Results from Parad Nadiy 2009 - Youth 1 Latin 28 lutego 2009
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Parad Nadiy 2009
Ukraina - Kyiv 28 lutego 2009

Youth 1 Latin 28 lutego 2009

Finał

1  Kyrylo Dovgalin & Anastasiya Danilova Ukraina
2  Victor Kukharskyy & Anna Karpova Ukraina
3  Yevgen Popov & Maryna Suprunova Rosja
4  Maksym Pavlovskyy & Yuliya Gyrda Ukraina
5  Kirilo Vasyuk & Anastasiya Cherepkova Ukraina
6  Vladyslav Babenko & Olga Yovyk Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukraina
7  Ilya Sizov & Irina Grishina Rosja
9  Bogdan Oligov & Viktoriya Kharchenko Ukraina
9  Yukhym Shynder & Anastasia Kuzieva Ukraina
9  Denis Yaremenko & Darya Byelikova Ukraina
12  Artur Vaschuk & Mariya Litvinova Ukraina
13  Aleksandr Dadykin & Krystyna Shevchenko Ukraina

Ćwierćfinał

14  Kostantyn Samarskyy & Anastasiya Malyar Ukraina
14  Stanislav Tsyganok & Marina Gridina Ukraina
16  Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Ukraina
17  Volodimir Makarenko & Alla Bobrovska Ukraina
18  Vyacheslav Gorbenko & Maryna Amirkhanyan Ukraina
18  Dmytro Symenchuk & Yana Ilina Ukraina
20  Anton Kunchenko & Tatyana Chernoshek Ukraina
20  Oleksey Kutsik & Valeriya Sulima Ukraina
22  Yuriy Kurilov & Irina Novobranets Ukraina
23  Evheniy Boiko & Ekateryna Perevoznyk Ukraina
23  Artem Zabielin & Evgeniya But Ukraina
25  Anton Rybalchenko & Svitlana Ustyugova Ukraina
26  Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukraina

Runda 2 (górne 40)

27  Svyatoslav Gerasimov & Nina Chernyshova Rosja
28  Kirill Spiridonov & Veronika Goloshivets Ukraina
29  Dmitro Bidyuk & Olga Rudchenko Ukraina
29  Egor Timoshenko & Anastasiya Chernyuk Ukraina
31  Ruslan Khisamutdinov & Lada Moshnikova Rosja
31  Vladislav Kovtun & Anna Krasnishapka Ukraina
31  Aleksandr Vasylenko & Irina Martinyuk Ukraina
34  Yaroslav Khvostenko & Alina Danchenko Ukraina
34  Oleksandr Schetynyn & Khystyna Oparina Ukraina
36  Kirill Nikitin & Anna Trenzeleva Rosja
37  Volodimir Cheberko & Olga Egorova Ukraina
38  Maksym Chalyy & Vyktoryya Andreeva Ukraina
38  Evgen Plyuschenko & Diana Oliynik Ukraina
40  Denys Novykov & Margaryta Khylenko Ukraina

Runda 1 (górne 57)

41  Denys Leonidov & Irina Rabinovich Ukraina
41  Artem Tumantsov & Oksana Sosnenko Ukraina
43  Anton Danko & Ganna Zhmurenko Ukraina
43  Dmytryy Sorochan & Diana Soroka Ukraina
45  Andriy Romanenko & Natalya Klymova Ukraina
46  Vladyslav Kudin & Olga Efimenko Ukraina
46  Kirilo Maznik & Yuliya Katana Ukraina
48  Borys Karpich & Naira Markina Ukraina
49  Denys Khalmatov & Yaroslava Bykova Ukraina
50  Oleksandr Primakovskiy & Ganna Dovgan Ukraina
51  Aleksandr Mudruk & Anastasiya Sosna Ukraina
52  Artem Baydalyuk & Anna Savchuk Ukraina
53  Michail Lysenko & Victoria Sokolovskaya Ukraina
53  Vladimir Zaytsev & Anna Modestova Rosja
55  Andrei Ionuti & Bianca Racolta Ukraina
55  Vseslav Mokeev & Anna Mokeeva Ukraina
57  Oleksandr Bogodayko & Valeriya Korzh Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}