Results from New Year Kaleidoscope 2008 - Russian Latin Ranking 19 stycznia 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

New Year Kaleidoscope 2008
Rosja - Ryazan 19 stycznia 2008

Russian Latin Ranking 19 stycznia 2008

Finał

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
2  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
3  Evgeniy Imrekov & Elizaveta Divak Rosja
4  Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rosja
5  Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Rosja
6  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rosja
7  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Vitali Panteleev & Daria Glukhova Rosja
9  Andrei Kiselev & Alena Bozhanova Rosja
10  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rosja
11  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Rosja
12  Anton Semenov & Evgenia Kayukova Rosja
13  Fedor Polyanskiy & Anastasia Gorbonosova Rosja
14  Mikhail Kolomiets & Anna Gudyno Rosja
14  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rosja
16  Filipp Brykov & Olga Tarassova Rosja

Ćwierćfinał

17  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rosja
18  Aleksei Karaulov & Daria Genzeleva Rosja
18  Dmitriy Sorokin & Nataliya Burmistrova Rosja
20  Ruslan Ramazanov & Natalia Adam Rosja
21  Ruslan Aydaev & Tatiana Podgorelkina Rosja
21  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Rosja
23  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rosja
24  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina USA
25  Aleksandr Shmonin & Ekaterina Arzhannikova Rosja
26  Aleksander Sokolov & Elena Poushnya Rosja
27  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Rosja
28  Egor Schiriy & Alisa Sadovnikova Rosja
29  Alexey Zvontsov & Nataliya Borzova Rosja
30  Anton Teplykh & Irina Samoylova Rosja
31  Denis Goncharov & Ksenia Putko Rosja

Runda 3 (górne 56)

32  Dmitriy Salov & Yuliya Zubova Rosja
32  Sergey Savitskiy & Irina Pechenova Rosja
32  Aleksei Sizintsev & Irina Petrova Rosja
35  Aleksey Marov & Kseniya Vazhenina Rosja
35  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Rosja
37  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rosja
37  Oleg Vdovin & Mariya Raevskaya Rosja
39  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rosja
39  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rosja
41  Mikhail Borgolyshkinskiy & Ekaterina Blokhina Rosja
42  Alexander Mordvintsev & Anna Buglova Rosja
42  Ilia Savinov & Ekaterina Pilishkina Rosja
44  Dmitriy Svetlichnyy & Karina Galustyan Rosja
44  Nikolay Vilkov & Anna Rychagova Rosja
46  Albert Khadagatl & Viktoria Goroshko Rosja
46  Peter Kiselov & Natalya Arabadzhieva Rosja
46  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rosja
49  Nikita Volkov & Anastasia Belousova Rosja
50  Aleksey Boychenko & Elena Klepikova Rosja
50  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rosja
50  Stanislav Sergeev & Olga Sedova Rosja
53  Anton Cherushev & Kseniya Kazarina Rosja
54  Viktor Yushin & Vera Sokolova Rosja
55  Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rosja
56  Mikhail Molchanov & Kseniya Yuzva Rosja

Runda 2 (górne 106)

57  Anton Aldaev & Vera Lenkova Rosja
57  Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rosja
59  Dmitri Kitaev & Lyubov Mushtuk Rosja
59  Sergei Salov & Tatiana Perederei Rosja
61  Igor Gorokhov & Angelina Sergeeva Rosja
62  Sergey Kovalenko & Mariya Soloveva Rosja
63  Vyacheslav Benko & Aleksandra Pakhmutova Rosja
63  Dimitri Lomakin & Karina Imaeva Rosja
63  Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rosja
66  Andrei Akatov & Lyubov Ignateva Rosja
66  Denis Kuzenkov & Anastazja Matrosova Rosja
66  Oleg Murzov & Olga Baykina Rosja
66  Konstantin Pribludin & Margarita Mashak Rosja
66  Eldar Zeinalogli & Tamara Prochnova Rosja
66  Mikhail Zhebelev & Maria Levina Rosja
72  Evgeniy Chigirev & Ekaterina Kazakova Rosja
72  Vitaliy Didenko & Darya Shelestova Rosja
72  Igor Makarov & Anna Baklanova Rosja
72  Ivan Raditsa & Evgeniya Samoylova Rosja
72  Aleksey Shamin & Alina Glazkova Rosja
77  Denis Mischeryakov & Kristina Mityaeva Rosja
77  Ilia Tokarev & Ekaterina Orlova Rosja
77  Timur Yusupov & Ekaterina Nenakhova Rosja
80  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Rosja
80  Artem Merkulov & Daria Khrisanfova Rosja
80  Evgeny Urazgildeev & Nina Solovieva Rosja
83  Rodion Baryshev & Anastasia Antelava Rosja
83  Dmitri Karabanov & Daria Emelianova Rosja
83  Aleksandr Kuznetsov & Kseniya Miusova Rosja
83  Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Rosja
83  Roman Muzychka & Elena Jevseeva Rosja
83  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rosja
83  Vladimir Vyatkin & Ekaterina Malakhova Rosja
90  Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Rosja
90  Dmitriy Tokarev & Raisa Monulenko Rosja
92  Pavel Borozdov & Sofya Borisenko Rosja
92  Aleksandr Nikushin & Natalya Velikaya Rosja
92  Denis Popov & Irina Chernova Rosja
92  Alexey Rubtsov & Elena Litvinenko Rosja
96  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Rosja
96  Denis Denisov & Vitalia Sentchenkova Rosja
96  Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rosja
99  Nikita Novikov & Nailia Ramazanova Rosja
99  Ilya Pravdivtsev & Natalya Plaksina Rosja
99  Nikolay Sizintsev & Mariya Akhapkina Rosja
99  Pavel Smolin & Anna Galysheva Rosja
103  Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rosja
104  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Rosja
105  Aleksandr Kuvshinov & Kseniya Zubareva Rosja
105  Artem Rybalkin & Larisa Zueva Rosja

Runda 1 (górne 208)

107  Pavel Goniukov & Ekaterina Shepeleva Rosja
107  Artem Gorelov & Anastasiya Volchkova Rosja
109  Yan Diordiev & Darya Shelyganova Rosja
109  Albert Sabirov & Margarita Belova Rosja
111  Andrey Anurov & Ulyana Maslovskaya Rosja
111  Dmitriy Golovanov & Darya Fomina Rosja
111  Anton Startsev & Mariya Sadovnichenko Rosja
114  Egor Bobrov & Yuliya Leonteva Rosja
114  Aleksandr Chirkov & Elena Belousova Rosja
114  Stanislav Galper & Elena Minchenko Rosja
114  Evgeniy Korotonozhkin & Ksenia Miroshnichenko Rosja
114  Mihail Pustokhin & Diana Khayrulina Rosja
114  Vadim Sukharev & Maria Plekhanova Rosja
120  Andrey Arkhipkin & Natalya Ablogina Rosja
120  Vladimir Berulava & Irina Gordeeva Rosja
120  Roman Malkov & Anastasia Verbianova Rosja
120  Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rosja
120  Pavel Silantev & Nadezhda Shandrina Rosja
120  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rosja
120  Artiom Sorokin & Natalia Poliakova Rosja
120  Andrey Stadnichenko & Svetlana Bakina Rosja
128  Ruslan Akolupin & Anna Akimushkina Rosja
128  Evgeniy Davidenko & Natalya Tkacheva Rosja
128  Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Rosja
128  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rosja
128  Pavel Tokmeninov & Alina Kanaeva Rosja
128  Edward Zarudnev & Elena Livadina Rosja
134  Aleksey Gavrilov & Tatyana Sklokina Rosja
134  Andrey Kravchenko & Viktoriya Starodubtseva Rosja
134  Aleksandr Tarasov & Anastasiya Lemeshkina Rosja
137  Mikhail Artemev & Ekaterina Kaplun Rosja
137  Aleksandr Kuternin & Irina Bolshakova Rosja
137  Pavel Shishov & Anastasiya Yaremenko Rosja
137  Roman Vasilev & Anna Barsukova Rosja
141  Aleksey Birman & Aleksandra Demina Rosja
141  Aleksiei Fateev & Anna Krymskaya Rosja
141  Aleksandr Frolov & Anastasiya Vlasova Rosja
141  Nikita Koltsov & Kristina Shishkina Rosja
145  Aleksey Borkovskiy & Aleksandra Bokova Rosja
145  Ilia Feldman & Irina Ivanova Rosja
145  Maksim Istomin & Yuliya Posysoeva Rosja
145  Dmitri Ryzhkov & Iulia Shaposhnikova Rosja
145  Kirill Zhuzhnev & Natalya Polukhina Rosja
150  Dmitriy Bushnyakov & Bella Smolentseva Rosja
150  Evgeni Likhachev & Yuliya Kovalskaya Rosja
150  Dmitriy Tsaplev & Elena Molchanova Rosja
150  Aleksandr Zenkov & Anna Azarkhina Rosja
154  Andrei Davydov & Maria Voskresenskaya Rosja
154  Roman Denisenko & Mariya Kolmakova Rosja
154  Albert Kurtvapov & Tatyana Zinoveva Rosja
154  Andrey Noskov & Kseniya Babenkova Rosja
154  Aleksei Rybkin & Dilyara Bliznyuk Rosja
154  Nikita Stratonov & Alevtina Malenina Rosja
154  Anton Yunitskiy & Olga Akopova Rosja
161  Kirill Alyukhin & Darya Kontanistova Rosja
161  Zakhar Khodakov & Ekaterina Grebenkova Rosja
161  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rosja
161  Vilen Mangibaev & Regina Karimova Kazachstan
165  Sviatoslav Dolgopiatov & Alexandra Lyulikova Rosja
165  Vladislav Golovnya & Olga Samotaeva Rosja
165  Ivan Korotkov & Natalia Poddubnaja Rosja
165  Aleksey Plotnikov & Yuliya Gubaydullina Rosja
165  Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Rosja
165  Konstantin Zhugan & Anastasiya Starovoytova Rosja
165  Sergey Zveryev & Evgeniya Vargo Rosja
172  Dmitry Evseev & Daria Evseeva Rosja
173  Denis Bragin & Ekaterina Luneva Rosja
173  Mikhail Britanov & Anastasiya Pletneva Rosja
173  Vladislav Gnusov & Ksenia Petuhova Rosja
173  Evgeniy Mescheryakov & Yelena Ryabova Rosja
177  Vadim Pavlenko & Irina Rogozina Rosja
177  Evgeniy Taranov & Anastasiya Kucheryavykh Rosja
179  Vadim Golovchanov & Viktoriya Pronyaeva Rosja
179  Anton Pakhomchik & Natalya Goncharuk Rosja
179  Anton Predeykin & Anna Kuscheva Rosja
179  Arman Saakyan & Olga Shchedrova Rosja
179  Artem Smirnov & Evgeniya Shavshukova Rosja
179  Andrey Verlup & Viktoria Brusenskaja Rosja
179  Vadim Volkov & Elizaveta Shaposhnikova Rosja
186  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Rosja
186  Alexandre Maletski & Aleksandra Volkova Rosja
186  Denis Martynov & Natalya Zaburchik Rosja
186  Ivan Ponomarev & Kseniya Popova Rosja
186  Kirill Smotrakov & Lyubov Mironova Rosja
191  Dmitriy Balan & Tatiana Smurygina Rosja
191  Roman Kirilkin & Viktoriya Topol Rosja
191  Artur Maretskiy & Yuliya Mingazova Rosja
191  Aleksandr Shimin & Ekaterina Logina Rosja
191  Sergey Sokhnenko & Evgeniya Makarova Rosja
196  Nikolay Govorov & Irina Zeps Rosja
196  Dmitriy Novikov & Alena Vitsan Rosja
196  Pavel Perederiy & Kristina Opilat Rosja
199  Aleksandr Shorin & Nadezhda Luneva Rosja
200  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Rosja
200  Vladimir Belokobylsky & Olesia Rogach Rosja
200  Ilya Firulev & Inna Kolpakova Rosja
200  Maksim Ivochkin & Mariya Sklyar Rosja
200  Evgeniy Kunaev & Anastasiya Sokovykh Rosja
200  Vitaliy Rodin & Anastasiya Dylevskaya Rosja
206  Aleksandr Shirenin & Emmiliya Novikova Rosja
206  Serguei Vylivnoi & Alena Yakimenko Rosja
208  Alexandr Grinvald & Evgenia Kartavina Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}