Results from Nikolay Ozerov Cup - WDSF Open Latin 2 grudnia 2012
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Nikolay Ozerov Cup
Rosja - Moscow 1 grudnia 2012

WDSF Open Latin 2 grudnia 2012

Finał

1  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rosja
2  Nikolay Andruschenko & Megi Bakradze Rosja
3  Igor Makarov & Anna Baklanova Rosja
4  Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Rosja
5  Kirill Chernyaev & Karolina Usikova Rosja
6  Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Kirill Kolpashchikov & Lyubov Gabbasova Rosja
8  Dmitry Lomakin & Julia Leontieva Rosja
9  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rosja
10  Danylo Shcherbanyuk & Ekaterina Ulyanova Ukraina
11  Albert Sabirov & Darya Kontanistova Rosja
12  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rosja
13  Mikhail Molchanov & Svetlana Zhatkina Rosja

Ćwierćfinał

14  Andrej Blokhin & Valeriya Kataykina Rosja
14  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Białoruś
14  Vitali Nestsiarovich & Yana Kuzeeva Białoruś
17  Rafail Feyzikov & Olga Efremova Rosja
18  Ivan Golovkin & Kseniya Sazonova Rosja
19  Igor Sivokon & Yulia Medved Rosja
20  Aleksandr Merkulov & Anna Dergunova Rosja
21  Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Rosja
21  Ilya Matyukhin & Anna Shadrina Rosja
23  Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rosja
24  Ilya Malyshev & Anna Popova Rosja

Runda 2 (górne 48)

25  Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Rosja
26  Ilya Kharlamov & Yuliya Tarabrina Rosja
27  Anton Filippov & Inna Kolpakova Rosja
27  Igor Nikolaev & Ulyana Pustovalova Rosja
29  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Rosja
29  Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Rosja
31  Roman Kiparin & Arina Garankina Rosja
32  Aleksandr Safiullin & Yuliya Skorovarova Rosja
32  Evgeniy Zavadskikh & Anastasiya Tobolkina Rosja
34  Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Rosja
35  Ivan Petov & Nadira Espolova Rosja
36  Artem Luchin & Ekaterina Gorodetskaia Rosja
37  Roman Korolkov & Darya Eremina Rosja
38  Roman Vasilev & Daria Bezrodnova Rosja
39  Dmitriy Trushin & Alena Sudnitsyna Rosja
40  Andrey Olgomets & Vasilina Belomestnova Rosja
41  Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Rosja
42  Dmitriy Bushnyakov & Bella Smolentseva Rosja
42  Andrei Ogarkov & Polina Tsareva Rosja
44  Anton Koznov & Svetlana Koznova Rosja
44  Yuriy Maklakov & Alina Shubstorskaya Rosja
46  Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Rosja
47  Vseslav Sychev & Ekaterina Dyakova Rosja
48  Vadim Peshnov & Mariya Maklakova Rosja

Runda 1 (górne 89)

13  Vladislav Dokuz & Yuliya Zorzi Rosja
14  Dmitriy Khusnutdinov & Natalya Shevchuk Rosja
15  Oleg Murzov & Valeriya Streltsova Rosja
15  Evgeniy Nikolaev & Ekaterina Isakova Rosja
15  Sergey Yurchenko & Olga Khokhlova Rosja
18  Gennadiy Baydukov & Olga Baydukova Rosja
18  Eduard Kolesnikov & Oksana Sukhorukova Rosja
20  Yuriy Markelov & Daria Kretova Rosja
20  Mihail Voronin & Darya Savanova Rosja
22  Yaroslav Furanin & Liliya Naymatulina Rosja
22  Anton Yudaev & Angelina Bondarenko Rosja
24  Sergey Andreev & Olga Galinina Rosja
24  Vyacheslav Chernyshov & Marina Toropova Rosja
24  Ivan Doronin & Tatyana Borisova Rosja
24  Vyacheslav Grebenschikov & Anastasia Demyanova Rosja
24  Vladimir Zhurkov & Ekaterina Sedova Rosja
29  Maksim Lomtev & Anastasiya Shevtsova Rosja
29  Denis Mironov & Ulyana Sadovnik Rosja
29  Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Rosja
29  Nikita Tychinin & Kristina Katsmaer Rosja
33  Aleksandr Bocharov & Vera Duganova Rosja
33  Evgeniy Yakovlev & Olesya Mazurenko Rosja
35  Nikolai Bragin & Elena Fedorova Rosja
35  Vadim Chobanu & Polina Eroshevich Rosja
35  Nikolay Dikanov & Darya Sokova Rosja
35  Igor Grigorash & Valentina Tulupova Rosja
35  Maksim Mikhalchev & Irina Shipilova Rosja
40  Zakhar Leshnevskiy & Sofya Popova Rosja
40  Aleksey Metkin & Anastasiya Olenina Rosja
40  Evgeniy Samofalov & Olga Bulgakova Rosja
40  Georgy Yuriev & Angelina Fedorkova Rosja
44  Kirill Davydov & Mariya Shalaeva Rosja
44  Alexandr Fedorov & Arina Zykova Rosja
44  Sabir Gadzhiev & Yuliya Kashirskaya Rosja
44  Dmitry Trubenkov & Valentina Kondratieva Rosja
48  Kirill Klychkov & Svetlana Vasyukova Rosja
48  Vadim Marin & Anastasiya Fomina Rosja
48  Sergej Shchukin & Irina Shamsieva Rosja
48  Aleksey Shipilov & Anastasiya Lagosha Rosja
48  Yaroslav Sidorov & Inna Korolkova Rosja
48  Vladislav Sobolev & Viktoriya Nikolaeva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}