Results from 'Russian Club' Cup 2005 - Youth Standard 13 lutego 2005
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

'Russian Club' Cup 2005
Rosja - Moscow 12 lutego 2005

Youth Standard 13 lutego 2005

Finał

1  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja
2  Andrey Sirbu & Olga Muravskaya Rosja
3  Artem Zubarev & Ekaterina Shvetsova Rosja
4  Ivan Anichkhin & Anna Dvornikova Rosja
5  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Rosja
6  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Rosja
7  Aleksandr Gorelov & Viktoria Pyatilova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Rosja
9  Aleksandr Biserov & Alla Shamshurova Rosja
10  Vitally Derendiaev & Dina Shekhovtsova Rosja
11  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Rosja
12  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Rosja
13  Nikita Belik & Yuliya Abasheva Rosja
13  Anton Shumov & Anastasia Popova Rosja

Ćwierćfinał

15  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukraina
16  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rosja
16  Aleksandr Zimin & Nadezhda Menshikova Rosja
18  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rosja
19  Timur Namazbayev & Maria Muradova Rosja
19  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rosja
21  Yuriy Petrov & Irina Guschina Rosja
22  Vitaliy Didenko & Anna Korol Rosja
23  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Ukraina
23  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Rosja
25  Sergey Avenirov & Vera Nam Rosja
26  Rodion Khromov & Larisa Razumeychenko Rosja

Runda 3 (górne 50)

27  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Rosja
28  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rosja
28  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rosja
30  Andrey Chekmarev & Yana Petrova Rosja
31  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rosja
32  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Rosja
33  Roman Besedin & Irina Samoylova Rosja
33  Artem Kuchev & Anna Rygalina Rosja
35  Pavel Cherkaskiy & Anna Shurupova Rosja
35  Ilya Serebryakov & Olesya Getsko Rosja
37  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Rosja
38  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Rosja
38  Dmitriy Popov & Anna Popova Rosja
38  Dmitrii Reztsov & Natalia Goncharova Rosja
41  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Rosja
42  Artur Sitdikov & Elena Takhbatullina Rosja
42  Aleksey Trofimov & Yuliya Kakicheva Rosja
44  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Rosja
44  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Rosja
46  Mikhail Ovcharenko & Angelina Sergeeva Rosja
46  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Rosja
48  Gleb Gaevoy & Alisa Veresova Rosja
49  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Rosja
50  Vladimir Kulikov & Inna Ososova Rosja

Runda 2 (górne 100)

51  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Rosja
52  Ilya Davydov & Ekaterina Tropinskaya Rosja
52  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Rosja
52  Oleg Dzenenko & Maya Abdurakhmanova Rosja
52  Mikhail Kolmykov & Svetlana Shikareva Rosja
52  Oleg Talalay & Ksenia Pinigina Rosja
57  Aleksander Dorofeev & Kristina Gontar Rosja
57  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Rosja
59  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rosja
59  Dmitriy Vorobev & Darya Vinogradova Rosja
59  Eduard Yunets & Viktoriya Bitsadze Rosja
62  Sergey Kiselev & Darya Khoroshilova Białoruś
63  Aynur Bayramov & Violetta Ananeva Rosja
63  Aleksandr Kudryavtsev & Ekaterina Golikova Rosja
65  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Rosja
65  Mikhail Bubis & Darya Fomina Rosja
65  Maksim Istomin & Irina Akimova Rosja
65  Rinat Mubarakshin & Anna Makarova Rosja
69  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Rosja
69  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Rosja
71  Serguei Makarov & Mariya Ivanova Rosja
71  Denis Malakhov & Oksana Bogdanova Rosja
71  Ilya Shapovalov & Marina Kashkina Rosja
74  Anton Kirpischikov & Amaliya Baroyan Rosja
74  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Rosja
74  Vladislav Petrov & Valentina Bondareva Rosja
74  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Rosja
78  Anton Besedin & Yuliya Masharova Rosja
79  Vladimir Konovalov & Mariya Salop Rosja
79  Sergei Mamonov & Ekaterina Rak Rosja
79  Aleksey Polovnikov & Aleksandra Emelyanova Rosja
82  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Rosja
82  Alexey Kosobryukhov & Katerina Nikolayeva Rosja
82  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Rosja
85  Anton Abramenkov & Darya Lugareva Rosja
85  Filipp Ibraev & Svetlana Koshkina Rosja
85  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Rosja
88  Ilia Pedchenko & Aleksandra Pendyakova Rosja
88  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rosja
90  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Rosja
91  Sergey Shatov & Irina Kalinina Rosja
91  Andrey Shliakov & Evgeniya Chernyshova Rosja
91  Aleksey Tyurenkov & Elizaveta Kameneva Rosja
91  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Rosja
95  Nikita Kochetov & Kristina Tiutierieva Rosja
96  Anton Konchenko & Tatyana Lebedeva Rosja
96  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Rosja
96  Evgeniy Volosnikov & Valeriya Mukanova Rosja
99  Anton Kiryanov & Alina Kanaeva Rosja
100  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Rosja

Runda 1 (górne 152)

101  Mikhail Kashenkov & Ekaterina Ishina Rosja
101  Igor Nesterov & Kseniya Garina Rosja
101  Sergey Novokschenov & Yuliya Velikodnaya Rosja
101  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Rosja
101  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Rosja
106  Sergey Bartash & Aleksandra Kiseleva Rosja
106  Aleksandr Kolchenko & Natalya Bibikova Rosja
106  Aleksandr Spirin & Ekaterina Zubaryeva Rosja
109  Andrey Chaplygin & Evgeniya Yakovleva Rosja
109  Aleksandr Sukhov & Ekaterina Shmorina Rosja
111  Aleksandr Abramov & Ekaterina Kumitskaya Rosja
111  Yaroslav Piyaznin & Anastasiya Plaksina Rosja
113  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Rosja
114  Eduard Borodov & Ekaterina Zlobina Rosja
114  Dmitri Prokazin & Ekaterina Monakhova Rosja
116  Anton Grigorash & Tatyana Matyukha Białoruś
116  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Rosja
118  Dmitriy Aksenov & Anna Abnitskaya Rosja
118  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Rosja
120  Artem Ivanenko & Yulia Kokareva Rosja
120  Danil Kosov & Sofya Kirkina Rosja
120  Denis Pavlov & Margarita Topolovskaya Rosja
120  Dmitry Smirnov & Diana Khayrulina Rosja
124  Ilya Mishin & Elena Sigacheva Rosja
125  Konstantin Belovintsev & Kseniya Dublenskaya Rosja
125  Evgeniy Kruglov & Kseniya Bazilevskaya Rosja
125  Aleksandr Poznyak & Tatyana Rodikova Rosja
128  Andrey Gosudarev & Irina Matveeva Rosja
128  Sergey Klyuev & Anna Osipova Rosja
128  Aleksei Kuznetsov & Nataliya Borzova Rosja
128  Aleksey Martinov & Olga Yermakova Rosja
132  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Rosja
133  Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Rosja
134  Evgeniy Belyy & Kseniya Gubanova Rosja
134  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Rosja
136  Aleksey Lysenko & Elena Yashina Rosja
137  Aleksey Druzhinin & Mariya Potemkina Rosja
137  Petr Khalfen & Karina Breslavskaya Rosja
137  Maksim Khorkov & Mariya Buldygina Rosja
137  Danila Vasilevskiy & Polina Bystrova Rosja
141  Aleksandr Torchilo & Anna Nagornova Rosja
141  Nikita Yurganov & Alla Chernova Rosja
141  Konstantin Zakharov & Tatyana Bulavina Rosja
144  Andrey Dorofeev & Darya Gorkova Rosja
144  Artem Korlakov & Aleksandra Borodulina Rosja
144  Dmitriy Kuzin & Olga Slobodova Rosja
144  Dmitriy Mokeev & Ekaterina Zharkova Rosja
148  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rosja
148  Roman Potapovich & Sofya Ionova
150  Aleksey Tyurin & Marina Titova Rosja
150  Rustam Yumagulov & Zhanna Prytkova Rosja
152  Evgeniy Podborskiy & Maria Naumchenko Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}