Results from Lights of the Great City 2007 - Juvenile I Combination 11 listopada 2007
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Lights of the Great City 2007
Rosja - Krasnoyarsk 10 listopada 2007

Juvenile I Combination 11 listopada 2007

Finał

1  Filipp Onischenko & Sofiya Volzhankina Rosja
2  Georgiy Nanetashvili & Ekaterina Abushenko Rosja
3  Vadim Filipchik & Tatyana Yaremchuk Rosja
4  Nikita Allyanov & Anastasiya Yaroshevskaya Rosja
5  Arseniy Kirgizov & Lyubov Kolganova Rosja
6  Pavel Kornilev & Darya Pykhtina Rosja
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Mikhail Kozhukhov & Karina Mikhaylova Rosja
8  Vladislav Savin & Mariya Matskevich Rosja
9  Sergey Savin & Aleksandra Dimitrienko Rosja
10  Ivan Larin & Sofiya Sokolova Rosja
11  Aleksey Sayapin & Mariya Chuykina Rosja
12  Aleksey Tikhonov & Ekaterina Shulbaeva Rosja

Ćwierćfinał

13  Gleb Sekachev & Polina Palchikovskaya Rosja
14  Aleksey Nikolaenko & Yuliya Burtseva Rosja
15  Kirill Stremyakov & Veronika Shaftelskaya Rosja
16  Sergey Korchagin & Ekaterina Yakunina Rosja
17  Vadim Erotskiy & Tatyana Kazantseva Rosja
18  Emil Fataleev & Alla Tsveleva Rosja
19  Valentin Mamoyko & Diana Teterina Rosja
20  Andrey Prazyan & Mariya Sitdikova Rosja
21  Aleksandr Ryabchenko & Arina Sitnikova Rosja
21  Mikhail Zhilkin & Mariya Bazarova Rosja
23  Andrey Ogleznev & Anna Vyrodova Rosja
24  Boris Pudukov & Aleksandra Sablina Rosja

Runda 1 (górne 34)

25  Daniil Krasnoshtanov & Darya Petrova Rosja
26  Mihail Vasilev & Darya Evtushenko Rosja
27  Dmitriy Iridekov & Elizaveta Tsymbalova Rosja
27  Ilya Vostrokrutov & Kseniya Scherbakova Rosja
29  Eldar Khazhmuldinov & Danaya Dzhamgaryan Rosja
30  Danil Filimonov & Diana Tsurkan Rosja
31  Ivan Kovalev & Anastasiya Barbashova Rosja
32  Egor Belokopytov & Anastasiya Zimina Rosja
32  Sergey Stadnikov & Vladlena Udegova Rosja
34  Denis Evstigneev & Mariya Deryabina Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}