Results from Prague Open 2012 - WDSF World Open Latin 8 września 2012
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Prague Open 2012
Czechy - Praha 8 września 2012

WDSF World Open Latin 8 września 2012

Finał

1  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rosja
2  Andrea De Angelis & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Dania
3  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Słowenia
4  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraina
5  Alexandru Ion & Ana-Maria Dinu Nedelea Rumunia
6  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Czechy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Timur Yusupov & Sofya Kharina Rosja
8  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rosja
9  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finlandia
10  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norwegia
11  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukraina
12  Dmitry Marchenko & Anastasia Kriukova Rosja

Ćwierćfinał

13  Jan Dvoracek & Libuse Chytkova Czechy
14  Malthe Brinch Rohde & Sandra Sorensen Dania
15  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Czechy
15  Roland Süttö & Anikó Tombácz Węgry
17  Alberto Faccio & Giada Lini Włochy
18  Konstantin Gorodilov & Dominika Bergmannova Estonia
18  Nikolaj Lund & Marta Kocik Dania
20  Rodion Khromov & Stasa Berkopec Słowenia
21  Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Estonia
22  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Czechy
23  Vaclav Masaryk & Klara Chovancikova Czechy
24  Rasmus Lander & Line Smed Dania

Runda 3 (górne 49)

25  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Niemcy
26  Mickael Amicel & Manon Felici Francja
26  Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norwegia
28  Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dania
28  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Łotwa
30  Petter Engan & Kine Mardal Norwegia
30  Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Rosja
32  Konstantin Andreev & Viktoriya Vershinina Rosja
32  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Łotwa
34  Barna Sztoján & Jaroslava Huber Austria
35  Calin Florin Bochis & Anita Berecz Rumunia
35  Alexis Leonardo & Justine Reynaud Francja
37  Marek Bures & Ekaterina Kalish Czechy
38  Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa
39  Adrian Bienioszek & Magdalena Rynka Polska
39  Ales Petran & Tatiana Dorina Czechy
41  Andrey Kitsun & Natalia Korsak Białoruś
42  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Czechy
42  Pavel Sluka & Elizaveta Kuklina Czechy
42  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Czechy
45  Artem Lazarev & Amalie Stampe Dania
45  Edgar Sztuce vel Stuzmania & Justyna Barycka Polska
47  Mathias Kirkegaard & Line Riding Dania
48  Josef Just & Helena Birgusova Czechy
49  Antonin Langr & Lucie Gawelczykova Czechy

Runda 2 (górne 80)

50  Mihai Marius Gherasim & Ana Maria Marin Rumunia
50  Denis Richter & Anamaria Heinemann Niemcy
52  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Czechy
53  Tomas Fainsil & Patrisia Belousova Litwa
53  Igor Gutan & Sofie Svenninggaard Dania
55  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Czechy
56  Jonathan Bouchard & Sophie Thomas Francja
56  Alexandru Runceanu & Elena Florentina Gogu Rumunia
58  Karls Aniscenko & Zaklina Sola Łotwa
58  Tomas Gal & Marketa Dostalova Czechy
60  Florent Convali & Stella Galvez Francja
61  Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dania
62  Martin Pazdera & Vitaliya Ivanytska Czechy
63  Marco Steindl & Barbora Spurna Austria
64  Tomas Smutny & Jana Sigutova Czechy
65  Titus Ablorh & Natalya Bekker Czechy
65  Josef Kukan & Renata Smidova Czechy
67  Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Czechy
67  Jaroslav Novak & Petra Smidova Czechy
69  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Czechy
70  Rudolf Bujna & Renata Nebeska Czechy
71  Lucas Felici & Lisa Laffargue Francja
71  Lukas Holecek & Lenka Brozakova Czechy
73  Radim Vyslouzil & Katarzyna Niedobova Czechy
74  Baran Adisen & Cigdem Güler Turcja
74  Sebastian Ianc & Roxana Andreea Stefanca Rumunia
76  Jan Musal & Jana Kukucova Czechy
77  Vaclav Bures & Tereza Bruckova Czechy
77  Sergey Katkov & Irina Prohorova Rosja
79  Denis Vykruta & Michaela Kleckova Czechy
80  Václav Zoudlík & Daniela Strasilova Czechy

Runda 1 (górne 116)

81  Tomas Vorechovsky & Zuzana Uhlírová Czechy
82  Jonathan Maier & Anna Romanova Niemcy
82  Robert Sendrei & Zsofia Horvath Słowacja
84  Lukas Doubrav & Daniela Cerna Czechy
85  Michal Jarzyna & Angelika Grzybowska Polska
86  Martin Pauliny & Katerina Cakorova Czechy
86  Petr Pokorny & Barbora Benjakova Czechy
88  Tomas Cerny & Zuzana Brodova Czechy
88  Petr Sobota & Yvona Bujnova Czechy
90  Matej Novak & Lucie Sloukova Czechy
91  Clement Blondeau & Shona Bresson Francja
91  Jan Chytra & Diana Ziganshina Czechy
93  Adam Heres & Pavlina Pankova Czechy
94  Christian Wermuth & Pernille Vikkelsøe Dania
95  Marc Tacchino & Stephanie Rey Francja
96  Radim Bobek & Katerina Vackova Czechy
97  Jirí Hudecek & Monika Manaskova Czechy
97  Vladimir Lazarev & Barbora Kulhankova Czechy
97  Vladimir Steska & Veroni Rutzenstorferova Czechy
100  Jan Matousek & Ruth Svandova Czechy
100  Ctibor Mazal & Klara Konarikova Czechy
102  Tomas Waloszek & Eliska Kocurkova Czechy
103  David Gregor & Anna Zilova Czechy
103  Filip Korpanec & Hana Schwarzová Czechy
103  Tomas Vojir & Elizabeth Tetrevová Czechy
106  Jakub Bohac & Nikola Olahová Czechy
106  Petr Kubla & Lucie Brandejsova Czechy
108  Jan Havir & Ivana Cepelkova Czechy
108  Martin Mojdl & Ilona Zdarska Czechy
108  Jiri Stejskal & Iva Liskova Czechy
108  Michal Varnuska & Jana Hajkova Czechy
112  Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova Czechy
112  Lukas Gunzel & Sona Spevakova Czechy
112  Pavel Jiranek & Lucie Jeschkova Czechy
115  Lukas Brezina & Kristýna Klusová Czechy
115  Zdenek Suchy & Tereza Cepelova Czechy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}