Results from Russian Open 2009 - Junior I Standard 22 października 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Russian Open 2009
Rosja - Moscow 20 października 2009

Junior I Standard 22 października 2009

Finał

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rosja
2  Evgeniy Nikitin & Ekaterina Sharanova Rosja
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rosja
4  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Rosja
5  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Rosja
6  Leonid Tishkin & Darya Zheleztsova Rosja
7  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rosja
8  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Mołdawia
10  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rosja
11  Aleksey Usanov & Yana Petukhova Rosja
12  Sergey Gribov & Valeriya Tolmacheva Rosja
13  Georgiy Mokhov & Yana Zaytseva Rosja

Ćwierćfinał

14  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Rosja
15  Viktor Bychkov & Daria Nevolina Rosja
16  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rosja
17  Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Rosja
18  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rosja
18  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Rosja
20  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Rosja
21  Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Rosja
22  Ilya Egorov & Veronika Petrova Rosja
23  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rosja
24  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Rosja
25  Maksim Panov & Sofya Shmukler Rosja

Runda 4 (górne 49)

26  Ivan Efimov & Aleksandra Livinskaya Rosja
27  Yuriy Fedorenko & Ekaterina Lyatanskaya Rosja
27  Aleksandr Vakulenko & Elena Ascheulova Rosja
29  Ivan Ivanov & Diana Baranova Rosja
29  Yaroslav Kulyaev & Mariya Senyaeva Rosja
31  Petr Matsarskiy & Valeriya Remina Rosja
31  Stepan Mikhaylov & Elizaveta Kaygorodova Rosja
31  Dmitriy Svanidze & Anastasiya Zatsepina Rosja
34  Svyatoslav Anchukov & Viktoriya Davidenko Rosja
34  Ilkin Dadashov & Mariya Zubanova Rosja
34  Andrey Samuylov & Viktoriya Vershinina Rosja
34  Timofey Savchuk & Kseniya Prokopenko Rosja
38  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Rosja
38  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rosja
40  Artur Zelev & Diana Kochurova Rosja
41  Andrey Babintsev & Elizaveta Nemykina Rosja
41  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Rosja
41  Aleksey Lebedev & Ekaterina Klishina Rosja
41  Sergey Polyakov & Diana Markova Rosja
45  Aleksandr Scherban & Anastasiya Konyukhova Rosja
45  Artemiy Zherdev & Olga Ustinova Rosja
47  Gleb Tipsin & Olga Korolko Rosja
48  Maksim Valishevskiy & Veronika Tamarova Rosja
49  Nikita Wolkov & Svetlana Senko Rosja

Runda 3 (górne 96)

50  Oleg Novitskiy & Veronika Mischenko Rosja
51  Daniil Dolgushin & Regina Makina Rosja
51  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Rosja
51  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rosja
51  Nikita Yakubov & Elizaveta Burenina Rosja
55  Gleb Batsmanov & Sofia Daniltseva Łotwa
55  Ivan Kuznetsov & Anastasiya Chepurnova Rosja
55  Ilya Popov & Anna Lobanova Rosja
55  Evgeniy Rutchin & Viktoriya Tverdokhlib Rosja
55  Yaroslav Rysev & Anastasiya Buevich Rosja
60  Denis Dmitriev & Mariya Borisova Rosja
61  Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Rosja
61  Nikita Tereshin & Polina Pustovalova Rosja
61  Ilya Voytovich & Nataliya Lunina Rosja
61  Artiom Yarovoy & Alina Karapetyan Rosja
65  Dmitriy Abrashkin & Darya Shefer Rosja
65  Denis Filonenko & Sofya Rozhdestvenskaya Rosja
65  Valeriy Levitskiy & Aleksandra Riger Rosja
65  Dmitriy Muha & Anna Enshina Rosja
65  Evgeniy Prikhodko & Anna Mordik Rosja
65  Vladimir Volf & Yuliya Bogdanova Rosja
71  Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Rosja
71  Egor Ivashov & Anastasiya Kitova Rosja
71  Efim Shipitsyn & Ulyana Morozova Rosja
71  Aleksey Smolyaninov & Lyubov Kolesnikova Rosja
75  Dmitriy Denisov & Yulia Zemtsova Rosja
75  Oleg Elkin & Elizaveta Zhuravleva Rosja
75  Mikhail Ivanov & Veronika Zakharchuk Rosja
75  Evgeni Kezin & Anastasiya Kustova Rosja
75  Sergey Krasheninnikov & Aleksandra Samsonova Rosja
75  Ilya Moshkin & Elizaveta Roslyakova Rosja
75  Kirill Yakovlev & Viktoriya Boderistova Rosja
82  Vladislav Kurganskiy & Mariya Skorodumova Rosja
82  Egor Prokhonchukov & Viktoriya Zhidkova Rosja
82  Denis Riger & Valeriya Chernova Rosja
82  Denis Sultanov & Ekaterina Shelekhova Rosja
86  Anton Kanevskiy & Evgeniya Lisitsina Rosja
86  Gleb Polischuk & Yana Popova Rosja
86  Kirill Skotnikov & Natalya Kanfer Rosja
89  Vladislav Sedov & Maria Yamschikova Rosja
90  Evgeniy Propletkin & Kristina Ermakova Rosja
91  Ilya Gogolev & Viktoriya Gorina Rosja
92  Danila Telpukhovskiy & Oliviya Ershova Rosja
92  Aleksandr Vlasov & Izabella Simonyan Rosja
94  Yaroslav Furanin & Alina Malchenkova Rosja
95  Sergey Shusharin & Ekaterina Eliseykina Rosja
96  Radim Ramazanov & Marina Berkutova Rosja

Runda 2 (górne 189)

97  Artem Alifanov & Svetlana Pereklitskaya Rosja
97  Sergey Batashev & Milyana Lovrich Rosja
97  Nikita Chupriyanov & Alla Ishmukhametova Rosja
97  Dmitriy Kit & Svetlana Zhukova Rosja
97  Aleksandr Komogortsev & Mariya Myzdrikova Rosja
97  Nikita Shvedov & Darya Makova Rosja
97  Evgeniy Sveridonov & Viktoriya Pentyurina Rosja
104  Sergey Aleynikov & Irina Zasko Rosja
104  Sargis Apoyan & Elena Tsoy Rosja
104  Nikita Bolshakov & Kristina Voznesenskaya Rosja
104  Egor Dyakov & Regina Naumova Rosja
104  Artem Uvarov & Polina Melenteva Rosja
109  Yaroslav Bolotov & Elizaveta Kharyutchenko Rosja
109  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Rosja
109  Alexey Dovgalyuk & Sofia Medvedeva Rosja
109  Anton Miryasov & Darya Grebenyuk Rosja
109  Kirill Revnivtsev & Darya Mysenkova Rosja
109  Ilya Yaroshko & Yuliya Shiryaeva Rosja
115  Ilya Dronov & Margarit Terpugova Rosja
115  Sergey Kuryanov & Mariya Nikonova Rosja
117  Viktor Ivashkevich & Aleksandra Ermakova Rosja
117  Dmitriy Kitiashvili & Elizaveta Serapina Rosja
117  Stepan Konoplinov & Liliya Tarkhanova Rosja
117  Nikita Korotkiy & Angelina Barkova Rosja
117  Ilya Shevchenko & Anastasiya Gribakina Rosja
117  Artem Stepanov & Polina Teleshova Rosja
123  Vladislav Bobkov & Sofiya Borodina Rosja
123  Aleksandr Lyzlov & Zhanna Borisova Rosja
123  Denis Manyukov & Viktoriya Bystryantseva Rosja
123  Nikita Murzin & Kristina Bogoslavskaya Rosja
123  Dmitriy Schetilin & Viktoriya Naryzhnykh Rosja
123  Gleb Vasilev & Anna Bizova Rosja
123  Egor Yurkevich & Viktoriya Glazkova Rosja
130  Nikita Efimov & Tatyana Gorshenina Rosja
130  Dmitriy Eskov & Kristina Platonova Rosja
130  Andrey Ivanov & Ekaterina Erashova Rosja
130  Nikita Kalmykov & Zarina Sharapova Rosja
130  Georgiy Korotkov & Daria Cherkas Rosja
130  Maksim Pasechnik & Elizaveta Chistyakova Rosja
130  Vladislav Safin & Nadezhda Smolyakova Rosja
130  Aleksey Vandyshev & Valeriya Gagakina Rosja
138  Dmitriy Litvinov & Anna Voropaeva Rosja
138  Dmitriy Pozdnyakov & Yana Rozhnova Rosja
140  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Rosja
140  Oleg Epov & Kristina Katsmaer Rosja
140  Anton Lisitsky & Alla Smolyaninova Rosja
140  Ilya Luchina & Irina Alekseeva Rosja
140  Igor Oleynikov & Dina Zyablova Rosja
140  Artur Setdekov & Karina Khalilova Rosja
140  Sergey Vlasov & Alena Kaftannikova Rosja
140  Evgeniy Zhdanovich & Anastasia Ponomareva Rosja
140  Igor Zhivov & Anastasiya Volostnykh Rosja
149  Mikhail Danko & Evgeniya Dedyurina Rosja
149  Denis Kochnev & Viktoriya Kameneva Rosja
149  Gleb Vazhenin & Kristina Semenova Rosja
152  Dmitriy Bokov & Polina Kutina Rosja
152  Petr Cherentsov & Valeriya Bogomolova Rosja
152  Vadim Predein & Alexandra Startseva Rosja
152  Pavel Shurekov & Valeriya Norkina Rosja
152  Yuriy Yushmanov & Polina Pankova Rosja
157  Alexandr Fedorov & Arina Zykova Rosja
157  Anton Rakov & Kristina Liventseva Rosja
157  Ali Tayekh & Tatyana Bogdanova Rosja
160  Ilya Kulakov & Ekaterina Mitrofanova Rosja
160  Aleksandr Mikhaylov & Anastasiya Gorbunova Rosja
160  Maksim Penkin & Kristina Shevchenko Rosja
160  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Rosja
160  Mark Tolok & Kristina Ovchinnikova Rosja
160  Nikita Tolstykh & Arina Akulova Rosja
160  Kirill Zakharov & Darya Matus Rosja
167  Anton Shirmanov & Anastasiya Snorovikhina Rosja
167  Evgeniy Stepanchenko & Anastasiya Nikiforova Rosja
167  Anton Zhukov & Yana Sharova Rosja
170  Aleksey Derbilov & Anastasiya Fedoseeva Rosja
170  Maksim Khoruzhenko & Valeriya Murakhovskaya Rosja
170  Mikhail Romodin & Ekaterina Fadeeva Rosja
170  Matvey Ryzhov & Polina Naumova Rosja
170  Gleb Sekachev & Elina Nikogosyan Rosja
170  Aleksander Sokolov & Karina Starikova Rosja
170  Nikita Zaikin & Eva Rybalova Rosja
177  Igor Gritsay & Natalya Khnyreva Rosja
177  Sergey Sumishevskiy & Ekaterina Rybalchenko Rosja
177  Vitalij Volosovskij & Anastasiya Kuzina Rosja
180  Anton Kokhanov & Anastasiya Lambrianidi Rosja
180  Georgiy Shkalov & Liliya Naymatulina Rosja
180  Dmitriy Siryutin & Irina Alekseeva Rosja
183  Nikita Golovanov & Alena Schubelka Rosja
183  Dmitriy Malyshev & Karina Demyankova Rosja
183  Ilya Rodin & Lalita Skazalova Rosja
186  Egor Starchenko & Darya Rodina Rosja
187  Maksim Boychenko & Mariya Berezhnaya Rosja
188  Dmitriy Gaus & Liya Khazigaleeva Rosja
189  Kyryll Shkodkyn & Marina Kulikova Rosja

Runda 1 (górne 328)

190  Ivan Dekh & Anastasiya Tarasenko Rosja
190  Nikita Gluschenko & Elizaveta Menitskaya Rosja
190  Aleksandr Grachev & Darya Petrova Rosja
190  Nikita Ivanov & Evgeniya Lachina Rosja
190  Dmitriy Kislov & Anastasiya Bespalova Rosja
190  Andrey Knauer & Anastasiya-mariya Sas Rosja
190  Vyacheslav Polysaev & Kamilla Dadashova Rosja
190  Vitaliy Shatokhin & Ekaterina Stepantsova Rosja
190  Sergey Zheleznov & Yuliya Vdovina Rosja
199  Adil Maklakov & Diana Zaburunova Rosja
199  Nver Saakyan & Polina Melnik Rosja
199  Viktor Suverin & Dayana Simonova Rosja
199  Kirill Tsaregorodtsev & Zhanna Golovkina Rosja
199  Aleksandr Vlasov & Evgeniya Pavlenok Rosja
199  Dmitriy Voronin & Viktoriya Pugacheva Rosja
199  Igor Vynar & Marina Razinkova Rosja
199  Stepan Yadrenov & Olga Agrelova Rosja
207  Andrej Kolesnikov & Valeriya Dubrovina Rosja
207  Maksim Lavrikov & Darya Matveeva Rosja
207  Denis Lebedev & Polina Boretskaya Rosja
207  Oleg Makarov & Aleksandra Akimova Rosja
211  Alik Aylarov & Anastasia Tiliaeva Uzbekistan
211  Evgeniy Gribachev & Yuliya Parkhomenko Rosja
211  Georgiy Klochikhin & Elizaveta Yadryshnikova Rosja
211  Dmitriy Kondrattsev & Marina Chuprynina Rosja
211  Ilya Krivov & Mariya Palavina Rosja
211  Ilya Pasynkov & Ekaterina Isakova Rosja
211  Ilya Sablyukov & Viktoriya Vlasenkova Rosja
211  Anton Yushkov & Darya Kurbatova Rosja
211  Rafael Yusupov & Diana Faskhutdinova Rosja
211  Aleksandr Zakharov & Alisa Ladygina Rosja
211  Vladimir Zubenko & Valeriya Krivorchuk Rosja
222  Dmitriy Borisevich & Anna Lavrenteva Rosja
222  Timofey Evstropov & Ekaterina Kharkevich Rosja
222  Maksim Gurev & Valeriya Kargina Rosja
222  Ruslan Kharlamov & Sofiya Mokhova Rosja
222  Ivan Kukharik & Elizaveta Khazeeva Rosja
222  Vladislav Pronikov & Valeriya Stremilova Rosja
222  Aleksandr Steblyanko & Galina Lobova Rosja
229  German Evsyukov & Zoya Matvienko Rosja
229  Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Rosja
229  Egor Gudkov & Yuliya Nogina Rosja
229  Evgeniy Magazinschikov & Kamilla Khamitova Rosja
229  Maksim Makunin & Nadezhda Zhuravleva Rosja
229  Yuriy Polyakov & Aleksandra Khoymova Rosja
229  Aleksey Savvin & Anna Zhulanova Rosja
229  Aleksandr Schegolev & Valeriya Belash Rosja
229  Dmitriy Ulyanikhin & Kseniya Stadnik Rosja
229  Yaroslav Vasiliv & Veronika Razinkova Rosja
239  Ivan Anisimov & Alena Kirsanova Rosja
239  Arayk Balasyan & Diana Sukhareva Rosja
239  Dmitriy Bykov & Yuliya Melnikova Rosja
239  Pavel Kuznetsov & Zlata Tsybakova Rosja
239  Anatoliy Muromtsev & Ekaterina Trushina Rosja
239  Valeriy Rezepkin & Aleksandra Kodyakova Rosja
239  Denis Utekhin & Elina Zulkarnyaeva Rosja
246  Maksim Chapurin & Anastasiya Shishkova Rosja
246  Aleksandr Chirkov & Alina Shutova Rosja
246  Mikhail Efimovskikh & Tatyana Strokina Rosja
246  Nikolay Ivanov & Diana Starkova Rosja
246  Sergey Kaverin & Elizaveta Altukhova Rosja
246  Gleb Kushik & Anastasiya Samsonova Rosja
246  Aleksandr Shishmarev & Mariya Mordvova Rosja
246  Kirill Soldatov & Mariya Pushnikova Rosja
246  Maksim Sumnitelnyy & Aleksandra Amador Rosja
246  Yuriy Telegin & Darya Parshina Rosja
246  Denis Tsybizov & Darya Bobryashova Rosja
257  Nikita Donets & Lyudmila Sergeeva Rosja
257  Vladislav Nikishin & Angelina Rodina Rosja
257  Pavel Novikov & Ksenia Kuzmina Rosja
257  Matvey Pegushin & Angelina Kopp Rosja
257  Artem Rodionov & Yuliya Morozova Rosja
257  Fail Sakhbutdinov & Aliya Kasimova Rosja
257  Konstantin Svechkar & Alina Ivanilova Rosja
257  Vladislav Veshtemov & Olga Borozdina Rosja
265  Igor Demkin & Darya Zavrazhnova Rosja
265  Ivan Galkovskiy & Ekaterina Morozova Rosja
265  Andrey Grin & Svetlana Dvurechenskaya Rosja
265  Igor Tormyshov & Ekaterina Shagarova Rosja
269  Maksim Novoseltsev & Anna Baklanova Rosja
269  Andrey Tupchienko & Oksana Berestova Rosja
271  Vladislav Bender & Anna Kuzmina Rosja
271  Anatoliy Buynovskiy & Elizaveta Kleymenova Rosja
271  Aleksandr Drozd & Polina Fayn Rosja
271  Andrey Lazarev & Viktoriya Volynkina Rosja
271  Semen Matyushko & Irina Lavrukhina Rosja
271  Leonid Proskuryakov & Kseniya Khmeleva Rosja
271  Andrey Samuylov & Anastasiya Komarova Rosja
271  Boris Savenko & Vlada Mishina Rosja
271  Artem Zaytsev & Anastasia Morozova Rosja
280  Sergey Edlenko & Sabina Senik Rosja
280  Artem Goshkov & Mariya Baryshnikova Rosja
280  Ivan Ivanov & Mariya Romanova Rosja
280  Mikhail Kopunov & Dzhamilya Ziganshina Rosja
280  Evgeniy Kravchenko & Viktoriya Radkova Rosja
280  Anton Krylov & Mariya Starikova Rosja
280  Artem Martynenko & Arina Babikyan Rosja
280  Aleksey Nechiporuk & Darya Gerenchuk Rosja
280  Vladislav Zayko & Daryana Mikhaylova Rosja
289  Damir Akhmetzyanov & Tatyana Khadarina Rosja
289  Konstantin Moskvin & Viktoriya Yanchuk Rosja
289  Maksim Senchik & Svetlana Belokurova Rosja
289  Vyacheslav Utkin & Mariya Prosmushkina Rosja
289  Vyacheslav Zakharchenko & Nadezhda Dolgintseva Rosja
294  Dmitriy Gurenkov & Darya Ermakova Rosja
294  Vsevolod Kulagin & Irina Kanakhina Rosja
294  Ivan Misyakov & Elizaveta Nashivochnikova Rosja
294  Evgeniy Roy & Anastasiya Vlasova Rosja
294  Andrey Rybakov & Inna Fedeneva Rosja
294  Aleksey Vlasov & Kristina Vorobeva Rosja
294  Sergey Volkov & Darina Pavley Rosja
301  Demid Daneykin & Rimma Shutaya Rosja
301  Artur Dolgov & Anastasiya Leonova Rosja
301  Aleksey Kondakov & Evgeniya Khayrullina Rosja
301  Ilya Kosmachev & Valeriya Musina Rosja
301  Vadim Krivorchuk & Ekaterina Khrekova Rosja
301  Dmitriy Luzhin & Irina Danilova Rosja
301  Daniil Miroshnichenko & Aleksandra Basova Rosja
301  Mark Popov & Mariya Dmitrieva Rosja
301  Yaroslav Sadovnichiy & Elena Semenchuk Rosja
301  Vladislav Valuev & Darya Shilyakova Rosja
311  Yaroslav Bykov & Nadezhda Svobodina Rosja
311  Ilya Korostin & Viktoriya Isaeva Rosja
311  Evgeniy Kulikov & Tatyana Makhnik Rosja
311  Vladimir Polikov & Natalya Shirybanova Rosja
315  Vyacheslav Aristov & Anna Dmitrienko Rosja
315  Timur Pak & Anastasiya Mikhaleva Rosja
315  Kirill Runtov & Kseniya Sablina Rosja
315  Stanislav Styrin & Kseniya Semenova Rosja
319  Dmitriy Medynskiy & Valeriya Zyuzina Rosja
319  Ilya Ovchinnikov & Irina Gordienko Rosja
319  Aleksandr Petrovskiy & Alina Deresh Rosja
319  Evgeny Sotnik & Elizavyeta Romanova Rosja
323  Vsevolod Aleynikov & Viktoriya Korolkova Rosja
323  Yuriy Popkov & Milena Kamenskaya Rosja
323  Roman Skripkin & Mariya Sizemova Rosja
326  Vladislav Belyakov & Anna Patutinskaya Rosja
326  Ilya Vlasov & Kseniya Vasileva Rosja
326  Evgeniy Zverev & Polina Rutkovskaya Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}