Results from Minsk Open 2011 - IDSF International Open Standard 15 stycznia 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Minsk Open 2011
Białoruś - Minsk 15 stycznia 2011

IDSF International Open Standard 15 stycznia 2011

Finał

1  Viktor Burchuladze & Valeriya Agikyan Rosja
2  Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraina
3  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Mołdawia
4  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Białoruś
5  Andrei Filippov & Evgeniya Kuligina Rosja
6  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
7  Andrei Motyl & Diana Korotina Estonia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  [19] Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
9  [17] Artem Bronnikov & Darya Grishko Rosja
9  [17] Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Białoruś
11  [15] Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Rosja
12  [14] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rosja
13  [10] Radu Sterban & Ksenia Cletova Mołdawia

Ćwierćfinał

14  [26] Iaroslav Bieliei & Liliia Gladiuk Ukraina
14  [26] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Białoruś
16  [25] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Białoruś
17  [24] Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Estonia
17  [24] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Włochy
19  [22] Denis Bulanov & Yuliya Pyrkhova Słowacja
20  [16] Sergiy Krasnoshlyk & Alena Fomicheva Ukraina
21  [13] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Białoruś
22  [11] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Mołdawia
23  [10] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukraina
23  [10] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Łotwa
25  [6] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Białoruś

Runda 2 (górne 36)

26  [39] Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Rosja
27  [34] Leonid Akulenko & Anna Lozhkina Rosja
28  [33] Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Białoruś
29  [29] Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Rosja
29  [29] Edgars Kravalis & Laura Valta Łotwa
31  [26] Anton Silantev & Olga Akopova Rosja
32  [24] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraina
33  [21] Roman Usmanov & Valeria Rymareva Białoruś
34  [15] Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonia
35  [8] Gabriel Opris & Elizaveta Semjonova Estonia
36  [4] Dmytro Yakimenko & Tetyana Sopit Ukraina

Runda 1 (górne 54)

37  [25] Mikhail Babenko & Liana Bakhtiarova Rosja
37  [25] Yahor Savostau & Darya Polischuk Białoruś
39  [18] Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estonia
40  [17] Sergey Arekhovskiy & Alina Buyko Białoruś
41  [12] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Łotwa
41  [12] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litwa
41  [12] Roman Lobarev & Daria Konokhova Białoruś
44  [10] Mykola Gryban & Kateryna Khudyakova Ukraina
45  [7] Alexey Kucik & Anastasiya Zvereva Ukraina
45  [7] Uladzislau Niafrodau & Daria Hirzhon Białoruś
47  [5] Nikolay Mileshko & Aleksandra Romanovich Białoruś
48  [4] Ilya Tikhomirov & Valeriya Lobach Białoruś
49  [3] Nikita Shevchenko & Anastasiya Prilutskaya Białoruś
50  [2] Egor Moskalyuk & Evgeniya Sokha Ukraina
51  [1] Andrei Mitinian & Ketevan Onoprich Gruzja
51  [1] Evgeniy Yarmoshko & Darya Yarmoshko (aka Tumanova) Białoruś
53  Vladimir Belovodskyy & Mariya Dyachenko Ukraina
53  Evgeniy Nazarenko & Margarita Shloyda Białoruś
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}