Results from Nikolay Ozerov Cup - Junior I Latin Championship 1 grudnia 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Nikolay Ozerov Cup
Rosja - Moscow 1 grudnia 2012

Junior I Latin Championship 1 grudnia 2012

Finał

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rosja
2  Yuriy Schegolevatykh & Sofya Sarycheva Rosja
3  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rosja
4  Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Rosja
5  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Rosja
6  Egor Kulikov & Mariya Goroshko Rosja
7  Kirill Pokorskiy & Ekaterina Avramenko Rosja
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Denis Gudovskiy & Elena Zenfirova Rosja
9  Dmitriy Malakhov & Varvara Malakhova Rosja
10  Anton Filippenko & Anna Maslova Rosja
10  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rosja
12  Ilya Khaushkin & Ekaterina Kulikova Rosja
13  Daniel Artemev & Anastasiya Mudrevskaya Rosja

Ćwierćfinał

14  Nikita Shevchenko & Aleksandra Grishantsova Rosja
15  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rosja
15  Egor Volkov & Margarita Ryapisova Rosja
17  Nikita Morgun & Anna Petrova Ukraina
18  German Zernov & Anastasiya Belyakova Rosja
19  Vladislav Savin & Mariya Matskevich Rosja
20  Yaroslav Apryatkin & Arina Shalaumova Rosja
21  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Rosja
22  Artur Grigoryan & Nataliya Grigoryan Rosja
22  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Rosja
24  Ilya Gordievskiy & Vladislava Fedotova Rosja
25  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Rosja

Runda 3 (górne 53)

26  Anton Bondarenko & Elizaveta Bondarenko Rosja
27  Murat Medzhidov & Darya Zolotareva Rosja
28  Vladislav Stepanov & Albina Makina Rosja
28  Andrey Stepanov & Polina Makieva Rosja
30  Nikolay Laptev & Valeriya Panchenko Rosja
31  Ivan Ishanov & Veronika Gilmanova Rosja
31  Boris Voznesenskiy & Aleksandra Valieva Rosja
33  Daniil Savin & Agata Pugacheva Rosja
34  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Rosja
34  Sergey Novikov & Olesya Shabanova Rosja
36  Vladimir Terentev & Elizaveta Savenko Rosja
37  Mark Babinskiy & Mariya Golikova Rosja
37  Egor Beketov & Yuliya Sapina Rosja
39  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Rosja
39  Matvey Mytarev & Anzhelika Tsareva Rosja
41  Aleksandr Borisov & Irina Kryukova Rosja
41  Dmitriy Chelpanov & Anastasiya Plekhova Rosja
41  Nikolay Reshetnikov & Elizaveta Kireeva Rosja
41  Daniil Shinkov & Aleksandra Svintsova Rosja
45  Damir Khayrullin & Darya Cherepanova Rosja
45  Igor Mikhaylovskiy & Yuliya Zhivova Rosja
45  Aleksey Serzhantov & Sofya Vilkova Rosja
48  Maksim Kulyashov & Ruslana Sultanova Rosja
48  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Rosja
50  Kirill Butakov & Alena Borisova Rosja
51  Anton Kazantsev & Mariya Litsoeva Rosja
52  Artem Morin & Valeria Kogan Rosja
53  Anatoliy Petrov & Elissa Kara Rosja

Runda 2 (górne 96)

54  Aleksandr Goryakin & Aleksandra Sytchenko Rosja
54  Lev Mordvinkin & Polina Ponosova Rosja
54  Mikhail Savinov & Elizaveta Lopatina Rosja
54  Nikita Titov & Ilvina Nenasheva Rosja
58  Yuriy Buslovskiy & Marianna Butuzova Rosja
58  Aleksey Nikolaenko & Kristina Ovchinnikova Rosja
58  Maksim Tsenbalov & Alla Drigina Rosja
58  Igor Vanyukov & Polina Barsukova Rosja
62  Nikita Baykalov & Darya Kryltsova Rosja
62  Viktor Spiridonov & Alina Bulanova Rosja
62  Daniil Udin & Valeriya Rodimova Rosja
62  Konstantin Vasilevskiy & Angelina Nedbaylo Rosja
66  Nikita Zakharov & Darya Kondyurina Rosja
67  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Rosja
67  Maksim Bagin & Polina Dymshakova Rosja
67  Artem Erkaev & Darya Bondareva Rosja
67  Denis Golovachuk & Aleksandra Tyutrina Rosja
67  Egor Shumkov & Anastasiya Galeva Rosja
72  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Rosja
72  Aleksey Groo & Kristina Cherepneva Rosja
72  Mikhail Kornev & Dariya Chursina Rosja
75  Vladislav Chuchenov & Taisiya Priporova Rosja
75  Artem Krylov & Nataliya Sukhocheva Rosja
77  Danila Akhmetov & Sofiya Kudinova Rosja
77  Timofey Aleshin & Elizaveta Mukueva Rosja
77  Grigoriy Belyaev & Mariya Krasheninnikova Rosja
77  Dmitriy Belyakov & Kristina Erkhan Rosja
77  Daniil Soldatenkov & Nina Ushkova Rosja
82  Maksim Komolov & Vera Panevkina Rosja
82  Mihail Nikolaev & Polina Norkina Rosja
84  Kirill Bakhmetev & Darya Chebotareva Rosja
84  Artem Shevchenko & Sabina Brul Rosja
84  Nikita Zhivotov & Anna Krutikova Rosja
87  Ivan Bakhtin & Oksana Mironova Rosja
87  Nikolay Betin & Olga Grishina Rosja
87  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Rosja
90  Sergey Avdeev & Lada Bondarenko Rosja
90  Vladimir Bolshih & Mariya Merkulova Rosja
90  Vladislav Denisov & Alina Yakovleva Rosja
90  Adam Larin & Jaroslava Zinina Rosja
90  Rustam Sharipov & Alisa Lemasova Rosja
90  Nikita Sobol & Ekaterina Penezeva Rosja
96  Oleg Anyushonkov & Milena Antyukhova Rosja

Runda 1 (górne 190)

97  Sergey Buranov & Marina Eysan Rosja
97  Egor Marichev & Arina Shakina Rosja
97  Roman Mokienko & Polina Korotkova Rosja
97  Albert Mozhaev & Valeriya Kysina Rosja
97  Gleb Naumkin & Liliya Shevchenko Rosja
97  Vladislav Volobuev & Kristina Minakova Rosja
103  Evgeniy Abramov & Polina Doroschenkova Rosja
103  Andrey Kharitonov & Violetta Kurnosova Rosja
103  Vladislav Klimov & Polina Prozorova Rosja
103  Felat Kurt & Kristina Udartseva Rosja
103  Dmitriy Nekrasov & Ekaterina Onyanova Rosja
103  Andrey Obrezumov & Kristina Titova Rosja
103  Nikita Spiridonov & Sofiya Pinaeva Rosja
110  Vasiliy Dunaev & Olga Fursenko Rosja
110  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Rosja
112  Vladimir Barinov & Alena Mikhaylova Rosja
112  Mikhail Piterskiy & Darya Litvin Rosja
112  Nikita Samuylov & Anastasiya Kuznetsova Rosja
112  Danila Vinokurov & Olga Yaranova Rosja
112  Vladimir Zvarko & Anastasiya Stepanyan Rosja
117  Bogdan Poroshin & Ekaterina Bukina Rosja
117  Nikita Pulkin & Arina Polozkova Rosja
117  Danil Vokhtomin & Vitaliya Ivanova Rosja
120  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Rosja
120  Maksim Koval & Natella Davtyan Rosja
120  Evgeniy Mironov & Mariya Bozhevskaya Rosja
120  Grigoriy Romanyugo & Anna Valavina Rosja
124  Anton Burkhanov & Eva Kamchatnaya Rosja
124  Roman Korenskiy & Anastasiya Loseva Rosja
126  Maksim Kirsa & Aleksandra Demchenko Rosja
126  Yakov Makhinov & Vlada Kopylova Rosja
126  Denis Shaltin & Elena Krasnova Rosja
126  Sergey Skakun & Margarita Shults Rosja
130  Nikita Bazanov & Karina Ponomareva Rosja
130  Nikita Kharitonov & Kseniya Utekhina Rosja
130  Ivan Kolotov & Anastasiya Blagodareva Rosja
130  Maksim Zuev & Darya Zvereva Rosja
134  Saveliy Brynza & Renata Minnigalieva Rosja
134  Daniil Orach & Anna Petrashevich Rosja
136  Pavel Kozhanov & Polina Belova Rosja
136  Konstantin Startsev & Elizaveta Kozlova Rosja
138  Konstantin Bogorodskiy & Anastasiya Smirnova Rosja
138  Ivan Emelin & Polina Topilskaya Rosja
138  Marsel Fedotov & Karina Kashapova Rosja
138  Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Rosja
138  Andrey Khlunov & Eliza Turgeneva Rosja
138  Andrey Kondrashov & Yuliya Bobkova Rosja
138  Vadim Stukalov & Vlada Shumakarite Rosja
138  Artem Zaykov & Elizaveta Reutova Rosja
146  Efrem Fedoseenko & Evgeniya Evseychenko Rosja
146  Vitaliy Peryatin & Ekaterina Baserova Rosja
146  Vladislav Semernin & Darya Tsygankova Rosja
146  Artem Sveshnikov & Kamilla Baykova Rosja
150  Nikita Kravchenko & Valeriya Sosulina Rosja
150  Lev Perkin & Valeriya Konovalova Rosja
150  Stepan Tsvetkov & Aleksandra Filatova Rosja
150  Egor Voskovcev & Viktoriya Krylova Rosja
154  Maksim Burchenkov & Nina Gerasimova Rosja
154  Evgeniy Ivanov & Aleksandra Antonova Rosja
154  Roman Kovalenko & Aleksandra Semenova Rosja
154  Mikhail Sedletskiy & Sofiya Kryuk Rosja
154  Daniil Zhukovskiy & Mariya Chernyakova Rosja
159  Vadim Dementev & Anna Paramzina Rosja
159  Nikita Kufezin & Aleksandra Chinenkova Rosja
159  Aleksey Orlov & Alena Vorobeva Rosja
159  Sergey Savinkin & Kseniya Gracheva Rosja
159  Grigoriy Sharaev & Olesya Sharaeva Rosja
159  Vyacheslav Simonov & Yana Sivokoz Rosja
165  Anton Aleksandrov & Mariya Lukash Rosja
165  Aleksandr Gubinskij & Anastasiya Bukaeva Rosja
165  Dmitriy Gulyaev & Sofya Marskaya Rosja
165  Anton Manin & Viktoriya Chernikova Rosja
169  Vladislav Didkovskiy & Ulyana Sidelnikova Rosja
169  Eduard Golovatenko & Yuliya Kuzmina Rosja
169  Matvey Kanakov & Sofya Evgeneva Rosja
169  Nikita Tanin & Alina Yakovlevich Rosja
173  Oleg Khrapov & Aleksandra Ramzaeva Rosja
173  Kirill Konnov & Varvara Konnova Rosja
173  Vyacheslav Slizen & Alina Andreeva Rosja
176  Vitaliy Grigoritsa & Sofya Tulinova Rosja
176  Daniil Morhov & Eva Burenina Rosja
176  Aleksej Nitochkin & Vera Smirnova Rosja
176  Igor Shabanov & Yana Zubareva Rosja
180  Andrej Bochkarev & Anna Bugrova Rosja
180  Dmitriy Olshevskiy & Marina Bezlepkina Rosja
180  Igor Pomorov & Aleksandra Ivanova Rosja
180  Sergey Sotskov & Arina Moskvicheva Rosja
180  Viktor Vyatkin & Kseniya Tselischeva Rosja
185  Fedor Grishkin & Olga Ionova Rosja
185  Sergey Tokmakov & Veronika Tokmakova Rosja
185  Nikita Zhitenev & Darya Eremina Rosja
188  Denis Beresnev & Anna Teterina Rosja
188  Ivan Lazukov & Polina Torkhova Rosja
188  Dmitriy Shergin & Darya Timofeeva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}