Results from Line of Dance Cup 2012 - WDSF World Open Latin 10 listopada 2012
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Line of Dance Cup 2012
Rosja - Moscow 9 listopada 2012

WDSF World Open Latin 10 listopada 2012

Finał

1  Vladimir Karpov & Maria Tzaptashvili Rosja
2  Andrei Kiselev & Anastasia Kiseleva Rosja
3  Artem Lazarev & Ekaterina Isakovich Ukraina
4  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rosja
5  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukraina
6  Dario Pizzo & Karen D'albundo Francja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Fedor Polyanskiy & Dina Akhmetgareeva Rosja
8  Artem Semerenko & Maria Kamenskaya Białoruś
9  Shimriel Davidov & Olga Choupilov Izrael
10  Igor Makarov & Anna Baklanova Rosja
10  Dmitry Sorokin & Mariya Raevskaya Rosja
12  Dmitry Marchenko & Anastasia Kriukova Rosja
12  Denys Popov & Darya Ryzhonina Rosja

Ćwierćfinał

14  Viktor Burchuladze & Kateryna Kozma Gruzja
15  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rosja
16  Aleksey Polovnikov & Mariya Potemkina Rosja
16  Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rosja
18  Anton Korolenko & Elena Yakimchuk Rosja
19  Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rosja
19  Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rosja
21  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Rosja
22  Nikolaj Lund & Marta Kocik Dania
23  Yan Diordiev & Ekaterina Belyaeva Rosja
24  Filipp Zholudev & Ekaterina Kotik Rosja
25  Albert Sabirov & Darya Kontanistova Rosja
26  Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Rosja

Runda 2 (górne 48)

27  Alexandru Birca & Karyna Neginska Mołdawia
27  Kirill Chernyaev & Karolina Usikova Rosja
29  Roman Zotov & Anna Pozdnyakova Rosja
30  Ilya Malyshev & Anna Popova Rosja
31  Sergey Bliznyuk & Alisa Sadovnikova Rosja
31  Andrey Noskov & Anastasiya Gimazova Rosja
33  Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Rosja
33  Eduard Yunets & Anastasiya Davydova Rosja
35  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rosja
36  Ilia Feldman & Irina Ivanova Rosja
37  Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Rosja
38  Vadim Gorbach & Tatyana Podgornaya Rosja
39  Dmitri Afanasev & Alena Valeeva Rosja
40  Marek Bures & Ekaterina Kalish Czechy
40  Aleksandr Safiullin & Yuliya Skorovarova Rosja
42  Ilya Matyukhin & Anna Shadrina Rosja
43  Artem Luchin & Ekaterina Gorodetskaia Rosja
44  Sergey Erushov & Anastasiya Pavlova Rosja
45  Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Rosja
46  Filipp Elizarov & Polina Filatova Rosja
47  Ilya Kharlakov & Julia Tarabrina Niemcy
48  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Rosja

Runda 1 (górne 96)

49  Evgeny Kotov & Valeria Skosyrskaya Rosja
49  Vadim Peshnov & Mariya Maklakova Rosja
51  Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Rosja
52  Denis Ruchka & Mariya Yasinskaya Rosja
53  Evgeniy Sveridonov & Angelina Barkova Rosja
54  Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Finlandia
54  Viktor Szabó & Vanja Vujic Chorwacja
56  Dmitriy Bushnyakov & Bella Smolentseva Rosja
56  Aleksey Pieiganovich & Veronika Gushca Białoruś
58  Ilya Schegolev & Kseniya Lapkina Rosja
59  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rosja
60  Gurshad Mamedov & Elizaveta Grigoreva Rosja
61  Andrey Vankov & Natalia Kniazeva Rosja
62  Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Rosja
62  Oleg Arapov & Kseniya Garaeva Rosja
64  Dmitriy Kovalevskiy & Nadezhda Grekova Rosja
64  Ilya Timoshenko & Ivita Matsenko Rosja
66  Roman Korolkov & Darya Eremina Rosja
66  Sergey Panchenko & Natalya Zakrevskaya Rosja
68  Linar Siraziev & Tatiana Borisovskaya Rosja
69  Evgeniy Denisov & Irina Belyaeva Rosja
69  Igor Grigorash & Valentina Tulupova Rosja
69  Ilya Konyaev & Kristina Korsunova Rosja
69  Sergey Nikushin & Daria Matiukhina Rosja
73  Vasily Chulkov & Maria Chernik Rosja
73  Ilya Gordeev & Olga Sadkova Rosja
73  Denis Kopytin & Elena Nesterova Rosja
73  Maksim Mikhalchev & Irina Shipilova Rosja
73  Albert Rakhimgulov & Evgenia Shatilova Rosja
73  Mikhail Salamatov & Lalita Skazalova Rosja
73  Vladislav Valuev & Darya Shilyakova Rosja
80  Mikhail Akhmedov & Tatyana Isakova Rosja
80  Aleksandr Belyaev & Marina Shumenko Rosja
80  Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Rosja
80  Vyacheslav Chernyshov & Marina Toropova Rosja
80  Ruslan Elsiev & Anna Truhan Rosja
80  Filipp Galatov & Yuliya Kalmykova Rosja
80  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Rosja
80  Alexey Lukianov & Anna Kalenchenko Rosja
80  Vadim Marin & Anastasiya Fomina Rosja
80  Maxsim Morskoy & Polina Nagikh Rosja
80  Egor Salakhutdinov & Marina Dubkova Rosja
80  Vladislav Shatyy & Alina Kuchumova Rosja
80  Mihail Startsev & Evgeniya Kalugina Rosja
80  Nikita Stepanov & Kseniya Zubkova Rosja
80  Anton Timofeev & Kristina Bukulova Rosja
80  Sergey Trushin & Marina Volkotrub Rosja
80  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Łotwa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}