Results from New Year Kaleidoscope 2008 - IDSF Open Standard 19 stycznia 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

New Year Kaleidoscope 2008
Rosja - Ryazan 19 stycznia 2008

IDSF Open Standard 19 stycznia 2008

Finał

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
2  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rosja
3  Anton Trubin & Maria Shkreptienko Rosja
4  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rosja
5  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rosja
6  Evgeni Moshenin & Nadezhda Rukhlova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Andrei Filippov & Alina Agafonova Rosja
8  Anton Nedotsukov & Aliaksandra Davydava Rosja
9  Georgiy Markaryan & Anastasya Kuzmina Rosja
9  Andrei Motyl & Ekaterina Bogdanova Rosja
11  Nikolai Cheremukhin & Anna Yanchikova Rosja
12  Sergey Avenirov & Olga Yermakova Rosja
13  Anton Leonov & Kristina Kulyabina Rosja

Ćwierćfinał

14  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rosja
15  Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Rosja
16  Evgeniy Sikorskiy & Valeriya Oleksyuk Rosja
17  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rosja
17  Artem Mikhaylov & Arina Tikhomirova Rosja
17  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rosja
17  Mark Volynschikov & Valeriya Yakunchikova Rosja
21  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Rosja
21  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rosja
23  Gennadiy Geraskin & Ekaterina Dontsova Rosja
24  Andrei Linev & Maria Matazova Rosja
25  Eduard Khayrulin & Ekaterina Nikolaeva Rosja
25  Aleksey Kiselev & Alina Saydasheva Rosja

Runda 2 (górne 49)

27  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Rosja
27  Aleksey Shishlenkov & Irina Kopytina Rosja
29  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rosja
29  Vladimir Komatovskiy & Mariya Tikhonova Rosja
29  Alexander Rjaguzov & Yulia Tumanova Rosja
32  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Rosja
32  Mikhail Kolmykov & Liya Oganesyan Rosja
34  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rosja
35  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Rosja
35  Svyatoslav Yachmenev & Olga Gandembul Rosja
37  Aleksey Yakimenko & Ekaterina Zlobina Rosja
38  Dmitriy Neumytov & Yuliya Lashmanova Rosja
38  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rosja
40  Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Rosja
40  Sergei Sidorov & Evguenia Shendrogalova Rosja
40  Evgeniy Sokolov & Aleksandra Skibinskaya Rosja
43  Ilya Gogotov & Olga Kuzaeva Rosja
43  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Rosja
45  Vladislav Golovnya & Olga Samotaeva Rosja
46  Mark Makhov & Vera Drogobetskaya Rosja
46  Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Rosja
46  Kirill Orlov & Anna Drogobetskaya Rosja
49  Vadim Rodionov & Olga Nikiforova Rosja

Runda 1 (górne 69)

50  Roman Malkov & Anastasia Verbianova Rosja
51  Aleksandr Shirenin & Emmiliya Novikova Rosja
52  Maksim Zaverkin & Anna Larikova Rosja
53  Aleksandr Meleshkov & Ekaterina Scherbacheva Rosja
53  Oleg Truskal & Valeriya Shashkova Rosja
55  Vladimir Berulava & Irina Gordeeva Rosja
55  Vadim Golovchanov & Viktoriya Pronyaeva Rosja
57  Artem Uzhva & Polina Maksina Rosja
58  Aleksey Samarin & Mariya Kruchina Rosja
59  Sergey Zolotarev & Elena Fedko Rosja
60  Pavel Perederiy & Kristina Opilat Rosja
60  Yuriy Vedernikov & Lyudmila Vedernikova Rosja
62  Maksim Sazhinov & Irina Kvach Rosja
63  Vladislav Kapustin & Natalya Burmaka Rosja
64  Dmitriy Balan & Tatiana Smurygina Rosja
64  Aleksandr Denisov & Sofya Ermolaeva Rosja
66  Vadim Galakhov & Anna Kuznetsova Rosja
66  Evgeniy Lutsenko & Anastasia Moseycheva Rosja
66  Ilia Potapov & Inna Semashko Rosja
69  Sergey Sokolov & Svetlana Illarionova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}