Results from Prague Open 2012 - WDSF World Open Standard 9 września 2012
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Prague Open 2012
Czechy - Praha 8 września 2012

WDSF World Open Standard 9 września 2012

Finał

1  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dania
2  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
3  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litwa
4  Daniil Ulanov & Irina Gogoladze Rosja
5  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
6  Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukraina
8  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rosja
9  Igor Kruglov & Anna Aseeva Rosja
10  Csaba László & Viktoria Pali Węgry
11  Artem Terekhov & Olga Morozova Rosja
12  Francesco Galuppo & Debora Pacini Włochy

Ćwierćfinał

13  Andrei Chubarev & Daria Shevelilova Rosja
14  Pasquale Farina & Sofie Koborg Dania
15  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finlandia
16  Ivan Novikov & Anna Barbacheva Rosja
17  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Włochy
18  Marco Rescigno & Monika Pedersen Dania
19  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
20  Nikolaj Lund & Marta Kocik Dania
21  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litwa
22  Vilius Jakas & Gabriele Siriunaite Litwa
23  Matej Kralj & Spela Kralj Słowenia
24  Daniel Radu & Anne Weber Niemcy

Runda 3 (górne 48)

25  Michal Mladek & Marika Kasalova Czechy
26  Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa
27  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dania
28  Konstantin Gorodilov & Dominika Bergmannova Estonia
28  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Słowacja
30  Matteo Del Gaone & Kristiina Reinfeldt Estonia
30  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Austria
30  Andrey Kitsun & Natalia Korsak Białoruś
33  Martin Houska & Andrea Trestikova Czechy
34  Eros Sciamanna & Anna Jaglinska Włochy
35  Michal Le & Izabela Skierska Polska
35  Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dania
35  Calin Rusnac & Andreea Hogea Rumunia
38  Kamil Kedra & Marzena Graniczna Polska
39  Marek Bures & Ekaterina Kalish Czechy
39  Gleb Moliy & Natalya Kuznetsova Rosja
41  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Włochy
41  Radu Sterban & Ksenia Cletova Mołdawia
43  Glib Emelyanov & Aleksandra Troshyna Ukraina
43  Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Dania
43  Andrey Prizentsov & Darya Kushnir Rosja
46  Madis Abel & Aleksandra Galkina Estonia
47  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Czechy
48  Sander Seppik & Kaari Kink Estonia

Runda 2 (górne 80)

49  Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dania
50  Petter Engan & Kine Mardal Norwegia
51  Mathias Kirkegaard & Line Riding Dania
51  Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polska
53  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Czechy
54  Andrea De Marco & Debora Zecca Włochy
54  Dmitro Paley & Anastasiya Gryban Ukraina
56  István Zsigovics & Zsuzsanna Katona Węgry
57  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Czechy
58  Florin Gherasim & Lorena Sturza Rumunia
58  Adam Jendrulek & Iva Riederova Czechy
60  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Czechy
61  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Austria
62  Kacper Zakowicz & Natalia Zakowicz Polska
63  Miroslav Hyza & Marie Hyzova Czechy
63  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Holandia
65  Vaclav Bures & Tereza Bruckova Czechy
66  Viesturs Varavs & Ksenija Lucko Łotwa
67  Matej Kutalek & Michaela Krakorova Czechy
67  Wesley Van Riel & Wies Van Haren Holandia
69  Aleksandr Akimenko & Regina Khlynova Rosja
69  Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Czechy
69  Andrej Simko & Eva Zakovska Czechy
69  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Czechy
73  Jonathan Bouchard & Sophie Thomas Francja
73  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Chorwacja
75  Ctibor Mazal & Klara Konarikova Czechy
76  Titus Ablorh & Natalya Bekker Czechy
76  Pavel Mares & Michaela Rocejdlova Czechy
76  Tomas Moravec & Barbora Maresova Czechy
76  Maximilian Münnicke & Tanja Walter Niemcy
80  Lukas Holecek & Lenka Brozakova Czechy

Runda 1 (górne 120)

81  Jiri Liska & Mirka Navrátilová Czechy
82  Pavel Both & Lucie Kalmusova Czechy
83  Ondrej Galecka & Monika Zemanova Czechy
84  Zbynek Deyl & Martina Cervenkova Czechy
84  Martin Kucera & Barbora Kocmanova Czechy
86  Jakub David & Michaela Sramkova Czechy
86  Vít Navratil & Petra Chytilova Czechy
88  Tomas Turek & Lenka Kopalova Czechy
89  Jiri Masek & Nicol Cupalová Czechy
90  Tomas Smutny & Jana Sigutova Czechy
91  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Francja
91  Karel Zmeskal & Irena Zizkova Czechy
93  Jan Musal & Jana Kukucova Czechy
94  Bogdan Kostov & Megumi Miyashita Czechy
95  Josef Dvorak & Jana Vlasakova Czechy
95  Patrik Fiala & Barbora Kubickova Czechy
95  Pavel Zuska & Lenka Parizkova Czechy
98  Tomas Blazek & Maria Mihalcinova Słowacja
99  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Czechy
100  Jan Chytra & Diana Ziganshina Czechy
100  Tomas Fukar & Lucia Horkava Czechy
100  Matej Mrlina & Andrea Dubova Czechy
103  Jiri Stejskal & Iva Liskova Czechy
104  Tomas Kalous & Tereza Truneckova Czechy
104  Jiri Marek & Hana Schulzová Czechy
104  Zdenek Soukup & Katerina Pospisilova Czechy
104  Antonin Vyhnak & Kristyna Zachatova Czechy
108  Petr Riha & Miroslava Zavorova Czechy
108  Jan Smely & Romana Zikmundova Czechy
108  Tomas Vorechovsky & Zuzana Uhlírová Czechy
111  Martin Cerveny & Kristyna Krizova Czechy
111  Ludek Fialka & Pavlína Moravkova Czechy
111  Vojtech Mazanec & Katerina Krátká Czechy
111  Natanael Mechácek & Eva Rmoutilová Czechy
111  Tomas Ondrasek & Radka Karvankova Czechy
111  Karel Stanke & Radka Moravkova Czechy
111  Karel Strzanovsky & Ilona Klimentova Czechy
111  Jakub Suran & Marketa Kapicova Czechy
111  Michal Varnuska & Jana Hajkova Czechy
111  Ondrej Vratny & Michaela Wallenfelsova Czechy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}