Results from Rhythm 2013 - Junior I Open Latin 23 listopada 2013
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Rhythm 2013
Rosja - Moscow 23 listopada 2013

Junior I Open Latin 23 listopada 2013

Finał

1  Sergey Bykovskiy & Milana Zenkova Rosja
2  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Rosja
3  Nikita Shevchenko & Sofya Grechkina Rosja
4  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Rosja
5  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Rosja
6  Egor Beketov & Yaroslava Iskrina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Viktor Isakov & Viktoriya Sidorkina Rosja
8  Igor Gorlov & Darya Kudryashova Rosja
8  Vladislav Stepanov & Albina Makina Rosja
10  Maksim Lozitskiy & Mariya Plyaskina Rosja
11  Umar Dzhumaev & Elizaveta Slavogorodskaya Rosja
12  Dmitriy Nikulchev & Valeriya Kosteeva Rosja
13  Daniel Artemev & Anastasiya Mudrevskaya Rosja

Ćwierćfinał

14  Nikita Laba & Anastasiya Grishakova Rosja
14  Kirill Nikolaev & Marina Makarenko Rosja
16  Anatoliy Petrov & Kristina Dvoretskaya Rosja
17  Timofey Kalyakin & Tatyana Ustinova Rosja
18  Artem Krasnokutskiy & Marina Grigoreva Rosja
19  Maksim Puchkov & Mariya Krivtsova Rosja
20  Nikolay Streltsov & Anastasiya Verina Rosja
21  Dmitriy Kasperovich & Kristina Sedunova Rosja
22  Egor Mikhaylov & Alina Platonova Rosja
23  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Rosja
23  Aleksandr Egorov & Alena Potekhina Rosja
25  Artem Firsov & Aleksandra Averyanova Rosja

Runda 2 (górne 48)

26  Igor Chernyshov & Diana Golushkova Rosja
27  Ilya Goncharenko & Elizaveta Kharinova Rosja
28  Vyacheslav Slizen & Sofya Melikyan Rosja
29  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Rosja
30  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Rosja
31  Aleksey Vasyutin & Veronika Gorshkova Rosja
32  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Rosja
32  Artemiy Markin & Polina Biryukova Rosja
34  Vladislav Denisov & Alina Yakovleva Rosja
35  Raul Isgandarov & Roksana Atalan Rosja
36  Aleksey Abakumov & Nataliya Drozdova Rosja
37  Maxim Lachin & Anastasiya Borovikova Rosja
38  Vladimir Pozdnyakov & Elizaveta Efimova Rosja
39  Egor Sinelnikov & Sofiya Glyanenko Rosja
39  Sevastyan Smyshnikov & Sofya Bautina Rosja
41  Daniil Lenkov & Alena Kirillova Rosja
42  Daniil Razvozov & Anna Lagutkina Rosja
43  Daniil Morhov & Eva Burenina Rosja
44  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Rosja
44  Konstantin Startsev & Anastasiya Savina Rosja
46  Nikita Sobol & Ekaterina Penezeva Rosja
46  Andrey Soshnev & Anastasiya Ptashinskaya Rosja
48  Yakov Sein & Anastasiya Zherdeva Rosja

Runda 1 (górne 70)

49  Stanislav Danilenko & Kseniya Agafonova Rosja
49  Daniil Golyshev & Diana Mokhammadpur Rosja
49  Stepan Ilichev & Anna Kokanova Rosja
52  Vyacheslav Shaymardanov & Darya Kalinina Rosja
53  Andrey Basistyy & Mariya Lobanova Rosja
53  Yaroslav Kondratev & Vlada Lyan Rosja
53  Kirill Shkrykin & Aleksandra Chuchupal Rosja
53  Aleksandr Svetlanov & Olga Genkina Rosja
57  Nikita Gubarev & Kseniya Salata Rosja
57  Vladislav Tolmachev & Darya Zotik Ukraina
59  Kirill Baturin & Evgeniya Gromova Polska
59  Aleksej Prokofev & Ekaterina Saltykova Rosja
61  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Rosja
61  Daniil Sobolev & Yuliya Spasova Rosja
61  Aleksey Stepanov & Anastasiya Kuleshina Rosja
64  Dmitriy Solovev & Aleksandra Denisova Rosja
65  Aleksej Suhinin & Elizaveta Shukan Rosja
66  Nikita Matyukhin & Mariya Kuzmina Rosja
67  Evgenij Krasnov & Kristina Bozhuhina Rosja
68  Daniil Bokov & Sabrina Mollaeva Rosja
69  Evgeniy Martsokha & Elizaveta Yuschenko Rosja
70  Semen Ivanov & Ekaterina Degtyareva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}