Results from Rhythm - 2011 - Amateur Open Latin 25 listopada 2011
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Rhythm - 2011
Rosja - Moscow 25 listopada 2011

Amateur Open Latin 25 listopada 2011

Finał

1  Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Włochy
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
3  Nikita Bazev & Marta Arndt Niemcy
4  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Hiszpania
5  Anton Semenov & Anastasiya Borscheva Rosja
6  Timur Yusupov & Sofya Kharina Rosja
7  Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  [46] Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rosja
9  [18] Igor Makarov & Anna Baklanova Rosja
10  [41] Aleksandr Shapovalov & Anastasiya Kryukova Rosja
10  [16] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rosja
12  Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Rosja

Ćwierćfinał

13  [30] Maksimilian Polosatov & Olga Khvesko Rosja
14  [60] Anton Goncharov & Olga Andrianova Rosja
15  [26] Eric Damian & Greta Kisielewska Polska
16  Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rosja
17  [22] Evgeny Vorobyev & Olga Poletaeva Rosja
18  [41] Anton Korolenko & Knarik Erkanyan Rosja
19  [19] Dmitry Marchenko & Oksana Borovleva Rosja
20  [55] Maksim Ryzhov & Kristina Makarova Rosja
21  [16] Oleg Yakushev & Viktoriya Masnova Rosja
22  [32] Aleksandr Rodygin & Tamara Bunatyan Rosja
23  [7] Aleksandr Aksenov & Olga Cherepanova Rosja
24  [65] Marius Balan & Nina Bezzubova Niemcy

Runda 3 (górne 48)

25  [31] Artem Sorokin & Yana Pyzhova Rosja
26  [47] Pavel Shishov & Viktoriya Kharitonova Rosja
26  [30] Evgeniy Zavadskikh & Polina Mayer Rosja
28  [57] Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Rosja
29  [27] Roman Tormashev & Anastasiya Alekhina Rosja
30  [59] Mstislav Kazakov & Alena Kazakova Rosja
31  [21] Artem Kozlov & Natalia Usoltseva Rosja
32  Sergey Panchenko & Olga Kostyuchenko Rosja
33  [18] Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Rosja
34  [46] Fuad Dadashev & Yuliya Gusarova Rosja
35  [49] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Rosja
35  [16] Artem Bubnov & Valeriya Kazakova Rosja
35  [16] Pavel Katunin & Aleksandra Lutsenko Rosja
38  [42] Mikhail Radionov & Irina Bolshakova Rosja
39  [14] Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Rosja
40  Anton Shtabnov & Svetlana Kharlamova Rosja
41  [35] Givi Vardanidze & Viktoriya Esatiya Rosja
41  [11] Aleksey Potapov & Anna Antonyuk Rosja
41  [11] Igor Sivokon & Yulia Medved Rosja
44  [33] Sergey Erushov & Anastasiya Pavlova Rosja
44  [10] Sergey Chebyshev & Ekaterina Gorodetskaia Rosja
46  [33] Alexandr Otsechkin & Tatiana Irikhina Rosja
46  [9] Artem Shiller & Diana Pilipenko Rosja
48  [44] Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Rosja

Runda 2 (górne 96)

49  [32] Evgeniy Ivanov & Viktoriya Pekarskaya Rosja
50  Ilya Batov & Anna Shafranova Rosja
51  [29] Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Rosja
51  [29] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Rosja
51  Andrey Magdisyuk & Darya Andrianova Rosja
51  Konstantin Poliakov & Yana Zaytseva Rosja
55  [49] Vladislav Artyushkov & Anastasiya Adamovich Rosja
55  [28] Artem Pogudin & Arina Sokolova Rosja
55  [28] Taras Skuratov & Marina Kapishnikova Rosja
55  [28] Andrey Vankov & Natalia Kniazeva Rosja
55  Evgeny Lazarev & Elena Chernykh Rosja
60  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rosja
61  [26] Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Rosja
61  [26] Andrey Sviridov & Anna Babchenko Rosja
61  Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Rosja
64  [45] Aleksandr Ovcharenko & Mariya Sidlova Rosja
64  [24] Viktor Shkarivskiy & Darya Lopatina Rosja
66  Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Rosja
67  [20] Marat Zhumabekov & Yana Popkova Rosja
68  [42] Aleksey Kondyukov & Viktoriya Gashkova Rosja
68  [19] Ilya Kharlamov & Ekaterina Ovchinnikova Rosja
70  [43] Aleksandr Sviridov & Aleksandra Kachalova Rosja
70  [17] Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Rosja
72  [42] Yuriy Markelov & Daria Kretova Rosja
73  [15] Sergey Yuzhilkin & Irina Shkatova Rosja
73  Alexey Shliakhov & Ekaterina Brekhova Rosja
75  [14] Sergey Yurchenko & Olga Khokhlova Rosja
76  [12] Ilya Konyaev & Kristina Korsunova Rosja
76  Adel Shangaraev & Veronika Nurieva Rosja
78  [11] Yan Maksimenkov & Kseniya Brichka Rosja
78  Kirill Kretushev & Ritta Zhdanova Rosja
78  Danil Scherbakov & Anna Shukhovtseva Rosja
81  [10] Dmitriy Pandurskiy & Darya Yakobchuk Rosja
82  [9] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Rosja
82  Roman Korolkov & Darya Egorova Rosja
84  [40] Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Rosja
85  [38] Pavel Chekanov & Anna Yarovenko Rosja
85  [7] Dmitriy Karmazin & Mariya Gusmanova Rosja
85  [7] Andrey Kosov & Mariya Romanova Rosja
88  [6] Nikita Kucheryavyy & Olga Mosina Rosja
88  [6] Ivan Petov & Nadira Espolova Rosja
88  Vasiliy Druzhinin & Karina Semenova Rosja
88  Andrey Larionov & Kseniya Mironova Rosja
92  [5] Artem Novikov & Yulia Dragina Rosja
92  Dmitriy Koshechkin & Yuliya Sakhonchik Rosja
94  [48] Alexandr Grinvald & Evgenia Kartavina Rosja
94  [4] Rodion Fomin & Daria Belova Rosja
96  [43] Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Rosja

Runda 1 (górne 141)

97  [30] Stanislav Eremeev & Ekaterina Yakovenko Rosja
97  [30] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rosja
97  Semen Zakharenko & Viktoriya Kolpakova Rosja
100  [27] Pavel Rozinkov & Elena Grebkina Rosja
100  Aleksandr Simakov & Tatyana Kovaleva Rosja
100  Boris Sorokin & Regina Malova Rosja
103  [26] Artemiy Burdin & Inessa Avakova Rosja
103  Nikita Tychinin & Viktoriya Mazanova Rosja
105  [25] Artem Kopylov & Anna Lopatina Rosja
105  Vasiliy Glebov & Anastasia Melnikova Rosja
107  [24] Aleksey Kostenkov & Evgeniya Novozhilova Rosja
107  [24] Ivan Prikhodchenko & Kristina Zinchenko Rosja
107  Albert Rakhimgulov & Evgenia Shatilova Rosja
110  [23] Aleksey Oderiy & Diana Komarova Rosja
110  Aleksandr Fedoseev & Anna Anufrieva Rosja
110  Aleksandr Titkov & Anastasia Prokopieva Rosja
113  [22] Nikolay Reutov & Natalya Kamaletdinova Rosja
113  Anton Savchuk & Kseniya Vymyatnina Rosja
115  [21] Oleg Velikanov & Alena Guzeeva Rosja
116  Vladimir Kuznetsov & Svyetlana Sotnikova Rosja
117  [19] Sergey Zhbakov & Anastasiya Pashevich Rosja
118  [18] Anton Buneev & Alena Posysaeva Rosja
118  Nikolay Kesada Roselo & Mariya Kesada Roselo Rosja
120  Yuriy Abushinov & Elena Zhikhareva Rosja
121  [16] Aleksey Smirnov & Natalya Matveeva Rosja
121  [16] Vladislav Zvyagin & Anastasiya Schekina Rosja
121  Nikita Baryshev & Margarita Sibeleva Rosja
124  [15] Georgy Yuriev & Angelina Fedorkova Rosja
124  Aleksandr Mamaev & Anna Yakunina Rosja
126  [14] Ilya Gordeev & Yuliya Olenich Rosja
126  Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Rosja
128  Aleksandr Barsukov & Sofia Lipatova Rosja
129  [12] Oleg Trifonov & Alfiya Khusyainova Rosja
129  Aleksandr Romanov & Mariya Shmatko Rosja
131  [10] Ivan Zhigalik & Anastasiya Bogacheva Rosja
132  [8] Roman Shcherbina & Anna Khomyakova Rosja
132  Ruslan Ischuk & Natalya Naryshkina Rosja
134  [7] Dmitriy Fomin & Valeriya Tsovbun Rosja
134  Aleksey Yuschenko & Evgeniya Manukovskaya Rosja
136  [6] Vadim Marin & Elena Lipatova Rosja
136  Pavel Isobaev & Ekaterina Butivshchenko Rosja
138  [5] Egor Kartashov & Alesya Mamula Rosja
138  Andrey Khochkin & Yuliya Chernikova Rosja
138  Vitaliy Shevchenko & Anna Pershina Rosja
141  [3] Andrey Lepikhin & Tatiana Borisovskaya Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}