Results from Nevsky Cup - 2011 - Youth Latin 1 października 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Nevsky Cup - 2011
Rosja - St Petersburg 1 października 2011

Youth Latin 1 października 2011

Finał

1  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Rosja
2  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rosja
3  Nikolay Chernov & Evgeniya Florinskaya Rosja
4  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Rosja
5  Anton Lam-Viri & Anna Ilina Rosja
6  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Rosja
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [29] Vladislav Gryanka & Maria Nurkova Rosja
8  [48] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Rosja
9  [21] Andrey Prytkov & Margarita Bondarenko Rosja
10  [65] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Rosja
11  [17] Aleksandr Pevnitskiy & Yana Mazaeva Rosja
12  [46] Aleksey Korolev & Yuliya Skalaba Rosja
13  [13] Aleksey Shabarshin & Elena Babaeva Rosja
14  [36] Aleksey Doronin & Arina Seredkina Rosja

Ćwierćfinał

15  [61] Vyacheslav Kolesnitskiy & Viktoriya Li Rosja
15  [33] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rosja
17  [50] Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Rosja
17  [32] Boris Basin & Veronika Tamarova Rosja
19  [44] Nikita Dolyuk & Irina Kiryukhina Rosja
19  [30] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rosja
21  [28] Maksim Pavlov & Irina Danilina Rosja
22  Dmitriy Pandurskiy & Darya Yakobchuk Rosja
23  [47] Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Rosja
23  [19] Rafail Feyzikov & Margarita Staroletova Rosja
25  [9] Evgeniy Sergeev & Olga Prokhorenko Rosja

Runda 2 (górne 49)

26  [59] Pavel Kopaev & Elizaveta Grigoreva Rosja
26  [36] Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Rosja
26  Anton Sergeev & Aleksandra Klochko Rosja
29  [35] Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Rosja
30  Nikita Milchenko & Mariya Porokhina Rosja
31  [54] Nikolay Gapon & Varvara Tataurschikova Rosja
31  [32] Dmitriy Prikhodko & Anna Ivanova Rosja
33  [31] Vladislav Moshanin & Diana Bykova Rosja
34  [53] Ivan Nikitin & Polina Baurina Rosja
35  [25] Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Rosja
35  Maxim Starovoytov & Elizaveta Sokolova Rosja
37  [24] Aleksey Anikiev & Polina Drogobych Rosja
38  [49] Aleksandr Lovrich & Milyana Lovrich Rosja
39  [21] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rosja
40  Artem Valiev & Polina Victorova Rosja
41  [40] Ilya Bazlov & Kristina Druzhinina Rosja
41  [19] Aleksey Odintsov & Anfisa Odintsova Rosja
43  [17] Dmitriy Martynyuk & Polina Korsunskaya Rosja
43  Dmitriy Saenko & Darya Povalikhina Rosja
45  [12] Uladzislau Niafrodau & Daria Hirzhon Białoruś
46  [11] Nazar Khusnutdinov & Elizaveta Zhuravleva Rosja
46  Kaspar Mätas & Kaisa Lepik Estonia
46  Sergey Pischalnikov & Mayya Vorobeva Rosja
49  [8] Alexey Korablev & Elena Guseva Rosja

Runda 1 (górne 79)

50  German Strelkov & Anastasiya Tavalinskaya Rosja
51  [38] Gennadiy Novikov & Mariya Korchemkina Rosja
52  Vladimir Tochmin & Polina Dashina Rosja
53  [34] Anton Rodichkin & Tatyana Nikolaeva Rosja
53  Bogdan Temnokhudov & Anna Kvashninova Rosja
55  [32] Andrey Chuprov & Aleksandra Appolonova Rosja
56  Sergey Mayorov & Viktoriya Klimova Rosja
57  [30] Dmitriy Perepelkin & Ekaterina Efimenko Rosja
57  Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonia
59  [27] Ivan Antonov & Mariya Boykova Rosja
60  Andrey Doremidov & Aleksandra Kotova Rosja
61  [24] Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Rosja
61  Artem Merkulov & Elena Khoroshevskaya Rosja
63  [23] Ilya Kurynov & Yuliya Koshkina Rosja
64  lev lukovich & Mariya Ivanova Rosja
65  [21] Vladislav Vodopyanov & Ekaterina Sergeeva Rosja
65  Ilya Koshelev & Lyubov Rybalkina Rosja
67  [20] Aleksandr Komarov & Ekaterina Pekush Rosja
68  [19] Dmitriy Butylkin & Anna Lakhtanova Rosja
68  Ivan Babashko & Anna Kalimulina Rosja
70  Vitali Panteleev & Ekaterina Bondarenko Rosja
71  [15] Aleksey Annenkov & Viktoriya Timchenko Rosja
72  andrey potapov & Polina Koroleva Rosja
73  [12] Semen Kolchin & Mariya Yasinskaya Rosja
74  Daniil Vasiliev & Ekaterina Shmeleva Rosja
75  [10] Nikita Baryshev & Margarita Sibeleva Rosja
75  [10] Ivan Kuznetsov & Anastasiya Maklashevskikh Rosja
75  Aleksandr Sundukov & Yuliya Stryuchenko Rosja
78  Dmitriy Ilin & Polina Vikulova Rosja
79  [6] Dmitriy Gnedov & Anastasiya Lavrova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}