & Anna Dyachuk Rosja
16  [27] Artem Mubarakshin & Aleksandra Belous Rosja
18  [23] Mikhail Struzhanov & Anastasiya Bakhareva Rosja
19  [21] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Rosja
20  [20] Ilya Dvortsov & Yuliya Motygina Rosja
21  [18] Mikhail Shikhovtsev & Dana Spitsyna Rosja
21  [18] Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Rosja
23  [13] Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Rosja
24  [12] Konstantin Andreev & Darya Parshina Rosja
25  [11] Filipp Zholudev & Irina Khanova Rosja

Runda 2 (górne 49)

26  [31] Viktor Kazeka & Viktoriya Gunko Rosja
27  [30] Nikita Khudyakov & Arina Tikhomirova Rosja
28  [29] Sergey Mazyaev & Olesya Podshivalova Rosja
29  [27] Nikolay Isaev & Svetlana Zhatkina Rosja
29  [27] Vsevolod Sadovnichiy & Anastasiya Kulepova Rosja
31  [26] Sergey Zorin & Aleksandra Denisevich Rosja
32  [25] Adel Gumerov & Kamilla Minnullina Rosja
32  [25] Denis Shardin & Yuliya Guseva Rosja
34  [23] Mikhail Sverdlik & Ekaterina Barabanova Rosja
35  [22] Aleksandr Milovatskiy & Margarita Amosova Rosja
36  [19] Danil Preobrazhenskiy & Anastasiya Filyushina Rosja
37  [18] Sergey Sergeev & Irina Ivakina Rosja
38  [16] Vladimir Zverev & Margarita Chumutina Rosja
39  [15] Georgiy Oganyan & Darya Shirokikh Rosja
39  [15] Dmitry Revin & Anastasia Bykova Rosja
41  [12] Boris Sorokin & Irina Polovikova Rosja
42  [10] Pavel Borisov & Ekaterina Kovaleva Rosja
42  [10] Evgeniy Klochkov & Aleksandra Demina Rosja
44  [9] Petr Gorbienko & Darya Kopkova Rosja
45  [8] Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Rosja
46  [4] Nikita Bykov & Ulyana Kashurina Rosja
47  [3] Roman Navasardyan & Liana Kerselyan Rosja
47  [3] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rosja
49  [2] Konstantin Gornostaev & Ekaterina Afanaseva Rosja

Runda 1 (górne 86)

50  [28] Anastasiya Gotovchik & Konstantin Semenov Rosja
50  [28] Viktor Povolotskiy & Kseniya Dudkina Rosja
52  [27] Evgeny Mironov & Anastasiya Maksimova Rosja
52  [27] Aleksandr Samsonov & Lyubov Vorozhtsova Rosja
54  [25] Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Rosja
54  [25] Artashes Oganyan & Valeriya Dmitrieva Rosja
54  [25] Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Rosja
57  [24] Sergey Golubev & Ekaterina Mishina Rosja
57  [24] Maksim Popov & Valeriya Fedorenko Rosja
59  [23] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rosja
59  [23] Aleksey Dorozhkin & Mariya Yurchenko Rosja
61  [22] Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Rosja
62  [21] Vladimir Gerasimov & Aleksandra Anisimova Rosja
63  [20] Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rosja
63  [20] Pavel Mosin & Karina Arkhangelskaya Rosja
65  [18] Evgeniy Denisov & Lyudmila Zhogina Rosja
65  [18] Nikolay Kesada Roselo & Mariya Kesada Roselo Rosja
67  [16] Aleksandr Pakhomov & Ekaterina Turkova Rosja
68  [14] Viktor Katerinich & Sofia Edikhanova Rosja
68  [14] Aleksandr Kaverzin & Alina Mekhraban Rosja
68  [14] Rustam Khasanov & Adelia Gaivoronskaya Rosja
71  [13] Dmitriy Kuznetsov & Valeriya Luchnikova Rosja
72  [12] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Rosja
73  [10] Dmitriy Shokhin & Anna Dedova Rosja
73  [10] Razmik Simonyan & Valeriya Derzhiruchenko Rosja
73  [10] Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Rosja
76  [9] Alexey Korablev & Diana Narbikova Rosja
76  [9] Aleksey Ponomarenko & Mariya Shevtsova Rosja
78  [8] Igor Lisitsyn & Lyubov Lavrinova Rosja
79  [7] Aleksandr Scherbakov & Ekaterina Sinitsyna Rosja
79  [7] Anatoliy Zharinov & Veronika Nelyubina Rosja
81  [5] Vladislav Artyushkov & Natalya Turchaninova Rosja
81  [5] Danila Chechetkin & Anastasiya Golopolosova Rosja
83  [3] Danila Efimov & Anastasiya Rozeeva Rosja
84  [2] Kirill Ionin & Viktoriya Botkova Rosja
85  [1] Umed Shamsi-zade & Anastasiya Schekina Rosja
86  Artem Angudovich & Valeriya Guzhva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}