Results from 'Russian Club' Cup 2005 - Junior II Standard 13 lutego 2005
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

'Russian Club' Cup 2005
Rosja - Moscow 12 lutego 2005

Junior II Standard 13 lutego 2005

Finał

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rosja
2  Mikhail Aniskin & Irina Suykova Rosja
3  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Rosja
4  Anton Karpov & Anna Volkova Rosja
5  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rosja
6  Daniil Ulanov & Alena Popova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Ilia Ivanov & Anastasiya Izvekova Rosja
7  Aleksey Kurochkin & Svetlana Tikhonova Rosja
9  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Rosja
9  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Rosja
11  Yuriy Simachev & Iryna Bolshakova Rosja
12  Maksim Gerasimov & Maria Ryabova Rosja
12  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Rosja
14  Aleksei Eliseev & Anastasiya Rybalko Rosja

Ćwierćfinał

15  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Rosja
16  Viktor Kobelev & Nelia Raspopova Rosja
16  Ilia Kutsenko & Yelizaveta Kolodiy Ukraina
18  Aleksey Kindeev & Anna Udalova Rosja
19  Dmitriy Glotov & Mariya Aznaurova Rosja
19  Artem Yarovoy & Alina Rudenko Rosja
21  Fuad Dadashev & Yana Chepeleva Rosja
22  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rosja
23  Roman Motyzhev & Elena Litvinenko Rosja
24  Vladislav Boyko & Albina Kireeva Rosja

Runda 3 (górne 48)

25  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Rosja
25  Nikita Smirnov & Ekaterina Bashta Rosja
27  Oleg Gordo & Ekaterina Polevtsova Rosja
27  Pavel Zhul & Vasilisa Trokhova Rosja
29  Andrey X Gusev & Anna Khokhlova Rosja
29  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Rosja
29  Konstantin Sidorov & Anastasiya Vyrodova Rosja
32  Aleksey Gubin & Natalya Pronina Rosja
32  David Gvelesiani & Tina Gvelesiani Rosja
34  Nikolay Mezentsev & Ekaterina Sizova Rosja
34  Nikita Zolotarev & Olga Muntyanu Rosja
36  Daniil Gaynov & Ekaterina Dmitrieva Rosja
36  Ruslan Khayuzko & Elizaveta Malolyetova Rosja
38  Ivan Turbasov & Ekaterina Kulishova Rosja
39  Anton Chernykh & Anastasiya Kryukova Rosja
39  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Rosja
41  Evgeniy Egorov & Yuliya Krivacheva Rosja
41  Nikita Mazaev & Tatyana Veselkina Rosja
41  Sergey Sidorenko & Kristina Linova Rosja
44  Kirill Berezin & Yuliya Vorozheykina Rosja
44  Pavel Novikov & Elvira Skrylnikova Rosja
46  Nikita Anikeev & Irina Kopytina Rosja
46  Anton Prokudin & Zhanna Sablina Rosja
48  Dmitriy Nesterov & Rimma Shanoyan Rosja

Runda 2 (górne 81)

49  Kirill Mikhaylov & Darya Zharova Rosja
50  Gennadiy Kotelevets & Valeriya Karateeva Rosja
50  Alexander Shapovalov & Evgeniya Ubaydulaeva Rosja
50  Maxim Volodkin & Ekaterina Zus-zyat Rosja
53  Aleksandr Alshevskiy & Angelina Kuznetsova Rosja
54  Vagan Melikyan & Maria Makhaniouk Rosja
54  Denis Ovchinnikov & Mariya Senyushkina Rosja
54  Nikita Vinokurov & Aleksandra Titova Rosja
57  Aleksandr Kazarin & Kristina Kirichkova Rosja
58  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Rosja
58  Alex Volodin & Elena Ivanchikova Rosja
60  Aleksandr Ledaschev & Ekaterina Belyaeva Rosja
60  Ivan Zhuravlev & Elina Glimnurova Rosja
62  Ilya Lebedyev & Elizaveta Shibaeva Rosja
63  Nikita Shashenkov & Anastasiya Karpova Rosja
64  Ilya Dementev & Kristina Orlova Rosja
64  Aleksey Khramov & Anna Schedrina Rosja
64  Valeriy Naumov & Yuliya Slepynina Rosja
64  Radmir Rafikov & Yuliya Reshetova Rosja
68  Sergey Zelyanin & Anastasiya Gaydar Rosja
69  Ilya Timoshenko & Ekaterina Brekhova Rosja
70  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Rosja
70  Andrey Papaev & Ksenia Melikhova Rosja
70  Dmitriy Revin & Viktoriya Soloveva Rosja
73  Artem Kondrashov & Yuliya Ruban Rosja
73  Stanislav Sotnikov & Alena Kramarenko Rosja
75  Pavel Sedykh & Mariya Bushueva Rosja
76  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Rosja
77  Yuriy Kopylov & Tatyana Mylnikova Rosja
78  Mikhail Belous & Anastasia Meshkova Rosja
79  Anton Privalov & Valeriya Oleksyuk Rosja
80  Viacheslav Korovin & Ksenia Stakhiryak Rosja
81  Evgeniy Kozlov & Mayya Ryzhenkova Rosja

Runda 1 (górne 142)

82  Vitaliy Azarov & Valentina Tomskaya Rosja
82  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rosja
82  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Rosja
82  Boris Sorokin & Irina Polovikova Rosja
86  Anton Ivanov & Anastasiya Starikova Rosja
87  Maksym Kapitanchuk & Anna Kuharets Ukraina
87  Gleb Knyazhev & Aleksandra Shoshneva Rosja
87  Ilya Lavrentev & Anastasiya Kolyadinskaya Rosja
87  Andrey Tsarev & Veronika Tsoy Rosja
87  Gleb Yarkin & Elena Gagarina Rosja
92  Yuri Chumutin & Darya Demyanovich Rosja
92  Ivan Eremin & Aleksandra Arshavskaya Rosja
92  Aleksey Safronov & Adelia Gaivoronskaya Rosja
95  Evgeniy Lunev & Tatyana Zhirukhina Rosja
95  Daniel Umarov & Aleksandra Lutsenko Rosja
95  Maksim Zaverkin & Aleksandra Gasilova Rosja
98  Sergey Katkov & Elena Chistova Rosja
98  Viktor Safin & Darya Muksinova Rosja
100  Grigoriy Arkhipov & Ekaterina Ramzina Rosja
100  Maksim Dolgov & Elena Dvorovaya Rosja
100  Aleksandr Nasadik & Katia Evsutkina Rosja
103  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Rosja
104  Eduard Khayrulin & Nadezhda Dobritskaya Rosja
105  Andrey Romanovskiy & Alena Revyakina Rosja
106  Konstantin Lamanov & Tatyana Kobets Rosja
107  Denis Gandraburga & Mariya Tikhonova Rosja
107  Kirill Gneushev & Darina Kulikova Rosja
107  Timofey Kudryavtsev & Aleksandra Slobodyanik Rosja
107  Artem Minnullin & Dilyara Bliznyuk Rosja
111  Nugzar Kvartskhava & Tatyana Saveleva Rosja
111  Denis Meshkov & Diana Manon Rosja
111  Vadim Perov & Marta Otradinskaya Rosja
114  Lev Ermakov & Elizaveta Nechaeva Rosja
114  Timur Galiullin & Alina Tagirova Rosja
116  Igor Glotkin & Mariya Deryugina Rosja
116  Roman Kitashin & Olga Pakhomova Rosja
116  Ivan Nikolaev & Lyubov Vasileva Rosja
119  Stanislav Startsev & Lyubov Stratichuk Rosja
119  Anton Volkov & Ella Naumova Rosja
121  Aleksandr Anufryev & Valeriya Malomuzh Rosja
122  Ilya Sokolikov & Ekaterina Chuykova Rosja
122  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Rosja
124  Pavel Mironychev & Gayane Karapetyan Rosja
124  Ilya Perskiy & Darya Chernysheva Rosja
124  Aleksey Plakhotnik & Daria Vinogradova Rosja
124  Aleksandr Yanykin & Darya Panfilova Rosja
128  Roman Gutsu & Svetlana Lukina Rosja
128  Sergey Kiyan & Mariya Barbotko Rosja
128  Stanislav Semenov & Elena Konovalova Rosja
128  Aleksey Stepin & Valya Segeda Rosja
132  Evgen Afanasiev & Veronika Shusterova Rosja
132  Arseniy Besedin & Darya Mosyakina Rosja
132  Nikolay Chistov & Alina Pervukhina Rosja
132  Dmitriy Markin & Tamara Elsukova Rosja
132  Denis Pereshnev & Tatyana Chuprina Rosja
132  Nikolay Shiryaev & Irina Yurina Rosja
138  Aleksandr Danilov & Mariya Maksimova Rosja
139  Denis Bozhchenko & Elizaveta Popova Rosja
140  Gleb Zarubin & Anastasiya Prosvirnova Rosja
141  Anton Malaev & Ekaterina Malaeva Rosja
141  Yuriy Perevezentsev & Elena Komkova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}