Results from Ritm 2005 - Amateur Standard 26 listopada 2005
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Ritm 2005
Rosja - Moscow 26 listopada 2005

Amateur Standard 26 listopada 2005

Finał

1  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rosja
2  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
3  Andrei Filippov & Maria Strelnikova Rosja
4  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rosja
5  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rosja
6  Evgeni Grigorov & Olga Bakushina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rosja
8  Denis Molkov & Ludmila Belskaia Rosja
9  Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Rosja
9  Valeri Zakharov & Yelena Voronova Rosja
11  Rustam Shayahmetov & Alina Kunafina Rosja
12  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Rosja

Ćwierćfinał

13  Pavel Nepomniaschi & Inga Andreychenko Rosja
14  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Rosja
15  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Rosja
16  Ivan Krylov & Yuliya Sidelnikova Rosja
16  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Rosja
18  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rosja
19  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Rosja
19  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rosja
21  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rosja
21  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rosja
23  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Rosja
24  Aleksander Kuznetsov & Olesia Kargina Rosja

Runda 2 (górne 48)

25  Sergey Parakhin & Elena Vlasova Rosja
26  Grigory Novikov & Dinara Talypova Rosja
26  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Rosja
28  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rosja
28  Aleksandr Podgorelkin & Ekaterina Kramarenko Rosja
30  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rosja
31  Anton Silantev & Tatyana Larina Rosja
32  Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rosja
32  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Rosja
34  Ivan Kruk & Olga Kim Rosja
34  Mikhail Volkov & Arina Zemtsova Rosja
36  Dmitriy Vorobyev & Galina Abramova Rosja
37  Maxim Zakharov & Olga Priamilova Rosja
38  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rosja
39  Vitaliy Kozhevnikov & Maria Peregudova Rosja
40  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Rosja
41  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Rosja
42  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rosja
43  Grigoriy Kolibas & Evgenia Veprintseva Rosja
44  Ilya Chernyakov & Polina Fomina Rosja
45  Denis Davydov & Daria Orlova Rosja
45  Aleksey Sergeev & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rosja
47  Alexei Seredin & Yuliya Karaseva Rosja
48  Leonid Tarasov & Yuliya Safonova Rosja

Runda 1 (górne 74)

49  Roman Rudenko & Kseniya Pozhilenkova Rosja
50  Igor Arkatov & Natalia Kargina Rosja
51  Andrey Glushkov & Marina Orlova Rosja
52  Timur Guseinov & Marina Smolina Rosja
52  Andrei Popov & Ksenia Kiykova Rosja
52  Vadim Shevchenko & Svetlana Chumachenko Rosja
52  Juri Stefanskiy & Yulia Koreneva Rosja
56  Aleksey Chadin & Tatyana Khmelevskaya Rosja
57  Mikhail Skripalenko & Elena Filippova Rosja
57  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rosja
59  Sergey Kozlov & Ekaterina Alekseeva Rosja
60  Anton Prikazchikov & Maria Prikazchikova Rosja
61  Denis Kulagin & Ekaterina Formaleva Rosja
62  Sergey Morozov & Mariya Ryumina Rosja
62  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Rosja
64  Igor Markin & Elena Kurtseva Rosja
65  Anton Belov & Irina Zaitseva Rosja
66  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Rosja
67  Ivan Uskov & Mariya Yunkova Rosja
68  Anton Berliner & Mariya Shaytorova Rosja
69  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Rosja
70  Timofey Larichev & Ekaterina Pavlova Rosja
71  Dmitri Kriuchkov & Alena Lobas Rosja
71  Roman Novikov & Evgeniya Sidorenko Rosja
73  Eduard Sagitov & Ekaterina Sagitova Rosja
74  Andrei Stanislavsky & Anna Shatalova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}