Results from Nikolay Ozerov Cup - Youth Latin 1 grudnia 2012
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Nikolay Ozerov Cup
Rosja - Moscow 1 grudnia 2012

Youth Latin 1 grudnia 2012

Finał

1  Ivan Klyuev & Mariya Orlova Rosja
2  Ivan Varfolomeev & Yana Aldoshina Rosja
3  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rosja
4  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rosja
5  Aleksandr Merkulov & Anna Dergunova Rosja
6  Evgeniy Sveridonov & Angelina Barkova Rosja
7  Nikita Kadnikov & Yuliya Mischenko Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Ivan Golovkin & Kseniya Sazonova Rosja
9  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Rosja
10  Sergey Minaev & Angelina Troshina Rosja
11  Vladimir Filimontsev & Ekaterina Semenova Rosja
12  Petr Matsarskiy & Valeriya Remina Rosja
13  Denis Sultanov & Polina Shvab Rosja

Ćwierćfinał

14  Vladislav Dokuz & Yuliya Zorzi Rosja
15  Dmitriy Lugin & Darya Tkachenko Rosja
16  Evgeniy Oganesyan & Kseniya Tolokolnikova Rosja
17  Sergey Shusharin & Ekaterina Eliseykina Rosja
18  Yaroslav Ermakov & Polina Tropskaya Rosja
18  Denis Mironov & Ulyana Sadovnik Rosja
20  Ilya Konyaev & Kristina Korsunova Rosja
21  Andrey Chulanov & Anna Khokhryakova Rosja
21  Yury Makshakov & Izabella Rinskaya Rosja
23  Sergey Chuyko & Diana Kaznacheeva Rosja
23  Dmitriy Verkhovtsev & Elena Natacheeva Rosja
25  Ilya Gorkin & Evgeniya Sechko Rosja

Runda 2 (górne 36)

26  Evgeniy Nikolaev & Ekaterina Isakova Rosja
27  Pavel Kokhanovskiy & Polina Sokolova Rosja
28  Ivan Afanasev & Angelina Scherbakova Rosja
28  Nikita Shvedov & Darya Matyushina Rosja
30  Yaroslav Furanin & Liliya Naymatulina Rosja
31  Nikita Kucheryavyy & Yuliya Skalaba Rosja
32  Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Rosja
33  Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Rosja
34  Ivan Dekh & Polina Savicheva Rosja
35  Vyacheslav Chernyshov & Marina Toropova Rosja
36  Nikita Tychinin & Kristina Katsmaer Rosja

Runda 1 (górne 48)

37  Egor Salakhutdinov & Marina Dubkova Rosja
38  Denis Sukhodoev & Yana Zhizhileva Rosja
39  Ilya Vasilevskiy & Mariya Ermolaeva Rosja
40  Nikita Laptev & Polina Esina Rosja
40  Zakhar Leshnevskiy & Sofya Popova Rosja
42  Alexandr Fedorov & Arina Zykova Rosja
42  Denis Shevchenko & Anna Kvashninova Rosja
44  Aleksey Nechiporuk & Anastasiya Petrunina Rosja
45  Lev Pugachev & Zlata Sedova Rosja
46  Ilya Balyasnikov & Valeriya Payusova Rosja
47  Vasiliy Vovchuk & Anastasiya Metkina Rosja
48  Aleksey Pusev & Tatyana Birecheva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}