Results from Milan Dancesport Trophy - WDSF Open Rising Star Latin 2 grudnia 2012
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Milan Dancesport Trophy
Włochy - Milan 1 grudnia 2012

WDSF Open Rising Star Latin 2 grudnia 2012

Finał

1  Rosario Renda & Santina Gambino Włochy
2  Eric Testa & Federica Brezzo Włochy
3  Diego Costantini & Marta Costantini Włochy
4  Albert Fuentes Martinez & Laia Ubach Hiszpania
5  Giovanni La Montagna & Elena Dementiva Włochy
6  Michael Milli & Margherita Pellettieri Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Francesco Moscarelli & Manuela Di Buono Włochy
8  Nicola Casti & Laura Marras Włochy
9  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Niemcy
10  Andrea Civita & Eleonora De Mitri Włochy
11  Antonio Fabio Leone & Monia Sedicina Włochy
12  Gabriele Oliva & Anna Scintu Włochy

Ćwierćfinał

13  Giuseppe Cassibba & Federica Re Włochy
13  Pavel Golubev & Yulia Stepanova Rosja
15  Claudio Ignoto & Valentina Angius Włochy
16  Mitchell Willoughby & Jessica Schembri Malta
17  Sergej Skripcenko & Marija Kozuchar Litwa
18  Giovanni Cavallo & Maldivia Polini Włochy
19  Claudio Carneiro & Elisa Bertelloni Portugalia
20  Cristian Corda & Denise Corda Włochy
20  Nicola Leprai & Anita Balázs Węgry
20  Marco Lo Russo & Anna Arienti Włochy
23  Milo Agnorelli & Claudia Maiello Włochy
24  Marco Gervasi & Alessia Salinitro Włochy
25  Nicolo Lazzarini & Gaia Lazzarini Włochy

Runda 2 (górne 49)

26  Stefano Furlan & Alessia Lissandron Włochy
27  John Isuf & Angela Caruso Włochy
28  Giuseppe Di Napoli & Elisa Fabiani Włochy
29  Carlo Pasinelli & Valentina Lini Włochy
29  Francescopaolo Racioppa & Marilena Guerra Włochy
29  Artem Zhychuk & Irene Palma Hiszpania
32  Davide Franconeri & Magda Gavarini Włochy
33  Giancarlo Catenacci & Miriam De Gennaro Włochy
34  Ckristian Antoniol & Anna Zambon Włochy
34  Andrea Bocchini & Giulia Bellini Włochy
36  Lorenzo Grussu & Arianna Mura Włochy
37  Andras Koops & Iris Elburg Holandia
37  Nicholas Riviera & Deborah Pairone Włochy
39  Aleks Valente & Francesca Schipani Włochy
40  Mario Rej & Antonella Pisacane Włochy
41  Daniel Camacho & Estefania Perez Ecuador
42  Diego Rossi & Giulia Tusset Włochy
43  Yannick El Amari & Lilja Gudmundsdottir Francja
44  Mihai Aurelian Gavrilescu & Lisa Villani Rumunia
44  Vincenzo Tartaglione & Vera Buonciro Włochy
46  Stefano Biolatto & Greta Amaru Włochy
46  Giorgio De Ponti & Francesca Zucco Włochy
46  Erik Steiner & Manuela Strubreither Austria
49  Omar Ravaioli & Serena Monari Włochy

Runda 1 (górne 73)

50  Marek Karafiat & Simona Elblova Czechy
50  Salvatore Leonardi & Giulia Colina Włochy
52  Giovanni Gentile & Giulia Cannone Włochy
53  Márk Király & Enikö Kaldenecker Węgry
53  Andrea Vighi & Chiara Benati Włochy
55  Adriano Camardese & Lauren Hurley Włochy
55  Ernesto Rizzo & Alessia Sposito Włochy
57  Riccardo Vacca & Noemi Porru Włochy
58  Alessandro Castello & Chiara Maggio Włochy
59  Enrico Baldo & Lucia Bacino Włochy
60  Marco Bonito & Laura Rotolo Włochy
60  Fabio Faggioni & Raffaella Capocefalo Włochy
60  Alessandro Nicotra & Federica Di Pilato Włochy
63  Emanuele Muratori & Francesca Sannino Włochy
64  Francesco Bacci & Nika Sobolevskaia Włochy
65  Matteo Tolomeo & Greta Bassi Włochy
66  Ruben Novelli & Giorgia Ghibaudo Włochy
67  Matteo Buonfante & Alice Carrer Włochy
67  Alessandro Esposito & Francesca Chelli Włochy
69  Luigi Martinone & Luana De Masi Włochy
70  Marco Mameli & Silvia Loi Włochy
70  Alessandro Serra & Giovanna Mocci Włochy
72  Louis Pane & Noemi Pompa Włochy
73  Eduardo Del Gais & Ilaria Tarabella Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}