Results from Russian Open 2010 - Junior-1 Standard 28 października 2010
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Russian Open 2010
Rosja - Moscow 25 października 2010

Junior-1 Standard 28 października 2010

Finał

1  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Rosja
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Rosja
3  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Rosja
4  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rosja
5  Igor Gogichaev & Victoria Trishina Rosja
6  Gleb Batsmanov & Kristina Garifullina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rosja
8  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rosja
9  Andrey Kovalev & Natalya Karkach Rosja
9  Dmitry Polkovnikov & Ekaterina Terekhova Rosja
9  Mikhail Zagumennov & Diana Khaysarova Rosja
12  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rosja

Ćwierćfinał

13  Aleksandr Kuznetsov & Angelina Gareeva Rosja
13  Ivan Popov-lebedyanskiy & Elizaveta Umrikhina Rosja
15  Svyatoslav Anchukov & Anna Dmitrienko Rosja
15  Aleksej Antonov & Elizaveta Burenina Rosja
15  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Rosja
18  Yuriy Fedorenko & Ekaterina Lyatanskaya Rosja
19  Dmitriy Kit & Mariya Oblakova Rosja
20  Georgiy Mokhov & Mariya Shestun Rosja
21  Filipp Onischenko & Anastasiya Trachuk Rosja
22  Egor Boldysh & Veronika Gushca Białoruś
22  Viktor Bychkov & Daria Nevolina Rosja
24  Gleb Polischuk & Yana Popova Rosja

Runda 4 (górne 48)

25  Semen Solovev & Anastasiya Subbotina Rosja
26  Ivan Kalinin & Kristina Stelnikova Rosja
26  Artem Uryadov & Arina Kovalchuk Rosja
28  Vladislav Kozin & Ekaterina Romanova Rosja
29  Maksim Panov & Sofya Shmukler Rosja
29  Egor Prokhonchukov & Diana Kotereva Rosja
31  Daniil Bykov & Arina Popova Rosja
32  Konstantin Golubtsov & Angelina Andryuschenko Rosja
33  Ivan Ivanov & Diana Baranova Rosja
33  Oleg Sufiev & Alexandra Startseva Rosja
35  Sergey Aleynikov & Irina Zasko Rosja
36  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Rosja
37  Dmitriy Erofeev & Madina Kalashnikova Rosja
38  Maksim Gurev & Valeriya Kargina Rosja
39  Nikita Panchenko & Anastasiya Akinina Rosja
40  Nikolay Basenko & Kira Kalyuzhnaya Rosja
40  Eduard Ivanov & Evgeniya Semikolennykh Rosja
40  Andrey Samuylov & Mariya Borisova Rosja
43  Ivan Dekh & Anastasiya Tarasenko Rosja
43  Egor Gudkov & Yuliya Nogina Rosja
45  Mikhail Nikitin & Diana Markova Rosja
46  Pavel Svateev & Milana Novikovskova Rosja
47  Egor Makarenko & Polina Poshtuk Ukraina
48  Ilya Gavryukhin & Darya Nelina Rosja

Runda 3 (górne 95)

49  Sergey Chekhonin & Ekaterina Masharskaya Rosja
49  Daniil Kondratev & Darya Shpigel Rosja
49  Andrey Kuzmin & Sofia Smirnova Rosja
52  Yaroslav Govorukhin & Yuliya Tkacheva Rosja
52  Sergey Krasheninnikov & Aleksandra Samsonova Rosja
52  Danila Patrushev & Arina Shikhova Rosja
52  Stepan Podduev & Evgenia Shumakova Rosja
52  Ilya Senatorov & Ekaterina Panteleeva Rosja
52  Vladimir Volf & Yuliya Bogdanova Rosja
58  Nikita Golovanov & Tatyana Kholodilova Rosja
58  Ilya Moshkin & Alena Khromtsova Rosja
58  Nikita Murzin & Kristina Bogoslavskaya Rosja
61  Dmitriy Denisov & Yulia Zemtsova Rosja
61  Sergey Novoseltsev & Milana Chekanova Rosja
61  Andrey Sinitskiy & Marina Krivosheeva Rosja
64  Georgiy Kalashnikov & Aleksandra Razenkova Rosja
64  Dmitriy Litvinov & Anna Voropaeva Rosja
64  Oleg Smolin & Tatyana Katantseva Rosja
67  Maksim Pasechnik & Elizaveta Chistyakova Rosja
67  Evgeniy Prikhodko & Anna Mordik Rosja
67  Mikhail Shlenskiy & Anna Utyamisheva Rosja
67  Vladimir Ustyuzhanin & Varvara Stradina Rosja
67  Dmitriy Vasilev & Tatyana Serova Rosja
72  Pavel Kornilev & Sofiya Volzhankina Rosja
72  Roman Vlasov & Elena Mitina Rosja
74  Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Rosja
74  Sergey Dolzhenkov & Kseniya Gaptulbarova Rosja
74  Aleksandr Grachev & Darya Petrova Rosja
74  Pavel Kuznetsov & Zlata Tsybakova Rosja
74  Aleksandr Sheyn & Marina Kuklina Rosja
79  Anton Kandaurov & Ekaterina Isakova Rosja
79  Dmitriy Lakhin & Margarita Surodina Rosja
79  Matvey Ryzhov & Polina Shvab Rosja
82  Gleb Bannikov & Mariya Smirnova Rosja
82  Gleb Vasilev & Olga Ustinova Rosja
84  Dmitriy Siryutin & Irina Alekseeva Rosja
84  Fedor Tsaregorodtsev & Kristina Valiullina Rosja
86  Andrey Apraksin & Milena Barabanova Rosja
87  Alexsandr Gladkov & Lyudmila Maiorova Rosja
88  Danila Dudin & Mariya Mikhaylova Rosja
88  Dmitriy Polyakov & Kseniya Alferova Rosja
90  Sergey Driga & Yuta Krupnova Rosja
91  Denis Dubov & Svetlana Zhukova Rosja
91  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Rosja
91  Vladimir Kurganov & Marina Skachkova Rosja
94  Semen Kostenko & Darya Babets Rosja
95  Ilya Golovchenko & Kseniya Trufanova Rosja

Runda 2 (górne 167)

96  Anton Miryasov & Sofya Krupina Rosja
96  Bogdan Nuriev & Anastasiya Bogdanova Rosja
96  Aleksey Ryabichev & Ekaterina Erashova Rosja
96  Gleb Sapon & Aleksandra Teslyuk Rosja
100  Andrey Alekseev & Sofya Tsiguro Rosja
100  Mark Korotkikh & Elena Dudina Rosja
100  Artur Setdekov & Karina Khalilova Rosja
100  Egor Troshkin & Juliana Menzinskaja Rosja
104  Aleksandr Baranov & Alina Zayats Rosja
104  Valentin Kaydalov & Ekaterina Schurova Rosja
104  Evgeni Kezin & Anastasiya Kustova Rosja
104  Nikita Khorostokovaty & Sofya Esayan Rosja
104  Dmitriy Kondrattsev & Marina Chuprynina Rosja
104  Yuriy Nesmeyanov & Margo Churbanova Rosja
104  Tikhon Shilov & Yana Ivacheva Rosja
104  Konstantin Zamigulin & Anna Burina Rosja
104  Evgeniy Zhdanovich & Anastasia Ponomareva Rosja
104  Sergey Zheleznov & Yuliya Vdovina Rosja
114  Ivan Kostorechenko & Elizaveta Vaganova Rosja
114  Aleksandr Steblyanko & Darya Makarova Rosja
116  Aleksey Derbilov & Anastasiya Fedoseeva Rosja
116  Mikhail Gavrish & Darya Bondarenko Rosja
116  Evgeniy Khramtsov & Dayana Babushkina Rosja
116  Sergey Kuchev & Kaleriya Kuznetsova Rosja
120  Kirill Dorozhkov & Mariya Salomatova Rosja
120  Andrey Gavrilin & Vasilisa Ezhova Rosja
120  Boris Kulakov & Valeriya Sytina Rosja
120  Evgeniy Smirnov & Veronika Vorobeva Rosja
120  Aleksandr Vasetskiy & Dinara Muftakhetdinova Rosja
120  Egor Yurkevich & Ekaterina Volosatova Rosja
126  Nikita Chupriyanov & Elizaveta Yadryshnikova Rosja
126  Konstantin Ferroni & Anna Golubeva Rosja
126  Dmitriy Sapunov & Anastasiya Bitner Rosja
126  Igor Tormyshov & Ekaterina Shagarova Rosja
130  Nikita Gololobov & Veronika Toropova Rosja
130  Yaroslav Soluyanov & Polina Semenova Rosja
130  Sergey Tebin & Valeriya Bogomolova Rosja
133  Evgeniy Gusev & Yulana Ponomareva Rosja
133  Vladimir Taranyuk & Yuliana Gladysheva Rosja
135  Vyacheslav Polysaev & Kamilla Dadashova Rosja
135  Oleg Razumyak & Valeriya Pochatkova Rosja
135  Kirill Repin & Sofya Afanaseva Rosja
135  Gleb Sekachev & Margarita Peshkova Rosja
139  Yaroslav Bykov & Nadezhda Svobodina Rosja
139  Dmitriy Malyshev & Karina Demyankova Rosja
139  Aleksandr Rudalev & Kristina Kotova Rosja
139  Nikita Shalimov & Elizaveta Pavlova Rosja
143  Fedor Dukhnovskiy & Anna Pozova Rosja
143  Maksim Guschin & Anna Isakova Rosja
143  Pavel Rasskazov & Elena Zenfirova Rosja
143  Artem Zhuravlev & Ekaterina Vasileva Rosja
147  Maksim Boychenko & Mariya Berezhnaya Rosja
147  Dmitriy Fedorov & Yuliya Ortikova Rosja
147  Mikhail Prokofev & Mariya Gruzdeva Rosja
150  Nikita Gluschenko & Elizaveta Menitskaya Rosja
150  Valeriy Rezepkin & Aleksandra Kodyakova Rosja
150  Yuriy Telegin & Margarita Gordeeva Rosja
150  Stepan Yadrenov & Olga Agrelova Rosja
154  Konstantin Moskvin & Viktoriya Yanchuk Rosja
154  Vladimir Shashkin & Yulia Lukyanova Rosja
154  Igor Zhivov & Lyubov Pavlova Rosja
157  Aleksandr Tiunkov & Anna Petrova Rosja
157  Valeriy Zirin & Elina Sultanova Rosja
159  Evgeniy Fomichev & Polina Kudryavtseva Rosja
160  Denis Chesnokov & Alina Volodina Rosja
160  David Daloglanyan & Darya Cherepakhina Rosja
160  Vitaliy Romanov & Kseniya Eletskaya Rosja
163  Arseniy Shtelokov & Kseniya Paninskaya Rosja
163  Ali Tayekh & Tatyana Bogdanova Rosja
163  Maksim Yurasov & Irina Babkina Rosja
166  Vadim Chereslenko & Polina Gromoglasova Rosja
166  Konstantin Fuchizhi & Darya Semina Rosja

Runda 1 (górne 308)

168  Petr Cherentsov & Natalya Bukhtoyarova Rosja
168  Dmitriy Goloskov & Vladlena Romanova Rosja
168  Evgeniy Igumnov & Diana Milyutina Rosja
168  Nikita Postoenko & Anna Orazbaeva Rosja
168  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Rosja
173  Kirill Frolov & Anna Dranichnikova Rosja
173  Denis Vakhrushev & Ekaterina Kabysheva Rosja
175  Arseniy Gornov & Sofya Bronitskaya Rosja
175  Grigoriy Paduchev & Ekaterina Mukhranova Rosja
175  Aleksey Ryzhkov & Anna Aleksandrova Rosja
175  Boris Shalimov & Viktoriya Mukhina Rosja
175  Vitaliy Shatokhin & Ekaterina Stepantsova Rosja
175  Egor Starchenko & Darya Rodina Rosja
175  Dmitriy Tebekin & Valeriya Dumanova Rosja
175  Vitalij Volosovskij & Anastasiya Kuzina Rosja
175  Anton Yushkov & Darya Kurbatova Rosja
175  Sergey Yusupov & Polina Predeina Rosja
185  Ilya Evtushenko & Anastasiya Zvonareva Rosja
185  Evgeniy Gribachev & Alina Plasichuk Rosja
185  Nikolay Ivanov & Diana Starkova Rosja
185  Sergey Kaverin & Elizaveta Altukhova Rosja
185  Andrey Lazarev & Viktoriya Volynkina Rosja
185  Konstantin Lebedev & Kseniya Kuvshinova Rosja
185  Maksim Motyshen & Oksana Motyshen Rosja
185  Vyacheslav Pashkeev & Mariya Nikonova Rosja
185  Dmitriy Poshekhonov & Anna Nozdracheva Rosja
185  Fedor Shipelev & Anastasiya Zabelina Rosja
185  Viktor Sukhachev & Tatyana Sukhareva Rosja
185  Nikita Znamenschikov & Darya Khabarova Rosja
197  Anton Erofeev & Marija Mukhina Rosja
197  Timofey Khoptyuk & Mariya Slonimskaya Rosja
197  Anton Melnikov & Liya Mamukhova Rosja
197  Egor Voronoy & Elizaveta Mezokh Rosja
197  Ilya Zaykin & Dana Makarova Rosja
197  Vladimir Zubenko & Valeriya Krivorchuk Rosja
203  Arayk Balasyan & Evgeniya Khanzhina Rosja
203  Artem Matveev & Sofya Kammar Rosja
203  Semen Matyushko & Anastasiya Blashkova Rosja
203  Nikita Myshev & Ekaterina Golovchenko Rosja
203  Maksim Senchik & Yuliya Krasnopolskaya Rosja
208  Konstantin Khmara & Mariya Dmitrieva Rosja
208  Daniil Krasnoshtanov & Anastasiya Parfenteva Rosja
208  Maksim Krasnov & Polina Melenteva Rosja
208  Aleksandr Nazarov & Aleksandra Temeshova Rosja
208  Petr Shpakov & Anna Svitko Rosja
208  Aleksandr Tarasov & Mariya Levchenko Rosja
208  Emil Zamilov & Dinara Khizbullina Rosja
215  Kiril Borisov & Anna Dumina Rosja
215  Maksim Chapurin & Anastasiya Shishkova Rosja
215  Maksim Chernev & Yanina Muravova Rosja
215  Andrey Ivanov & Veronika Chernova Rosja
215  Roman Kapustin & Perizat Sheralieva Kirgizja
215  Adil Maklakov & Elina Altymbaeva Rosja
215  Egor Marinenkov & Anastasiya Nazarukova Rosja
215  Roman Suvorov & Sabina Guseynova Rosja
215  Pavel Teplyashin & Olga Zelyanina Rosja
215  Nikita Zagvozdin & Tatyana Soboleva Rosja
225  Aleksey Klishunov & Kristina Cherepneva Rosja
225  Pavel Kosharnyy & Anastasiya Severchenko Rosja
225  Ilya Kulakov & Ekaterina Mitrofanova Rosja
225  Denis Ni & Yuliya Novikova Rosja
225  Andrey Prokhorov & Alina Atamanchuk Rosja
225  German Savchuk & Anastasiya Klimkova Rosja
231  Denis Chuprynov & Galina Lobova Rosja
231  Mark Glushko & Polina Semenova Rosja
231  Maksim Kalinin & Marina Necheporenko Rosja
231  Danila Kandrin & Arina Kandrina Rosja
231  Maksim Maksimov & Daria Ustiuzanina Rosja
231  Gleb Orlov & Yuliya Saveleva Rosja
231  Nikita Pronin & Kristina Kovsh Rosja
231  Pavel Strelkov & Yuliya Markina Rosja
239  Maksim Ershov & Elvira Zelenina Rosja
239  Gleb Vazhenin & Sofya Pronina Rosja
239  Pavel Zhivotov & Anna Petrova Rosja
242  Vladislav Ergin & Anna Borovikova Rosja
242  Nikita Ivanov & Evgeniya Lachina Rosja
242  Maksim Levin & Nika Gromova Rosja
242  Leonid Nikonov & Angelina Bykova Rosja
242  Denis Rollov & Arina Bazhenova Rosja
242  Georgiy Zinkevich & Aleksandra Kuznetsova Rosja
248  Maksim Rusanov & Marina Davlieva Rosja
248  Evgeny Sotnik & Elizavyeta Romanova Rosja
248  Artemiy Strechin & Alina Kulkova Rosja
248  Yuriy Tolstenko & Yana Konovalova Rosja
252  Nikita Gagolkin & Olga Kovner Rosja
252  Nikita Gorovoy & Kseniya Chudova Rosja
252  Gleb Gudkov & Yuliya Gaydova Rosja
252  Anton Kornyushkin & Elena Shokurova Rosja
252  Boris Savenko & Vlada Mishina Rosja
252  Artem Stukolov & Valeriya Voynova Rosja
258  Dmitriy Kovalenko & Polina Loran Rosja
258  Mikhail Pyanov & Nelli Ramazanova Rosja
258  Mikhail Sinkevich & Anastasiya Mishina Rosja
258  Dmitriy Sokolov & Alena Korepova Rosja
258  Yaroslav Vasilev & Anastasiya Zavozina Rosja
258  Artem Vinokurov & Marina Serdyukova Rosja
264  Ramir Dzhumakhanov & Ayzhan Kukanova Rosja
264  Dmitry Grigorev & Anastasiya Soloveva Rosja
264  Aleksandr Mitin & Veronika Kritskova Rosja
264  Oleg Nekrasov & Ekaterina Apostolova Rosja
264  Evgeniy Popov & Arina Zhilina Rosja
264  Sergey Savin & Yana Zhizhileva Rosja
264  Maksim Zhuvakov & Polina Semashko Rosja
271  Timofey Evstropov & Elena Akhmetova Rosja
271  Ivan Lysenko & Inna Krikunova Rosja
271  Aleksandr Tunegov & Alena Tikhonenko Rosja
271  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Rosja
275  Andrey Bakhterov & Karina Bikkulova Rosja
275  Dmitriy Churkin & Viktoriya Kravchenko Rosja
275  Maksim Glotov & Darya Kuzina Rosja
275  Aleksey Milyutin & Vyktoryya Achkasova Rosja
275  Aleksandr Ryakhovskiy & Alla Drigina Rosja
280  Maksim Antipov & Lidiya Petrenko Rosja
280  Aleksandr Kosarev & Arina Guseva Rosja
280  Daniil Pilipteev & Elizaveta Myasnikova Rosja
283  Vladislav Kamashev & Anastasiya Nosova Rosja
283  Evgeniy Kaminskiy & Darya Telegina Rosja
283  Alexandr Ksenofontov & Darya Abramova Rosja
283  Vladislav Kulyapkin & Darya Boyarkina Rosja
283  Artemiy Kurbatov & Irina Paramonova Rosja
283  Ivan Larionov & Polina Mineeva Rosja
283  Artem Petukhov & Elena Gudkova Rosja
283  Stanislav Styrin & Kseniya Semenova Rosja
291  Georgiy Bannikov & Diana Ageeva Rosja
291  Dmitriy Bilyuba & Anastasiya Kuznetsova Rosja
291  Evgeniy Dolzhenko & Anastasiya Mitina Rosja
291  Aleksandr Eremin & Evgeniya Sarapulova Rosja
291  Kirill Kalitkin & Alina Nikonova Rosja
296  Andrey Balabanov & Darya Belogrudova Rosja
296  Timur Baykadamov & Ekaterina Odintsova Rosja
296  Vladislav Kevrolikin & Mariya Teteryukova Rosja
296  Mikhail Margasov & Anna Shamshurina Rosja
296  Evgeniy Zverev & Polina Rutkovskaya Rosja
301  Maksim Kazakov & Regina Netalieva Rosja
301  Vyacheslav Vasilenko & Elizaveta Zhmakina Rosja
303  Aydar Aleshin & Yuliya Nazarova Rosja
303  Ilya Buturlin & Darya Dvornikova Rosja
303  Vladimir Koleda & Violetta Makarova Rosja
303  Evgeniy Paranko & Kseniya Gracheva Rosja
307  Anatoliy Brusentsov & Kristina Galushko Rosja
308  Nikita Volkov & Anna Zyleva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}