Results from Rimini Open - IDSF International Open Standard (Grand Slam) 12 marca 2005
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Rimini Open
Włochy - Rimini 12 marca 2005

IDSF International Open Standard (Grand Slam) 12 marca 2005

Finał

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Włochy
2  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litwa
3  Sascha Karabey & Natasha Karabey Niemcy
4  Paolo Bosco & Silvia Pitton Włochy
5  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
6  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Włochy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
8  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
9  Domen Krapez & Monica Nigro Słowenia
10  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Słowenia
10  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
12  Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Włochy

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
13  Stanislaw Massold & Christine Deck Niemcy
15  Roman Mayer & Siret Siilak Austria
16  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Łotwa
17  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Włochy
18  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Włochy
19  Simon Reuter & Julia Niemann Niemcy
20  Csaba László & Szilvia Szögi Węgry
21  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Niemcy
22  Luca Rossignoli & Veronika Haller Włochy
23  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rosja
24  Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rosja

Runda 3 (górne 50)

25  Stas Khmel & Egle Sakalauskaite Litwa
26  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbejdżan
26  Rosario Guerra & Grazia Benincasa Włochy
28  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Czechy
29  Angelo Madonia & Michela Bove Włochy
30  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Rosja
31  Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japonia
32  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rosja
32  Simone Daniele & Elisa Chanaa Włochy
32  Daniele Ginnetti & Francesca Mariani Włochy
35  Marco Lustri & Alessia Radicchio Włochy
36  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
37  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Rosja
37  Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
37  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Niemcy
40  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
40  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Włochy
40  Alex Sindila & Katie Gleeson Anglia
43  Christoph Santner & Maria Santner Austria
44  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Włochy
45  Giuseppe Albanese & Roberta Luciano Włochy
46  Francesco Calco & Silvia Stile Włochy
46  Giovanni Gentile & Biagina Calignano Włochy
46  Matti Kantola & Tea Kantola (aka Liikanen) Finlandia
49  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finlandia
49  Andrea Stella & Michela Cusato Włochy

Runda 2 (górne 80)

51  Francesco Tinelli & Sandy Lezza Włochy
52  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Włochy
53  Andraz Snoj & Tatiana Popova Słowenia
54  Vladimir Kondratyuk & Maria Bakuta Niemcy
55  Teodosio Elia & Roberta Russo Włochy
55  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
57  Luca Di Giacomantonio & Valentina Alviani Włochy
58  Marco Congedo & Antonella Suglia Włochy
58  Luigi Trovarelli & Lina Mambella Włochy
60  Nicola Pascon & Anna Tondello Włochy
61  Erik Páli & Viktoria Pali Węgry
61  Agostino Urbaniello & Manuela Amore Włochy
63  Sergio D'avino & Romina Molinari Włochy
63  Samuele Pacchini & Giada Caraballese Włochy
65  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Włochy
65  Fabio Coppola & Annabella Lamberti Włochy
67  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Węgry
68  Tapani Savikurki & Taina Savikurki Finlandia
69  Pasquale De Rosa & Alessia Gloria Włochy
69  Pietro Del Bello & Faye Hung Hong Kong
69  Alessandro Olivato & Patricia Alessandrini Włochy
72  Romeo Carbone & Cecilia Carbone Włochy
72  Vadim Gazda & Jasmina Arko Słowenia
74  Domenico Nava & Valentina Rizzo Włochy
74  Pierluigi Pica & Valentina Palcani Włochy
74  Giuliano Serafini & Raffaella Serafini Włochy
77  Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Włochy
77  Domenico Marcheggiani & Pamela Remigio Włochy
77  Dario Rossello & Grazia Caruso Włochy
80  Mirko Francesconi & Milena Cervelli Włochy

Runda 1 (górne 112)

82  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Włochy
82  Vittorio Felici & Elena Felici Włochy
84  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Włochy
85  Tiziano Cericola & Simona Carafa Włochy
85  Alessandro D'amora & Sara Magli Włochy
87  Fabio Beozzi & Serena Prospero Włochy
87  Salvatore Calio & Agata Maiorana Włochy
87  Guerino Fraina & Irene Calo Włochy
87  Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Finlandia
87  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Włochy
92  Alessandro Brescianini & Annalisa Cominetti Włochy
93  Christian Gallo & Rosa Santorelli Włochy
93  Giuseppe Lo Turco & Valentina Abate Włochy
93  Daniele Zanini & Barbara Zanini Włochy
96  Mattia Facioni & Michela Facioni Włochy
97  Andrea Primavera & Serena Trovalleri Włochy
97  Massimiliano Rocchi & Sara Medaglini Włochy
99  Fabio Foti & Veronica Massaro Włochy
100  Denis Orsenigo & Lidia Crotti Włochy
100  Libero Paglione & Lucia Iacovangelo Włochy
102  Enrico Bassanelo & Federica Biolcati Włochy
103  Fabio Maruzzi & Michela Barchiesi Włochy
104  Francesco Argenziano & Giovanna Auletta Włochy
104  Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Włochy
104  Mario Pedercini & Elena Cadei Włochy
107  Andrea Robustella & Ilaria Tripicchio Włochy
108  Alessandro Agolini & Manuela Bove Włochy
108  Francesco Alberti & Pamela Gullo Włochy
108  Damiano Canali & Martina Natali Włochy
111  Antonio Arena & Elga Farnesi Włochy
111  Mario Calzetta & Dafne Cucchiaro Włochy
111  Paolo Fanti & Marta Salis Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}