Results from Polish Open 2008 - Junior II Latin 7 czerwca 2008
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Polish Open 2008
Polska - Olsztyn 6 czerwca 2008

Junior II Latin 7 czerwca 2008

Finał

1  Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Rosja
2  Jakub Lipowski & Kamila Duranska Polska
3  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rosja
4  Aleksandr Mikhaylov & Anastasiya Yurovskaya Rosja
5  Aleksey Pieiganovich & Kristina Kudelko Białoruś
6  Konstantin Andreev & Arina Borisova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Łotwa
7  Artem Sazin & Olena Pencheva Ukraina
9  Andrey Akhmetshin & Anastasiya Grigorenko Białoruś
10  Adrian Kopczynski & Sara Michaliszyn Polska
11  Arian Winowski & Sandra Michalczyk Polska
12  Ilya Strijonok & Antonina Matvienko Białoruś

Ćwierćfinał

13  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Polska
14  Michal Le & Izabela Skierska Polska
14  Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Białoruś
16  Yahor Savostau & Darya Polischuk Białoruś
17  Marek Karowiec & Ania Karowiec Polska
17  Pawel Urbanski & Karolina Szostek Polska
19  Ivan Kazakevich & Sofya Aksenchik Białoruś
20  Pawel Karabin & Adrianna Rogowska Polska
21  Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Litwa
22  Julius Bandikas & Jurga Gustaite Litwa
23  Aleksei Sharamed & Kristina Potapchik Białoruś
24  Andrzej Kamienski & Aleksandra Bucka Polska
25  Kamil Amerek & Aleksandra Walczak Polska

Runda 1 (górne 45)

26  Gerard Tomczynski & Monika Chojnacka Polska
27  Silvestras Koroliovas & Evelina Butkaite Litwa
27  Jakub Perzanowski & Karolina Chrzanowska Polska
29  Bartosz Bojanczyk & Sandra Krzyzanowska Polska
31  Maciej Mikrzak & Sylwia Le Polska
31  Lukasz Skwierz & Kamila Szpakowska Polska
31  Mateusz Widemajer & Renata Sawicka Polska
34  Dominik Kotala & Anna Kotala Polska
35  Michal Gumkowski & Maria Zakrzewska Polska
36  Jakub Radomski & Martyna Lapaj Polska
36  Aidas Reigis & Kamile Sukeviciute Litwa
38  Filip Kopczynski & Emilia Schulen Polska
39  Mateusz Laski & Kamila Serafin Polska
39  Maciej Winiarek & Izabella Antonowska Polska
41  Michal Charchut & Izabela Adamiec Polska
42  Krzysztof Stalbowski & Hanna Modzelewska Polska
43  Mateusz Smaruj & Agata Kryszczak Polska
43  Bartlomiej Wiszowaty & Aleksandra Kucharska Polska
45  Lukasz Wiszowaty & Beata Wyrebek Polska
46  Krystian Lema & Iga Koch Polska
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}