Results from Nevsky Cup - 2012 - WDSF International Open Latin 7 października 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Nevsky Cup - 2012
Rosja - St Petersburg 6 października 2012

WDSF International Open Latin 7 października 2012

Finał

1  [5] Valentin Voronov & Alina Imrekova Rosja
2  [10] Dmitriy Pugachev & Svitlana Sovetchenko Rosja
3  [15] Nikolai Mikadze & Yana Novikova Rosja
4  [24] Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukraina
5  [24] Nikolay Andruschenko & Megi Bakradze Rosja
6  [27] Igor Makarov & Anna Baklanova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [26] Konstantin Todorov & Andra Linte Bułgaria
8  [25] Viktor Burchuladze & Kateryna Kozma Gruzja
9  [22] Roman Chetvergov & Alena Estrina Rosja
10  [16] Igor Sannikov & Anna Anakina Rosja
11  [15] Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rosja
12  [11] Andrey Chumachenko & Alexandra Busheva Rosja

Ćwierćfinał

13  [24] Roman Lukyanenko & Alena Lomot Rosja
13  [24] Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rosja
15  [23] Pavel Bichurov & Alina Agarkova Rosja
16  [22] Ivan Klyuev & Mariya Orlova Rosja
17  [21] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Białoruś
18  [20] Roman Shatrov & Aleksandra Atamantseva Rosja
19  [16] Egor Bobkov & Angelina Nechkhaeva Rosja
20  [15] Nikolai Solujazikov & Elizaveta Semjonova Estonia
21  [14] Anton Tokarev & Daria Eremenko Rosja
22  [8] Alexandru Birca & Karyna Neginska Mołdawia
23  [6] Igor Gorshenev & Anastasiya Zhuravleva Rosja
24  [5] Roman Vasilev & Daria Bezrodnova Rosja

Runda 3 (górne 51)

25  [28] Laszlo Kalmar & Sofia Mäki Ontto Finlandia
26  [27] Henry Puusepp & Karin Lillemaa Estonia
27  [26] Ilya Kharlamov & Yuliya Tarabrina Rosja
28  [25] Rafail Feyzikov & Olga Efremova Rosja
28  [25] Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rosja
28  [25] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Rosja
31  [24] Yaroslav Galay & Kateryna Klishyna Ukraina
32  [20] Sergiy Krasnoshlyk & Alena Fomicheva Ukraina
32  [20] Albert Sabirov & Darya Kontanistova Rosja
32  [20] Evgeny Urazgildeev & Anna Sozina Rosja
35  [19] Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Rosja
35  [19] Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Rosja
35  [19] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rosja
38  [15] Sergey Erushov & Anastasiya Pavlova Rosja
39  [14] Andrey Khramchikhin & Anastasia Kuzmina Rosja
39  [14] Artem Syzdykov & Ekaterina Neustroeva Rosja
41  [13] Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Finlandia
42  [11] Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Rosja
43  [10] Vladislav Moshanin & Nataliya Krasnova Rosja
44  [9] Ilya Matyukhin & Anna Shadrina Rosja
44  [9] Nikita Milchenko & Mariya Porokhina Rosja
44  [9] Nikita Smolnikov & Aleksandra Goncharova Rosja
44  [9] Vasiliy Tyukhtin & Evgeniya Tokareva Rosja
44  [9] Andrey Vankov & Natalia Kniazeva Rosja
49  [7] Roman Besedin & Valeriya Dolmogombetova Rosja
49  [7] Anton Koznov & Svetlana Koznova Rosja
51  [5] Sergey Korablev & Anastasiya Makeeva Rosja

Runda 2 (górne 80)

52  [34] Armand Fazullin & Sofya Aksenchik Białoruś
53  [32] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Rosja
54  [30] Igor Nikolaev & Ulyana Pustovalova Rosja
55  [29] Sergey Grigorev & Arina Lobasheva Rosja
56  [27] Stanislav Ulanovskiy & Aleksandra Samsonova Rosja
57  [26] Evgeniy Bobkov & Anastasiya Davydova Rosja
57  [26] Yan Maksimenkov & Elena Pyatina Rosja
59  [25] Viktor Povolotskiy & Anastasia Gabysheva Rosja
60  [24] Maksim Pavlov & Irina Danilina Rosja
60  [24] Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Rosja
62  [19] Ilya Egorov & Anastasiya Kislyakova Rosja
62  [19] Arman Nikoyan & Ekaterina Sivogrivova Rosja
64  [16] Vladimir Fedorov & Taliya Bagdashkina Rosja
64  [16] Evgen Plyuschenko & Anastasiya Chernykh Rosja
66  [14] Aleksey Paraschenko & Darya Ermolovich Białoruś
67  [11] Anton Aleksandrov & Anna Durkina Rosja
67  [11] Aleksey Dolotov & Lyudmila Zhogina Rosja
69  [10] Evgeniy Salnyy & Dinara Kremcheeva Rosja
70  [9] Andrey Reshetnikov & Anna Kalimulina Rosja
71  [8] Anton Rodichkin & Tatyana Nikolaeva Rosja
71  [8] Dmitriy Sedunov & Diana Kuznetsova Rosja
73  [7] Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Rosja
73  [7] Daniil Vasilev & Irina Tremasova Rosja
73  [7] Vladislav Zotov & Elena Korobova Rosja
76  [6] Ivan Nikitin & Polina Baurina Rosja
76  [6] Ivan Volkov & Anastasia Egorova Rosja
78  [5] Aleksandr Gertsen & Ekaterina Tsatsurina Rosja
78  [5] Denis Trubin & Maria Nikitina Rosja
80  [3] Aleksey Kondyukov & Karina Ptashkovskaya Rosja

Runda 1 (górne 124)

81  [26] Dmitriy Martynyuk & Elena Nikitina Rosja
81  [26] Vladimir Tochmin & Alina Vasileva Rosja
83  [25] Dmitriy Kokarev & Ekaterina Kuznetsova Rosja
84  [23] Nikita Starikov & Ekaterina Bondarenko Rosja
85  [20] andrey potapov & Anna Steblyanko Rosja
86  [19] Vitaliy Egorov & Darya Senkova Rosja
86  [19] Eduard Graf & Veronika Arlyuk Rosja
88  [18] Artem Denisov & Evgeniya Chekurina Rosja
88  [18] Alexandr Petropavlovsky & Margarita Semkina Rosja
90  [17] Vitaliy Filippov & Elizaveta Pavlova Rosja
90  [17] Sergey Pischalnikov & Mayya Vorobeva Rosja
92  [16] Andrey Gorbachev & Alina Plekhanova Rosja
92  [16] Pavel Smirnov & Polina Samuylova Rosja
94  [14] Sergey Andreev & Olga Galinina Rosja
95  [13] Dmitriy Butylkin & Anna Lakhtanova Rosja
95  [13] Andrey Doremidov & Aleksandra Kotova Rosja
95  [13] Sergey Lukianov & Irina Kamenskaya Rosja
98  [11] Vyacheslav Lebed & Nadezhda Lebedeva Rosja
98  [11] Ilya Sergeev & Svetlana Krivosheeva Rosja
100  [9] Kirill Kraav & Marina Shadricheva Rosja
100  [9] Ilya Kurynov & Elizaveta Shatalova Rosja
102  [7] Denis Shevchenko & Anna Kvashninova Rosja
103  [6] Aleksandr Gasparyan & Kristina Poryvaeva Rosja
103  [6] Semen Kolchin & Diana Agapova Rosja
105  [5] Andrey Chuprov & Aleksandra Appolonova Rosja
105  [5] Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Rosja
107  [4] Dmitri Antonov & Anna Penkova Rosja
107  [4] Vyacheslav Frolov & Anna Kerova Rosja
107  [4] Valeriy Melkomukov & Ekaterina Vorobeva Rosja
107  [4] German Mirasov & Mariya Ivanova Rosja
107  [4] German Timojev & Tamara Apsalikova Rosja
112  [3] Maksim Chernov & Yanina Filatova Rosja
112  [3] Vsevolod Frolenko & Ekaterina Bakunovich Rosja
112  [3] Aleksey Maleykov & Yuliya Skvirskaya Rosja
115  [1] Nikolay Batulin & Nataliya Varlamova Rosja
115  [1] Artem Borovkov & Karina Vasiltsova Rosja
115  [1] Artem Efirkin & Kristina Belyanushkina Rosja
115  [1] Igor Shaposhnikov & Svetlana Kibitkina Rosja
119  Konstantin Andreev & Viktoriya Vershinina Rosja
119  Andrey Bogdanov & Anfisa Odintsova Rosja
119  Andrey Gnedash & Vlada Gonieva Rosja
119  Nikita Kudryavtsev & Ekaterina Zavilovich Rosja
119  Roman Rybalko & Sofya Rozhdestvenskaya Rosja
119  Filipp Zholudev & Ekaterina Kotik Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}