Results from Nikolay Ozerov Cup - Junior II Standard 1 grudnia 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Nikolay Ozerov Cup
Rosja - Moscow 1 grudnia 2012

Junior II Standard 1 grudnia 2012

Finał

1  Vyacheslav Samokhin & Marina Zakharova Rosja
2  Ilya Gavryukhin & Kristina Garifullina Rosja
3  Andrey Kovalev & Natalya Karkach Rosja
4  Dmitriy Kulebakin & Karina Nikolaeva Rosja
5  Egor Starchenko & Darya Rodina Rosja
6  Ivan Ivanov & Diana Baranova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Mikhail Nikitin & Viktoriya Litvinov Rosja
8  Georgiy Kalashnikov & Arina Schepina Rosja
9  Daniil Bochkarev & Viktoriya Kozak Rosja
10  Nikita Golovanov & Tatyana Kholodilova Rosja
11  Pavel Kosterin & Dana Makarova Rosja
12  Aleksey Korobchenko & Anait Abramyan Rosja
13  Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Rosja

Ćwierćfinał

14  Anton Kandaurov & Aleksandra Teslyuk Rosja
14  Dmitri Oleynikov & Anastasiya Orlovskaya Rosja
16  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rosja
17  Valeriy Zirin & Viktoriya Rozhina Rosja
18  Mikhail Shlenskiy & Anastasiya Konyukhova Rosja
19  Andrey Bakhterov & Yuliya Nam Rosja
20  Aleksandr Zakharov & Yana Rutkovskaya Rosja
21  Dmitriy Kopytov & Mariya Nikonova Rosja
22  Dmitriy Stashko & Kristina Shopina Rosja
23  Artem Goryunov & Aleksandra Kovaleva Rosja
23  Stepan Yadrenov & Olga Agrelova Rosja
25  Vasiliy Yutanov & Aleksandra Basharova Rosja
26  Nikita Savushkin & Viktoriya Scheglova Rosja

Runda 2 (górne 50)

27  Arayk Balasyan & Evgeniya Khanzhina Rosja
28  Dmitriy Pavlov & Alina Demkina Rosja
29  Ilya Anosov & Regina Kustova Rosja
29  Sergey Krasheninnikov & Polina Gamzaeva Rosja
29  Kirill Krasnobaev & Mariya Shestun Rosja
29  Maksim Lavrikov & Darya Kashapova Rosja
33  Andrey Pugachev & Ekaterina Ivanova Rosja
34  Dmitriy Ivakhnenko & Anastasiya Volostnykh Rosja
35  Aleksandr Grachev & Darya Petrova Rosja
35  Artem Makarov & Alisa Kostyuk Rosja
35  Maksim Yakimov & Valentina Chakina Rosja
38  Mikhail Bazhenov & Anna Soloduhina Rosja
38  Sergey Driga & Margarita Tikhomirova Rosja
40  Pavel Starostin & Valeriya Voroshilova Rosja
41  Mark Glushko & Kristina Kovsh Rosja
41  Vladimir Zubenko & Valeriya Krivorchuk Rosja
43  Sergey Nazarov & Kristina Shevchenko Rosja
43  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Rosja
45  Daniil Afanasev & Evgeniya Spektor Rosja
45  Ilya Drobyshev & Anna Popova Rosja
47  Nikita Perminov & Karolina Tsarik Rosja
48  Boris Martynov & Olga Saveleva Rosja
48  Evgeniy Smirnov & Elizaveta Oreshina Rosja
50  Artem Vorobev & Ekaterina Solomeina Rosja

Runda 1 (górne 65)

51  Ilya Ovchinnikov & Yuliya Zelenova Rosja
51  Aleksandr Ryakhovskiy & Veronika Poselova Rosja
53  Aleksandr Sokolov & Mariya Dudkina Rosja
54  Denis Korovin & Kristina Sukhova Rosja
54  Vladislav Zakamskiy & Alena Semenova Rosja
56  Aleksey Zubok & Liliya Blinova Rosja
57  Matvey Malkov & Yuliya Samoylova Rosja
57  Mikhail Podkopaev & Darya Demchenko Rosja
59  Vitaliy Cherepanov & Alena Lubkova Rosja
60  Anton Andreev & Yuliya Nazarova Rosja
60  Nikita Reshetov & Polina Rybakova Rosja
62  Aydar Aleshin & Mariya Shustova Rosja
63  Pavel Zhivotov & Irina Barinova Rosja
64  Anton Azarov & Anastasiya Kukarina Rosja
65  Maksim Ermakov & Veronika Lazko Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}