Results from "Russian Club" Cup 2011 - Youth Latin 12 lutego 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

"Russian Club" Cup 2011
Rosja - Moscow 12 lutego 2011

Youth Latin 12 lutego 2011

Finał

1  Evgeni Kuzin & Elina Popova Rosja
2  Nikolai Mikadze & Yana Novikova Rosja
3  Viktor Burchuladze & Valeriya Agikyan Rosja
4  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rosja
5  Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Rosja
6  Dmitriy Bunin & Magdalena Baranowska Rosja
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [21] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Rosja
8  [20] Sergey Minaev & Angelina Troshina Rosja
9  [19] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Rosja
10  [15] Aleksey Shevtsov & Darya Makarova Rosja
11  [6] Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rosja
12  [5] Petr Pasha & Valeriya Derzhiruchenko Ukraina

Ćwierćfinał

13  [25] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Mołdawia
13  [25] Nikita Kadnikov & Aleksandra Koldan Rosja
13  [25] Ivan Klyuev & Mariya Orlova Rosja
16  [23] Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukraina
17  [22] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rosja
17  [22] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rosja
19  [21] Aleksey Dolgushin & Anastasiya Mashtakova Rosja
19  [21] Aleksandr Mikhalkov & Ekaterina Ulyanova Rosja
19  [21] Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonia
22  [18] Nikita Klyuchko & Tamara Bunatyan Rosja
22  [18] Maksim Melikhov & Tatyana Nastechena Rosja
24  [13] Andrey Prytkov & Margarita Bondarenko Rosja

Runda 3 (górne 49)

25  [23] Denis Golikov & Aleksandra Yaremenko Rosja
25  [23] Denis Mironov & Elena Malyanova Rosja
25  [23] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Rosja
28  [22] Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Rosja
28  [22] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rosja
28  [22] Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rosja
31  [21] Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Rosja
31  [21] Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Rosja
33  [19] Roman Rybalko & Yana Mazaeva Rosja
34  [18] Boris Basin & Veronika Tamarova Rosja
34  [18] Ilya Malyshev & Anna Popova Rosja
36  [17] Aleksej Romanchuk & Mariya Savushkina Rosja
37  [16] Sergey Lerke & Yana Lyubyanova Rosja
37  [16] Valeriy Monakhov & Yana Kardashenko Rosja
39  [15] Konstantin Khilyuk & Ekaterina Kotik Rosja
39  [15] Aleksandr Reva & Darya Savanova Rosja
41  [14] Aleksandr Pevnitskiy & Kseniya Gogichasvili Rosja
42  [12] Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rosja
42  [12] Roman Tormashev & Anastasiya Ostasheva Rosja
44  [10] Kirill Kuznetsov & Polina Pronina Rosja
44  [10] Dmitriy Ozhogin & Alina Sharonova Rosja
46  [8] Evgeniy Vinogradov & Yuliya Ganina Rosja
47  [7] Andrey Trubaenko & Olga Chivozertseva Rosja
48  [6] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Rosja
49  [4] Nikolay Alekseev & Valeria Zakharova Rosja

Runda 2 (górne 97)

50  [25] Roman Shvets & Polina Ledrova Rosja
50  [25] Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rosja
52  [24] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rosja
53  [23] Artem Kepper & Irina Zakharova Rosja
53  [23] Dmitriy Staev & Ekaterina Rymar Rosja
55  [22] Aleksey Beshanov & Darya Dozorova Rosja
55  [22] Pavel Surkov & Zinaida Khafizova Rosja
57  [21] Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Rosja
57  [21] Stanislav Kravchenko & Marina Fritsler Rosja
57  [21] Aleksey Shabarshin & Elena Babaeva Rosja
57  [21] Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Estonia
57  [21] Anton Yaremenko & Anastasiya Tobolkina Rosja
62  [19] Anatoliy Lisyanskiy & Darya Zobova Rosja
62  [19] Dmitriy Pankov & Marina Malinina Rosja
62  [19] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rosja
62  [19] Vladimir Zemskov & Darya Bulgakova Rosja
66  [18] Filipp Elizarov & Alena Rodina Rosja
67  [16] Evgeniy Kobelev & Aleksandra Sadchenko Rosja
67  [16] Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Rosja
69  [15] Dmitriy Aronov & Olga Zakhlenyuk Białoruś
69  [15] Oleg Kuznetsov & Yuliya Skalaba Rosja
71  [14] Vladislav Artyushkov & Anastasiya Adamovich Rosja
71  [14] Aleksandr Gertsen & Katerina Tsatsurina Rosja
71  [14] Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Rosja
74  [12] Stanislav Pavlov & Anna Antonyuk Rosja
75  [11] Vladislav Ermolov & Viktoriya Naryzhnykh Rosja
75  [11] Daniil Kuznetsov & Alena Lunichkina Rosja
75  [11] Arseniy Lavrukhin & Anna Sivakova Rosja
75  [11] Eduard Ponomarev & Anastasiya Dubrovina Rosja
75  [11] Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Rosja
75  [11] Petr Tischenko & Alena Ivanova Rosja
81  [10] Ilya Batov & Anna Shafranova Rosja
81  [10] Maksim Baysara & Viktoriya Sokolova Rosja
81  [10] Rafail Feyzikov & Margarita Staroletova Rosja
81  [10] Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estonia
81  [10] Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Rosja
86  [9] Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Rosja
86  [9] Georgiy Zhmaev & Viktoriya Zaburdaeva Rosja
88  [8] Filipp Grishin & Valeriya Sirotenko Rosja
88  [8] Pavel Kopaev & Kseniya Baskova Rosja
90  [7] Vladislav Chernyshov & Polina Ivanova Rosja
90  [7] Dmitriy Myagkov & Aleksandra Koverda Rosja
90  [7] Arman Nikoyan & Alina Ananchenko Rosja
93  [6] Maxim Akhmetzhanov & Tatyana Paramonova Rosja
93  [6] Konstantin Vasilenko & Valeriya Litvinova Rosja
95  [5] Aleksandr Merkulov & Anastasi Krestyanova Rosja
96  [4] Artem Scherbukha & Maria Ananeva Rosja
97  Artemiy Burdin & Inessa Avakova Rosja

Runda 1 (górne 177)

98  [25] Nikita Grigorevskij & Anastasiya Baykaeva Rosja
98  [25] Ivan Khrenov & Anna Maltseva Rosja
98  [25] Vitaliy Ludaev & Polina Sokolova Ukraina
98  [25] Dmitriy Lugin & Aleksandra Semerina Rosja
98  [25] Egor Maslov & Olga Balueva Rosja
98  [25] Maksim Mikhalchev & Irina Shipilova Rosja
98  [25] Evgeni Smirnov & Anna Lavrenteva Rosja
105  [24] Dmitriy Blinov & Olesya Sheveleva Rosja
105  [24] Denis Ivanov & Elvira Azisova Rosja
105  [24] Ivan Mitichkin & Polina Dodonova Rosja
108  [23] Artem Ivanov & Elina Semka Rosja
109  [22] Vladimir Filimontsev & Anna Lebedeva Rosja
109  [22] Stanislav Gusar & Veronika Novotortseva Rosja
109  [22] Aleksey Laptev & Alena Krokhina Rosja
109  [22] Ivan Legkodimov & Elena Ivashkina Rosja
109  [22] Vladimir Medvedev & Viktoriya Malevannaya Rosja
109  [22] Andrey Turenok & Kseniya Tolokolnikova Rosja
115  [21] Nikita Lobach & Alena Yagodovskaya Rosja
115  [21] Kirill Muromtsev & Arina Sadykova Rosja
117  [20] Roman Fatakh & Ekaterina Chernyshova Rosja
117  [20] Andrey Matev & Viktoriya Budnikova Rosja
117  [20] Aleksey Zakharin & Elena Krivosheeva Rosja
120  [19] Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Rosja
120  [19] Andrey Kosov & Mariya Romanova Rosja
120  [19] Vitaliy Safronov & Veronika Nelyubina Rosja
120  [19] Farit Shafigullin & Irina Oleynik Rosja
120  [19] Nikita Tomarev & Marina Borzenkova Rosja
125  [18] Aleksandr Kuznetsov & Polina Nagikh Rosja
125  [18] Iskander Maksyutov & Elvira Kutusheva Rosja
125  [18] Roman Mikin & Polina Perova Rosja
125  [18] Denis Sukhodoev & Alina Saveleva Rosja
129  [17] Artur Guryanov & Alina Gordevich Rosja
129  [17] Stanislav Pastushok & Elena Cherkasova Rosja
129  [17] Nikita Starikov & Maria Tarasova Rosja
132  [16] Aleksandr Alayskiy & Ekaterina Kuznitsina Rosja
132  [16] Artem Alekseev & Anastasiya Maneva Rosja
134  [15] Petr Kulikov & Dinara Bilyalova Rosja
134  [15] Aleksey Potapov & Viktoriya Andreeva Rosja
136  [14] Mikhail Gorelikov & Ekaterina Novosiltseva Rosja
136  [14] Dmitriy Koshechkin & Yuliya Sakhonchik Rosja
136  [14] Aleksandr Kravtsov & Darya Matyunina Rosja
139  [13] Marsel Avtulev & Patrisiya Belikova Rosja
139  [13] Dmitriy Bychenkov & Varvara Gorodnichaya Rosja
141  [12] Mikhail Avramenko & Inna Fedeneva Rosja
141  [12] Boris Filippov & Anastasiya Tkachenko Rosja
141  [12] Vladislav Strebkov & Alena Leonova Rosja
144  [11] Nikolay Gutenev & Ekaterina Guteneva Rosja
145  [10] Oleg Chaykovskiy & Natalya Buzina Rosja
145  [10] Sergey Ekilik & Liudmila Karpenko Rosja
145  [10] Grigoriy Mikhalkin & Ekaterina Fayruzova Rosja
145  [10] Aleksey Odintsov & Anfisa Odintsova Rosja
149  [9] Anatoly Bogatov & Valeriya Korovina Rosja
149  [9] Andrey Chulanov & Alina Saratova Rosja
149  [9] Andrey Pavlov & Elizaveta Demyanova Rosja
149  [9] Dmitriy Strokov & Tatyana Simonova Rosja
149  [9] Daniil Vasiliev & Ekaterina Shmeleva Rosja
154  [8] Denis Balakhontsev & Darya Kuznetsova Rosja
154  [8] Aleksandr Kandybin & Yuliya Bocharova Rosja
154  [8] Oleg Krasin & Aleksandra Skripnikova Rosja
154  [8] German Lobkov & Elena Tsarkova Rosja
154  [8] Nikita Makarov & Sofya Lozovets Rosja
154  [8] Viktor Shkitov & Aleksandra Semchenko Rosja
154  [8] Mikhail Smagin & Tatyana Shardina Rosja
161  [7] Oleg Korepov & Ekaterina Pogrebniak Rosja
161  [7] Andrey Scherbak & Kseniya Khoroshilova Rosja
163  [6] Ilya Pastukhov & Olesya Malysheva Rosja
163  [6] Dmitriy Perepelkin & Anastasiya Borovkova Rosja
163  [6] Roman Silin & Uliana Sheremetyeva Rosja
166  [5] Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Rosja
167  [4] Rustem Abzalov & Izabella Gayfutdinova Rosja
167  [4] Semen Kolchin & Vera Shestakova Rosja
167  [4] Ivan Korkovidov & Alina Gareeva Rosja
167  [4] Boris Krivosheev & Anastasiya Tivari Rosja
167  [4] Bogdan Temnokhudov & Alena Kashtanova Rosja
172  [3] Yaroslav Borisov & Kseniya Gluschenko Rosja
172  [3] Maxim Gaodu & Anna Ivanchikova Rosja
172  [3] Denis Sidorkin & Anastasiya Kuznetsova Rosja
172  [3] Vladislav Zvyagin & Kseniya Zubkova Rosja
176  [2] Dmitriy Borisov & Anastasiya Bogdanova Rosja
177  Ignatiy Demidov & Liliya Khayrutdinova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}