Results from Linz Open 2010 - IDSF World Youth Latin 24 kwietnia 2010
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Linz Open 2010
Austria - Linz 24 kwietnia 2010

IDSF World Youth Latin 24 kwietnia 2010

Finał

1  Pawel Tekiela & Agnieszka Kaczorowska Polska
2  Evgeni Kuzin & Elina Popova Rosja
3  Kirill Kolpashchikov & Angelina Sibaeva Rosja
4  Jakub Lipowski & Pola Anforowicz Polska
5  Eric Testa & Marta Cogno Włochy
6  Vito Coppola & Vera Bondareva Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
8  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Litwa
9  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Białoruś
10  Andraz Erzin & Sofya Shutkina Słowenia
11  Vyatseslav Molkin & Yulia Steshenko Estonia
12  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islandia
12  Stefan Grigore & Laura Filipescu Rumunia

Ćwierćfinał

14  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukraina
15  Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Hiszpania
16  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Czechy
16  Sergiu Maruster & Justine Reynaud Francja
18  Marek Bures & Junona Fisman Czechy
18  Frank Zegels & Danique Zegels Holandia
20  Jason Chao Dai & Patrycja Golak USA
21  Nam Giyong & Choi Marg-eun Korea (Płd)
22  Edgars Orda & Valerija Tormozova Łotwa
22  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Kanada
24  Mathias Allain & Cyrielle Mattana Francja
24  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraina

Runda 2 (górne 49)

26  Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Rumunia
26  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Czechy
28  Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dania
29  Dominik Cipar & Patricia Martinovicova Słowacja
29  Errol Williamson & Christine Hojmark Thomsen Dania
31  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazachstan
31  Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Litwa
33  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Łotwa
34  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bułgaria
35  Robert Veskus & Kristiina Prants Estonia
36  Filip Cipar & Janka Cizikova Słowacja
37  Aleksei Sharamed & Ekaterina Plaksa Białoruś
38  Allen Rudman & Michelle Tuzman USA
39  Bertalan Hegyes & Violetta Kis Węgry
39  Barna Sztoján & Eszter Babos Węgry
41  Taras Skuratov & Darya Arkhipova Austria
42  Lee Ho Chang & Ye Rim Oh Korea (Płd)
43  Peter Pipp & Eva Osolnik Słowenia
43  Ville Väätäinen & Reetta Karvinen Finlandia
43  Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva Bułgaria
46  Albert Fuentes Martinez & Montse Martin Sans Hiszpania
47  Lo Chi Chong & Mui Lin Macau
48  Thabang Brian Baloyi & Jessica Bethel Australia
49  Andre Lundal Nilsen & Marie Grung Norwegia

Runda 1 (górne 70)

50  Beniamin Bregman & Alina Turchinski Izrael
51  Benjamin Jayakoddy & Maja Schachar Szwecja
52  Björn Ymisson & Hrefna Halldorsdottir Islandia
53  Michael Lerner & Marika Odikadze Izrael
54  Petter Engan & Kine Mardal Norwegia
55  Yüksel Canberk Sayin & Selin Kahraman Turcja
56  Dino Alic & Dina Imamovic Bośnia i Hercegowina
57  Jack Johnson & Joanne De Jager Australia
57  Peter Udvary & Louise Ragnar Szwecja
59  Marjan Bilonic & Paula Jericevic Chorwacja
59  Adam Brunyee & Sophie Denton Anglia
59  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finlandia
62  Callum Sanderson & Natasha Jackson Anglia
63  Adnan Kapo & Nejra Mirvic Bośnia i Hercegowina
63  Chi Tong Lam & Wun Pun Macau
65  Bosko Graovac & Zorana Ivanovic Serbia
65  Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Austria
67  Kamil Guliyev & Alina Gondareva Azerbejdżan
67  Daniel Turcan & Helene Buchner Austria
69  Tugberk Coskun & Alara Unlu Turcja
69  Dario Zunec & Adriana Musanovic Chorwacja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}