Results from Ritm 2004 - Youth Standard 27 listopada 2004
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Ritm 2004
Rosja - Moscow 27 listopada 2004

Youth Standard 27 listopada 2004

Finał

1  Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rosja
2  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rosja
3  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Rosja
4  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Rosja
5  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja
6  Petr Kashinski & Anastasia Sergievskaia Rosja
7  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Rosja
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Rosja
9  Sergei Savelev & Ekaterina Bogdanova Rosja
10  Maxim Kolesnikov & Inessa Kondrasheva Rosja
10  Evgeney Parnikel & Anna Demidova Rosja
12  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Rosja
13  Ivan Mouraviev & Elena Shabanova Rosja
14  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rosja
15  Dmitriy Litvinov & Anastasia Balaeva Rosja

Ćwierćfinał

16  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rosja
17  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rosja
18  Serguei Peshkun & Violetta Sytina Rosja
19  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rosja
20  Artem Zabgaev & Natalia Kalachova Rosja
21  Roman Rebrik & Ekaterina Kim Rosja
22  Aleksandr Zorin & Ekaterina Khomik Rosja
23  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Rosja
24  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Rosja
24  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rosja
26  Andrei Popov & Ksenia Kiykova Rosja
27  Ilia Mikhalenko & Olga Zalivalova Rosja

Runda 1 (górne 54)

28  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Rosja
28  Vladislav Khudyakov & Alisa Nikulina Rosja
28  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rosja
31  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Rosja
31  Ilya Mirgorodskiy & Anastasia Veslova Rosja
31  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Rosja
34  Oleg Tsarev & Elena Boldina Rosja
35  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Rosja
36  Ilya Chernyakov & Polina Fomina Rosja
36  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Rosja
38  Aleksey Shishlenkov & Irina Venevtseva Rosja
38  Pavel Sokolov & Olga Pechagina Rosja
40  Maxim Antipin & Irina Ananina Rosja
40  Evgeniy Trudov & Kseniya Ivannikova Rosja
42  Aleksandr Konovalov & Svetlana Rodina Rosja
42  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Rosja
42  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Rosja
45  Igor Cheldiev & Ekaterina Telnova Rosja
46  Aleksey Krylov & Mariya Levaya Rosja
47  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Rosja
48  Aleksey Bredikhin & Ekaterina Verevkina Rosja
48  Maksim Khuzhaiarov & Maria Peregudova Rosja
48  Mikhail Mitin & Anastasiya Yakimova Rosja
51  Aleksandr Abramov & Alena Krushanova Rosja
51  Vladimir Zagibalov & Valeria Trezhbinskaia Rosja
53  Konstantin Obernikhin & Yuliya Kirichenko Rosja
54  Ilya Strelkov & Anastasia Litovka Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}