Results from Rimini Open - IDSF International Open Standard (Grand Slam) 12 marca 2005
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Rimini Open
Włochy - Rimini 12 marca 2005

IDSF International Open Standard (Grand Slam) 12 marca 2005

Finał

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Włochy
2  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litwa
3  Sascha Karabey & Natasha Karabey Niemcy
4  Paolo Bosco & Silvia Pitton Włochy
5  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
6  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
8  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
9  Domen Krapez & Monica Nigro Słowenia
10  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Słowenia
10  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
12  Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Włochy

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
13  Stanislaw Massold & Christine Deck Niemcy
15  Roman Mayer & Siret Siilak Austria
16  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Łotwa
17  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Włochy
18  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Włochy
19  Simon Reuter & Julia Niemann Niemcy
20  Csaba László & Szilvia Szögi Węgry
21  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Niemcy
22  Luca Rossignoli & Veronika Haller Włochy
23  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rosja
24  Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rosja

Runda 3 (górne 50)

25  Stas Khmel & Egle Sakalauskaite Litwa
26  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbejdżan
26  Rosario Guerra & Grazia Benincasa Włochy
28  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Czechy
29  Angelo Madonia & Michela Bove Włochy
30  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Rosja
31  Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japonia
32  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rosja
32  Simone Daniele & Elisa Chanaa Włochy
32  Daniele Ginnetti & Francesca Mariani Włochy
35  Marco Lustri & Alessia Radicchio Włochy
36  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
37  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Rosja
37  Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
37  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Niemcy
40  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
40  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Włochy
40  Alex Sindila & Katie Gleeson Anglia
43  Christoph Santner & Maria Santner Austria
44  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Włochy
45  Giuseppe Albanese & Roberta Luciano Włochy
46  Francesco Calco & Silvia Stile Włochy
46  Giovanni Gentile & Biagina Calignano Włochy
46  Matti Kantola & Tea Kantola (aka Liikanen) Finlandia
49  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finlandia
49  Andrea Stella & Michela Cusato Włochy

Runda 2 (górne 80)

51  Francesco Tinelli & Sandy Lezza Włochy
52  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Włochy
53  Andraz Snoj & Tatiana Popova Słowenia
54  Vladimir Kondratyuk & Maria Bakuta Niemcy
55  Teodosio Elia & Roberta Russo Włochy
55  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
57  Luca Di Giacomantonio & Valentina Alviani Włochy
58  Marco Congedo & Antonella Suglia Włochy
58  Luigi Trovarelli & Lina Mambella Włochy
60  Nicola Pascon & Anna Tondello Włochy
61  Erik Páli & Viktoria Pali Węgry
61  Agostino Urbaniello & Manuela Amore Włochy
63  Sergio D'avino & Romina Molinari Włochy
63  Samuele Pacchini & Giada Caraballese Włochy
65  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Włochy
65  Fabio Coppola & Annabella Lamberti Włochy
67  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Węgry
68  Tapani Savikurki & Taina Savikurki Finlandia
69  Pasquale De Rosa & Alessia Gloria Włochy
69  Pietro Del Bello & Faye Hung Hong Kong
69  Alessandro Olivato & Patricia Alessandrini Włochy
72  Romeo Carbone & Cecilia Carbone Włochy
72  Vadim Gazda & Jasmina Arko Słowenia
74  Domenico Nava & Valentina Rizzo Włochy
74  Pierluigi Pica & Valentina Palcani Włochy
74  Giuliano Serafini & Raffaella Serafini Włochy
77  Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Włochy
77  Domenico Marcheggiani & Pamela Remigio Włochy
77  Dario Rossello & Grazia Caruso Włochy
80  Mirko Francesconi & Milena Cervelli Włochy

Runda 1 (górne 112)

82  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Włochy
82  Vittorio Felici & Elena Felici Włochy
84  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Włochy
85  Tiziano Cericola & Simona Carafa Włochy
85  Alessandro D'amora & Sara Magli Włochy
87  Fabio Beozzi & Serena Prospero Włochy
87  Salvatore Calio & Agata Maiorana Włochy
87  Guerino Fraina & Irene Calo Włochy
87  Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Finlandia
87  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Włochy
92  Alessandro Brescianini & Annalisa Cominetti Włochy
93  Christian Gallo & Rosa Santorelli Włochy
93  Giuseppe Lo Turco & Valentina Abate Włochy
93  Daniele Zanini & Barbara Zanini Włochy
96  Mattia Facioni & Michela Facioni Włochy
97  Andrea Primavera & Serena Trovalleri Włochy
97  Massimiliano Rocchi & Sara Medaglini Włochy
99  Fabio Foti & Veronica Massaro Włochy
100  Denis Orsenigo & Lidia Crotti Włochy
100  Libero Paglione & Lucia Iacovangelo Włochy
102  Enrico Bassanelo & Federica Biolcati Włochy
103  Fabio Maruzzi & Michela Barchiesi Włochy
104  Francesco Argenziano & Giovanna Auletta Włochy
104  Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Włochy
104  Mario Pedercini & Elena Cadei Włochy
107  Andrea Robustella & Ilaria Tripicchio Włochy
108  Alessandro Agolini & Manuela Bove Włochy
108  Francesco Alberti & Pamela Gullo Włochy
108  Damiano Canali & Martina Natali Włochy
111  Antonio Arena & Elga Farnesi Włochy
111  Mario Calzetta & Dafne Cucchiaro Włochy
111  Paolo Fanti & Marta Salis Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}