Results from Nevsky Cup - 2011 - WDSF Open Latin 1 października 2011
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Nevsky Cup - 2011
Rosja - St Petersburg 1 października 2011

WDSF Open Latin 1 października 2011

Finał

1  Dmitriy Pugachev & Anastasia Kiseleva Rosja
2  Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Rosja
3  Marts Smolko & Viktorija Puhovika Łotwa
4  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukraina
5  Igor Makarov & Anna Baklanova Rosja
6  Kirill Kolpashchikov & Maria Kamenskaya Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [27] Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Estonia
8  [51] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rosja
9  [13] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Białoruś
10  [60] Evgeniy Korotonozhkin & Elizaveta Tuchkova Rosja
11  [9] Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rosja
12  [50] Andrey Chumachenko & Alexandra Busheva Rosja

Ćwierćfinał

13  [27] Denis Nechaev & Kristina Androsenko Rosja
14  [45] Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Rosja
15  [23] Dmitry Marchenko & Oksana Borovleva Rosja
16  Anton Goncharov & Olga Andrianova Rosja
17  [20] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Rosja
18  Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Rosja
19  [61] David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukraina
19  [46] Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Rosja
19  [16] Ilya Beloborodov & Yuliya Luzina Rosja
19  [16] Ruslan Khayrullin & Anna Shadrina Rosja
19  [16] Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Rosja
24  [55] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rosja

Runda 3 (górne 48)

25  [31] Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Rosja
26  [61] Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rosja
27  [28] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonia
28  [50] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rosja
29  [22] Eduard Khayrulin & Svetlana Karavaeva Rosja
30  [61] Sergey Grigorev & Arina Lobasheva Rosja
30  [61] Andrey Prytkov & Margarita Bondarenko Rosja
30  [21] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rosja
33  [20] Ivan Smirnov & Valeria Koroleva Rosja
34  [52] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Rosja
35  [18] Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Rosja
35  Aleksandr Nyukhalov & Karina Poddubrovskaya Rosja
37  [15] Nikita Evstafiev & Angelina Batrasheva Rosja
38  [37] Kirill Goncharov & Ekaterina Kuznetsova Rosja
38  [13] Daniil Lunyev & Victoria Nikulshina Rosja
40  [11] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Rosja
40  Aleksey Korolev & Yuliya Skalaba Rosja
42  [54] Anton Shtabnov & Svetlana Kharlamova Rosja
43  [9] Aleksey Doronin & Arina Seredkina Rosja
43  [9] Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Rosja
43  Andrey Gulnik & Viktoriya Velikanova Rosja
46  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Rosja
47  [4] Vladislav Moshanin & Diana Bykova Rosja
48  [58] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Rosja

Runda 2 (górne 81)

49  [32] Artem Syzdykov & Ekaterina Neustroeva Rosja
49  Vasiliy Tyukhtin & Evgeniya Tokareva Rosja
51  [30] Dmitriy Pandurskiy & Darya Yakobchuk Rosja
52  [50] Dmitriy Prikhodko & Anna Ivanova Rosja
53  [55] Roman Korolkov & Darya Egorova Rosja
53  [27] Ivan Nikitin & Polina Baurina Rosja
55  [26] Anton Sergeev & Aleksandra Klochko Rosja
56  Denis Lopatin & Anna Gubantseva Rosja
57  [46] Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Rosja
57  [24] Daniil Egorenko & Maria Milyuchenko Rosja
57  [24] Nikita Milchenko & Mariya Porokhina Rosja
60  [54] Maxim Starovoytov & Elizaveta Sokolova Rosja
60  [22] Maksim Pavlov & Irina Danilina Rosja
60  Nikolay Gapon & Varvara Tataurschikova Rosja
63  [19] Kaspar Mätas & Kaisa Lepik Estonia
64  Anton Koznov & Svetlana Koznova Rosja
65  [16] Andrey Khramchikhin & Anastasia Kuzmina Rosja
65  [16] Aleksey Kondyukov & Viktoriya Gashkova Rosja
65  Nazar Khusnutdinov & Elizaveta Zhuravleva Rosja
68  [15] Igor Nikolaev & Maria Konus Rosja
68  Artem Valiev & Polina Victorova Rosja
70  [45] Aleksandr Titkov & Anastasia Prokopieva Rosja
71  [12] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rosja
71  [12] Artem Ostapchuk & Svetlana Sokolova Rosja
71  Stanislav Guschin & Kristina Terentieva Rosja
74  [51] Roman Lukyanenko & Alina Torbunova Rosja
74  [11] Aleksandr Lovrich & Milyana Lovrich Rosja
76  Dmitriy Saenko & Darya Povalikhina Rosja
77  [8] Sergey Pischalnikov & Mayya Vorobeva Rosja
78  Aleksey Timchenko & Kseniya Fedorova Rosja
79  [6] Ivan Antonov & Mariya Boykova Rosja
80  [39] Andrey Chulanov & Alina Saratova Rosja
81  [4] Sergey Andreev & Olga Galinina Rosja

Runda 1 (górne 123)

82  [36] Dmitriy Martynyuk & Polina Korsunskaya Rosja
83  [33] Vyacheslav Kolesnitskiy & Viktoriya Li Rosja
83  Sergey Mayorov & Viktoriya Klimova Rosja
85  [32] Denis Trubin & Maria Nikitina Rosja
85  Alexey Korablev & Elena Guseva Rosja
87  Antons Goncarovs & Ruta Zviedre Łotwa
88  [30] Aleksandr Okishev & Natalya Nikolaeva Rosja
89  [28] Maksim Kutin & Olga Sevostyanova Rosja
89  Vladimir Tochmin & Polina Dashina Rosja
91  Ivan Babashko & Anna Kalimulina Rosja
92  [26] German Strelkov & Anastasiya Tavalinskaya Rosja
93  Evgeniy Polkhovskoy & Ekaterina Burova Rosja
94  [24] Ilya Kurynov & Yuliya Koshkina Rosja
94  [24] Anton Rodichkin & Tatyana Nikolaeva Rosja
94  Bogdan Temnokhudov & Anna Kvashninova Rosja
94  Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Rosja
98  [22] Andrey Filatov & Darya Kirsanova Rosja
98  Vsevolod Frolenko & Ekaterina Bakunovich Rosja
100  [21] andrey potapov & Polina Koroleva Rosja
101  Andrey Reshetnikov & Anna Khokhryakova Rosja
102  [19] Artem Denisov & Evgeniya Chekurina Rosja
103  Dmitriy Perepelkin & Ekaterina Efimenko Rosja
104  [17] Nikita Baryshev & Margarita Sibeleva Rosja
105  [16] Anatoliy Kostoglodov & Anastasiya Pronina Rosja
105  Leonid Khomko & Elizaveta Titova Rosja
107  Andrey Chuprov & Aleksandra Appolonova Rosja
108  [14] Pavel Smirnov & Polina Samuylova Rosja
109  Artem Alekseev & Anna Kochetkova Rosja
110  [12] Ilya Sergeev & Svetlana Krivosheeva Rosja
111  [10] Vitali Panteleev & Ekaterina Bondarenko Rosja
111  Maksim Chernov & Yanina Filatova Rosja
111  Aleksandr Reznik & Anna Kerova Rosja
114  [9] Aleksey Annenkov & Viktoriya Timchenko Rosja
114  Ivan German & Kseniya Kostenko Rosja
116  [8] Aleksandr Sundukov & Yuliya Stryuchenko Rosja
116  Ilya Koshelev & Lyubov Rybalkina Rosja
118  [7] Daniil Vasiliev & Ekaterina Shmeleva Rosja
118  Dmitriy Butylkin & Anna Lakhtanova Rosja
120  [6] Aleksandr Komarov & Ekaterina Pekush Rosja
121  Dmitriy Gnedov & Anastasiya Lavrova Rosja
121  Dmitriy Ilin & Polina Vikulova Rosja
123  Semen Kolchin & Mariya Yasinskaya Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}