Results from Maribor Open 2005 - IDSF World Junior II Standard 10 grudnia 2005
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Maribor Open 2005
Słowenia - Maribor 10 grudnia 2005

IDSF World Junior II Standard 10 grudnia 2005

Finał

1  Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Rosja
2  Francesco Galuppo & Debora Pacini Włochy
3  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rosja
4  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Niemcy
5  Anton Danilyuk & Olena Lyashchenko Ukraina
6  Aljaz Skorjanec & Valerija Rahle Słowenia
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Niemcy
8  Lasse Legaard & Milla Lykke Dania
9  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Polska
10  Taimonas Mazeika & Greta Zaveckaite Litwa
11  Luca Balestra & Krizia Balestra Włochy
12  Martins Jurjans & Evita Smagre Łotwa
13  Matej Filipancic & Tara Bohak Słowenia

Ćwierćfinał

14  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Czechy
15  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Mołdawia
15  Edvardas Racius & Jekaterina Plikosova Litwa
17  Ott Sander Palm & Madli Pappa Estonia
18  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Łotwa
19  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Mołdawia
20  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
21  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Białoruś
21  Evgen Perepelytsya & Anastasiya Potemkina Ukraina
21  Robert Susel & Katarina Ugrova Słowacja
24  Marek Haris & Simona Cechova Czechy
25  Kristjan Kitsing & Julia Kuznetsova Estonia

Runda 2 (górne 49)

26  Michal Lemieszek & Anna Tymczak Polska
27  Kyle Taylor & Jourdan Stone Anglia
27  Spas Tzanov & Elena Buchkova Bułgaria
29  Aidar Daukenov & Aziza Dossumova Kazachstan
30  Alon Gilin & Anastasia Trutneva Kanada
31  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finlandia
32  Lorentz Reige & Victoria Briding Szwecja
33  Gergö Nagy & Alexandra Horváth Węgry
33  Dmitri Reut & Grazyna Grabicka Białoruś
33  Oskar Wojciechowski & Milena Jasionek USA
36  Nikola Bozic & Irina Perovic Serbia
37  Peter Loibner & Jasmin Eckhart Austria
37  Mikko Matikka & Petra Mursu Finlandia
37  Zheko Zhekov & Vesela Slavova Bułgaria
40  Roman Chetvergov & Khrystyne Barton USA
41  Marc Marti & Merce Llorca Hiszpania
41  Christian Wormslev & Cecilie Funch-nielsen Dania
43  Oscar Fernandez & Laia Pascual Hiszpania
43  Iulian Panait & Andreea Bortea Rumunia
45  Jason Cicard & Carole-anne Richard Francja
45  Djordje Novakovic & Sonja Ilic Serbia
45  Rene Rak & Aneta Janoviakova Słowacja
48  Deni Banic & Sara Biskic Chorwacja
49  Andrei Mangra & Luana Lungu Rumunia

Runda 1 (górne 58)

50  Balázs Gombkötö & Petra Seregélyi Węgry
50  Dzenan Jahic & Anja Imamovic Bośnia i Hercegowina
52  Thabo L'khoza & Ayanda Mbatha RPA
53  Pierre-Henri Larcher & Victoria Spataro Francja
54  Nikola Oto & Melani Grabar Chorwacja
55  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonia
56  Willem Drogt & Kimberly Kruk Holandia
56  Raed Mourad & Chloe El Hourani Liban
56  Maurice Ronda & Sandra Huysmans Holandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}