Results from Rimini International & Italian Championships 2011 - Youth B2 Latin 29 maja 2011
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Rimini International & Italian Championships 2011
Włochy - Rimini 28 maja 2011

Youth B2 Latin 29 maja 2011

Finał

1  Marco Baratto & Alice Nardelli Włochy
2  Federico Serini & Maria Antonietta Mastrorosa Włochy
3  Klaris Poci & Gaia Cortese Włochy
4  Mirco Cinquini & Michela Adami Włochy
5  Samuele Cozzari & Giulia Copponi Włochy
6  Francesco Dalla & Michela Peren Włochy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Samuele Anichini & Deborah Giannini Włochy
8  Mattia Campedelli & Elisa Pascutti Włochy
8  Federico Santangelo & Loredana Bruno Włochy
10  Achille Battista & Marzia Bonilauri Włochy
11  Matteo Santi & Silvia Torricelli Włochy
12  Michelangelo Milazzo & Giulia Vizzini Włochy

Ćwierćfinał

13  Carmelo Previtera & Raffaella Villa Włochy
14  Marco Simeone & Marianna Ferrari Włochy
15  Vincenzo Altimare & Regina Scalone Włochy
16  Mattia Bielli & Delice Scardamaglia Włochy
16  Luca Nesti & Ilenia Pollina Włochy
18  Gianni De Lucia & Ylenia Tutolo Włochy
19  Lorenzo Bellorini & Camilla Carbone Włochy
19  Cristian Pappalardo & Simona Scuderi Włochy
21  Andrea Di Martino & Camilla Mola Włochy
22  Filippo Palmieri & Denise Simonetti Włochy
23  Giovanni Candiano & Desire Sanzone Włochy
23  Gian Luigi Summa & Valeria Bomparola Włochy

Runda 3 (górne 49)

25  Pietro Piemontese & Noemi Castriotta Włochy
25  Giorgio De Ponti & Barbara Imbrogno Włochy
25  Raffaele Scrofani & Miriam Robusti Włochy
28  Daniele Beraldo & Chiara Bottos Włochy
29  David Bonanno & Giorgia Noselli Włochy
30  Alessandro Migliori & Giorgia Cali Włochy
31  Fabian Bonacci & Giulia Venturi Włochy
31  Gionatha Buscicchio & Alessia Raduazzo Włochy
31  Davide Galluzzo & Martina Dominici Włochy
31  Giulio Galofaro & Angelica Italiano Włochy
31  Michele Palumbo & Donatella Palumbo Włochy
36  Alessandro Cometa & Francesca Foderaro Włochy
36  Daniele Notarangelo & Bianca Bartoloni Włochy
38  Tiziano Carlomagno & Francesca Zorat Włochy
39  Andrea Buonfante & Silvia Bolzonello Włochy
39  Michele Dell'orso & Valentina Facchi Włochy
39  Matteo Runco & Angela Veltri Włochy
42  Antonio Cafarelli & Aleandra Cataldo Włochy
43  Davide Fadda & Rosa Piras Włochy
44  Giovanni Bertuccelli & Grazia Carta Włochy
45  Michelangelo Crisci & Filomena Riccardo Włochy
45  Simone Vaselli & Chiara Sicilia Włochy
47  Diego Allmeta & Laura Marcolongo Włochy
47  Mattia Franciosa & Giorgia Osella Włochy
49  Matteo Giudetti & Martina Bellini Włochy

Runda 2 (górne 59)

50  Andrea Popolo & Marta Di Gianni Włochy
51  Davide Martinello & Nicole Biasio Włochy
52  Lorenzo Ventimiglia & Anna Maria Gallo Włochy
53  Claudio Lanteri & Lara Sandrone Włochy
53  Alessandro Papotto & Annalisa Palombella Włochy
55  Andrea Cardone & Federica D'Orazi Włochy
55  Paolo Soloperto & Erica Piacenti Włochy
57  Davide Magnaricotte & Selene Zucconi Włochy
58  Michael Antacido & Elena Simonazzi Włochy
59  Antonio Bellomo & Federica Bellitto Włochy

Runda 1 (górne 64)

60  Matteo Cirotto & Eva Crestani Włochy
61  Francesco Bertini & Giuditta Dominici Włochy
62  Ivan Spadoni & Giorgia Romani Włochy
63  Davide Campanari & Elena Comisso Włochy
63  Alessandro Sassano & Matilde Fiori Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}