Results from Polish Open 2010 - IDSF International Open Latin 13 czerwca 2010
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Polish Open 2010
Polska - Olsztyn 11 czerwca 2010

IDSF International Open Latin 13 czerwca 2010

Finał

1  Nikita Brovko & Anastasiya Melnikova Rosja
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rosja
3  Dmitriy Pugachev & Elena Zuzukina Rosja
4  Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
5  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Rosja
6  Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [28] Pavel Ivanov & Maria Kamenskaya Rosja
8  [21] Vitaly Sevastianov & Anna Stepunina Irlandia
9  [12] Pawel Tekiela & Agnieszka Kaczorowska Polska
10  [10] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polska
11  [6] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polska
12  [1] Andrei Vavilov & Terje Piho Estonia

Ćwierćfinał

13  [27] Alexander Svanberg & Anastasija Jerjomina Łotwa
14  [23] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polska
15  [22] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polska
16  [19] Andrey Kitsun & Ekaterina Kalugina Niemcy
17  [16] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Polska
18  [12] Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
19  [11] Alexis Bergeon & Johanna Rivier Francja
20  [8] Volodymyr Sharapov & Kaja Czapnik Polska
20  [8] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonia
22  [7] Marts Smolko & Alina Zavadska Łotwa
22  [7] Michal Walczak & Joanna Dabrowska Polska
24  [4] Marcin Wojtkowiak & Karolina Kowalska Polska

Runda 2 (górne 36)

25  [32] Pawel Pietkiewicz & Monika Pavlovic Polska
26  [30] Michal Kot & Justyna Gierlowska Polska
27  [25] Ernest Jelen & Anna Khrycheva Polska
28  [21] Marcin Klasz & Karolina Grzybek Polska
29  [19] Maciej Milcarz & Joanna Lewandowska Polska
30  [14] Dawid Kisiel & Monika Stempniewicz Polska
31  [11] Robert Magiera & Malgorzata Borsuk Polska
32  [9] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Białoruś
33  [8] Maciej Rygielski & Agnieszka Olszewska Polska
34  [6] Deividas Uzkurys & Zivile Vasiliauskaite Litwa
35  [4] Grzegorz Demucha & Aleksandra Sadej Polska
36  [2] Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polska

Runda 1 (górne 50)

37  [30] Dangis Salaviejus & Indre Kucinskaite Litwa
38  [28] Maciej Walczak & Anna Maciak Polska
39  [10] Bartosz Bojanczyk & Anna Jackowska Polska
39  [10] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Polska
39  [10] Marius Mince & Ugne Vysniauskaite Litwa
42  [7] Mateusz Zygan & Ada Paczuk Polska
43  [5] Krystian Kisielewski & Agnieszka Sikora Polska
43  [5] Wojciech Rozwalka & Anna Tymczak Polska
45  [4] Paulius Daniunas & Agne Vitkauskaite Litwa
45  [4] Pawel Matczak & Paulina Kwiatkowska Polska
47  [3] Michal Pakulski & Magdalena Reterska Polska
48  [1] Leszek Gularek & Wioletta Jagos Polska
49  Wiktor Chlebek & Magdalena Kowal Polska
49  Radoslaw Tomaka & Wioletta Kiwior Polska
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}