Results from Russian Open 2010 - Rising Star Adult+Youth Standard 26 października 2010
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Russian Open 2010
Rosja - Moscow 25 października 2010

Rising Star Adult+Youth Standard 26 października 2010

Finał

1  Anton Trubin & Valeriya Lebedeva Rosja
2  Artem Terekhov & Olga Morozova Rosja
3  Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Rosja
4  Alexey Ivanov & Aleksandra Shoshneva Rosja
5  Ilya Larionov & Ekaterina Ozhiganova Rosja
6  Kirill Pavlov & Anna Argun Rosja
7  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rosja
9  Eduard Borodov & Ekaterina Utkina Rosja
9  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rosja
11  Ivan Avdienko & Olga Styvrina Rosja
12  Mikhail Grebenyuk & Ekaterina Tokareva Rosja
12  Viacheslav Korovin & Mariya Potemkina Rosja
14  Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Rosja
15  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rosja

Ćwierćfinał

16  Ilya Dementev & Kristina Krukhmaleva Rosja
17  Aleksandr Ignatov & Svetlana Vinogradova Rosja
18  Konstantin Andreev & Darya Parshina Rosja
18  Kirill Goncharov & Ekaterina Kuznetsova Rosja
18  Vladislav Liman & Ekaterina Malyavkina Rosja
18  Vladimir Zubov & Anastasiya Okladnikova Rosja
22  Denis Kudinov & Diana Muraveva Rosja
22  Evgeniy Zavadskikh & Anna Frolova Rosja
24  Egor Yuzhakov & Ekaterina Kiryanova Rosja
25  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Rosja
26  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rosja

Runda 4 (górne 52)

27  Vladislav Gostev & Anna Volokhova Rosja
27  Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Rosja
29  Ivan Komarov & Anastasiya Alekhina Rosja
29  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Ivankovich Rosja
29  Andrey Loginov & Nadezhda Yashkina Rosja
29  Yakov Ponomarenko & Yuliya Ponomarenko Rosja
33  Vadim Isaev & Angelina Sudakova Rosja
33  Evgeniy Kostin & Valeriya Afanaseva Rosja
33  Yaroslav Ponomarev & Yuliya Konkova Rosja
33  Vadim Sibaev & Ekaterina Shalina Rosja
33  Roman Tuzov & Anna Perminova Rosja
38  Gennadiy Kotelevets & Olga Burlutskaya Rosja
39  Mikhail Chuprakov & Natalya Turchaninova Rosja
39  Kirill Seregichev & Lyubov Vasileva Rosja
41  Aleksandr Akimenko & Regina Khlynova Rosja
41  Vladimir Zemskov & Darya Bulgakova Rosja
43  Nikita Kotov & Kseniya Mikhaylova Rosja
43  Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Białoruś
43  Anton Sokolov & Anastasiya Sukhareva Rosja
46  Konstantin Oshashin & Valeriya Mamulova Rosja
46  Nikita Tomarev & Marina Borzenkova Rosja
48  Sarkis Akopyan & Anna Kozhuryakina Rosja
49  Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Rosja
49  Nikita Roman & Elena Kononenko Rosja
51  Andrey Krupskiy & Ulyana Kashurina Rosja
52  Maksim Morozov & Ekaterina Gorchakova Rosja

Runda 3 (górne 97)

53  Artem Agafonov & Yuliya Kulemina Rosja
53  Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Rosja
53  Vladislav Chernyshov & Polina Ivanova Rosja
53  Mikhail Efremov & Irina Ivakina Rosja
53  Nikolay Kharinov & Galina Emelyanenko Rosja
53  Anton Kirpischikov & Anastasiya Mikheeva Rosja
53  Vitaliy Matusyak & Ekaterina Kalugina Rosja
53  Sergey Mikryukov & Lyubov Vakhrusheva Rosja
53  Evgeniy Rannev & Evgeniya Chernysheva Rosja
53  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Rosja
63  Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Rosja
63  Vyacheslav Golubkov & Marina Antonenko Rosja
63  Pavel Miryasov & Irina Dobryakova Rosja
63  Mikhail Popov & Oksana Averianova Rosja
67  Dmitriy Andrianov & Anastasiya Korneeva Rosja
67  Oleg Korepov & Ekaterina Pogrebniak Rosja
67  Ilya Kovalenko & Alina Sergienko Rosja
67  Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Rosja
67  Artem Lunyev & Marina Bizaeva Rosja
67  Aleksey Polozhaenko & Vera Shiryaeva Rosja
67  Evgeniy Zelenskiy & Yana Moskovchenko Rosja
67  Mikhail Zimin & Anastasiya Koveza Rosja
75  Vasiliy Kozlov & Mariya Chernova Rosja
75  Dmitriy Scherbakov & Evgeniya Yasinovskaya Rosja
77  Aleksandr Khrapov & Anastasiya Volzhina Rosja
77  Sergey Mazyaev & Viktoriya Botkova Rosja
77  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Rosja
80  Aleksey Chebotar & Anastasiya Rozhenko Rosja
80  Evgeniy Matveev & Anna Rudneva Rosja
80  Artem Merenkov & Alina Oshchepkova Rosja
80  Mikhail Skorobogatov & Kseniya Churkina Rosja
84  Kirill Aleksandrov & Irina Bystrova Rosja
84  Evgeniy Kosyachkin & Anna Zubova Rosja
84  Mikhail Shikhovtsev & Anna Yarovenko Rosja
87  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Rosja
87  Aleksandr Pozdnyakov & Darya Voroshilova Rosja
87  Ilya Sukhonosov & Yana Demina Rosja
87  Mark Udintsev & Anastasiya Bubchikova Rosja
91  Viktor Ponomarenko & Vladislava Bool Rosja
92  Vladislav Ovtin & Mariya Girko Rosja
93  Roman Mikin & Polina Perova Rosja
94  Ilya Bronitskiy & Kapitalina Kalinushkina Rosja
94  Maksim Khoptyar & Yuliya Mitrokhina Rosja
94  Dmitriy Mikhalskiy & Natalia Pavlenko Rosja
97  Aleksandr Skripcov & Aida Nasyrova Rosja

Runda 2 (górne 164)

98  Aleksandr Chevardin & Alena Semusheva Rosja
98  Marat Khannanov & Lilya Yagudina Rosja
98  Ivan Levin & Irina Skulkina Rosja
98  Andrey Prizentsov & Alina Kovalenko Rosja
98  Aleksey Sokhin & Yuliya Grevtsova Rosja
103  Petros Avetisjan & Olga Prokhorenko Rosja
103  Roman Blinov & Natalya Kuznetsova Rosja
103  Vladimir Degay & Olesya Sleptsova Rosja
103  Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Rosja
103  Nikita Petukhov & Veronika Novikova Rosja
103  Ilya Schegolev & Aleksandra Polyakova Rosja
103  Roman Shalygin & Yuliya Grebenschikova Rosja
103  Anton Shumskikh & Yuliya Dzenzelevskaya Rosja
103  Maksim Zaverkin & Irina Bondareva Rosja
112  Daniels Belugins & Marija Mihailova Łotwa
112  Aleksey Bychkov & Ekaterina Naumova Rosja
112  Andrey Knizel & Anastasiya Timofeeva Rosja
112  Vitaliy Kozhevnikov & Anastasia Vlasenkova Rosja
112  Roman Nagornyy & Anastasiya Nazarova Rosja
117  Aleksey Fomin & Olga Orlova Rosja
117  Stanislav Klimkov & Darya Klimkova Rosja
117  Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Rosja
117  Artem Prokofiev & Ekaterina Prokofieva Rosja
117  Pavel Semenov & Anastasiya Ryzhkina Rosja
117  Pavel Surkov & Zinaida Khafizova Rosja
123  Artem Chursin & Maria Terekhina Rosja
123  Aleksandr Garmider & Angelina Grigaytes Rosja
123  Ivan Morozov & Valeria Koroleva Rosja
123  Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Rosja
127  German Chernov & Mariya Batagova Rosja
127  Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Rosja
127  Vladimir Fedorov & Irina Tremasova Rosja
127  Ilya Garanin & Albina Demina Rosja
127  Artem Ivanov & Elina Semka Rosja
127  Vladislav Moshanin & Diana Bykova Rosja
127  Aleksandr Shirenin & Alfiya Fakhrutdinova Rosja
127  Vitaliy Tarada & Valeriya Shmeleva Rosja
127  Georgiy Zhmaev & Viktoriya Zaburdaeva Rosja
136  Roman Bankrashkov & Tatyana Tsarenko Rosja
136  Ivan Doronin & Kseniya Verigo Rosja
136  Artem Fedorov & Darya Antonova Rosja
136  Denis Kopytin & Elena Nesterova Rosja
140  Andrey Fomichev & Anastasia Orlova Rosja
140  Karen Gevorgyan & Larisa Martirosyan Rosja
140  Dmitriy Medonov & Alina Sharapova Rosja
140  Anatoliy Skvortsov & Alena Prischepova Rosja
140  Ilya Surkov & Valeriya Davydova Rosja
145  Rodion Boldyrev & Valeriya Kataykina Rosja
145  Aleksey Mescheryakov & Anastasia Glazkova Rosja
145  Pavel Mosin & Karina Arkhangelskaya Rosja
145  Tagir Yusupov & Regina Karimova Rosja
149  Dmitriy Chudinov & Alina Bisekeeva Rosja
149  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Rosja
149  Ilya Lubskiy & Mariya Poltorak Rosja
149  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Rosja
149  Igor Pavlov & Kseniya Kononenko Rosja
149  Aleksandr Tsvetkov & Alena Stadnik Rosja
155  Dmitriy Petrov & Ekaterina Yarovikova Rosja
156  Aleksandr Badalyants & Diana Oganesyan Rosja
156  Aleksandr Gorodkov & Anastasiya Yaroschuk Rosja
158  Aleksandr Edamenko & Kristina Palchik Rosja
158  Sergey Zhbakov & Alina Kuznetsova Rosja
160  Aleksey Bakalov & Marina Toropova Rosja
160  Mikhail Markov & Ekaterina Maslova Rosja
162  Anton Aleksandrov & Anna Durkina Rosja
162  Amantay Zholmukhambetov & Ekaterina Shmakova Rosja
164  Evgeniy Filatov & Yuliya Cherepennikova Rosja

Runda 1 (górne 326)

165  Bulat Gatapov & Ksenia Shumkova Rosja
165  Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Rosja
165  Vsevolod Ischenko & Lilia Bogdalova Rosja
165  Alexandr Kulakov & Irina Stepanova Rosja
165  Andrey Sotov & Antonina Kalmysheva Rosja
165  Andrey Sychevskiy & Elena Solomatova Rosja
171  Dmitri Divtsov & Anna Shtchiptsova Rosja
171  Ivan Egorov & Anna Kradenova Rosja
171  Vladislav Gordeev & Nina Dmitrieva Rosja
171  Egor Maslov & Olga Balueva Rosja
171  Ivan Popov & Mariya Kolenkova Rosja
171  Viktor Povolotskiy & Anastasia Gabysheva Rosja
171  Aleksey Suporev & Albina Murtazina Rosja
171  Aleksandr Supyrev & Gadelya Tukhvatullina Rosja
171  Roman Vabel & Anna Belousova Rosja
171  Artem Valov & Kristina Murakhovskaya Rosja
171  Yan Zheleznyakov & Anna Khokhryakova Rosja
182  Aleksandr Kirilchuk & Ulyana Shemelina Rosja
182  Nikita Mazur & Ekaterina Loboda Rosja
184  Evgeniy Borisov & Viktoriya Tsyganova Rosja
184  Anton Pakhomchik & Natalya Goncharuk Rosja
184  Albert Shakirzyanov & Elizaveta Fattakhova Rosja
184  Anton Shaltin & Anastasiya Bormotova Rosja
184  Zakhar Teller & Viktoriya Berezina Rosja
189  Artem Angudovich & Irina Borisova Rosja
189  Denis Beybutov & Anna Antonyan Rosja
189  Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Rosja
189  Maksim Ivanov & Vera Minova Rosja
189  Artur Khayrullin & Yulia Saitgalieva Rosja
189  Yan Maksimenkov & Kseniya Brichka Rosja
189  Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Rosja
189  Andrey Polnarev & Valeria Aryku Rosja
189  Nikolay Romashenko & Margarita Dymkovskaya Rosja
189  Timur Sultanov & Ekaterina Lapteva Rosja
189  Dmitriy Tolchenov & Viktoriya Bartseva Rosja
200  Saveliy Arlyapov & Elizaveta Nemykina Rosja
200  Igor Enin & Nikol Khalapova Rosja
200  Nikita Gridasov & Angelina Voloshina Rosja
200  Aleksandr Mamaev & Anna Yakunina Rosja
200  Georgiy Moshkin & Elizaveta Schekina Rosja
205  Andrey Gulnik & Yana Mokienko Rosja
205  Dmitriy Kramarenko & Margarita Pudocheva Rosja
205  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Rosja
205  Pavel Plotnikov & Mariya Yushkova Rosja
205  Aleksey Sobolev & Anastasia Konnova Rosja
205  Dmitriy Talankin & Aleksandra Bublikova Rosja
205  Anton Timofeev & Alena Krokhina Rosja
212  Andrey Efanov & Darya Balashova Rosja
212  Vadim Ivanov & Irina Erofeeva Rosja
212  Dmitriy Kochkurov & Ekaterina Martyukhina Rosja
212  Semen Kokuev & Irina Oganesova Rosja
212  Aleksey Laptev & Polina Merkelova Rosja
212  Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Rosja
218  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rosja
218  Roman Fatakh & Ekaterina Chernyshova Rosja
218  Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Rosja
218  Anton Klendiy & Anastasiya Dylevskaya Rosja
218  Aleksandr Pelogeevskiy & Sofya Savenkova Rosja
223  Bogdan Bukatyuk & Karina Ptashkovskaya Rosja
223  Maksim Filippov & Aleksandra Glazyrina Rosja
223  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Rosja
223  Dmitriy Krivosheev & Sofya Mikhaylova Rosja
223  Mikhail Kushnir & Anastasiya Sakhnenko Rosja
223  Nikolay Ovchinnikov & Elena Isaeva Rosja
223  Vladislav Samarskiy & Irina Panfilova Rosja
223  Artem Samokhvalov & Anastasiya Volzhankina Rosja
223  Aleksandr Scherbakov & Ekaterina Sinitsyna Rosja
223  Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Rosja
223  Aleksandr Starik & Alla Anastaseva Rosja
234  Dmitriy Dolgov & Irina Bamburova Rosja
234  Roman Dronov & Lyubov Belmasova Rosja
234  Andrey Pavlov & Elizaveta Demyanova Rosja
234  Anil Tulasi & Arina Oganesova Rosja
234  Anton Zharkov & Svetlana Kazakova Rosja
239  Ilya Pankin & Kseniya Popova Rosja
239  Kirill Rychagov & Lyudmila Alferova Rosja
239  Nikita Sinitsyn & Ekaterina Danilova Rosja
239  Konstantin Ten & Vera Ignateva Rosja
239  Damir Yanbekov & Yekaterina Spiridonova Rosja
244  Kirill Kostryukov & Anastasiya Uvarova Rosja
244  Nikita Popov & Darya Erokhina Rosja
244  Konstantin Zinoviev & Viktoriya Kochkina Rosja
247  Dmitriy Fedorov & Olga Bodachevskaya Rosja
247  Dmitriy Fomin & Anastasiya Soboleva Rosja
247  Vladimir Mischenko & Aleksandra Berezina Rosja
247  Arseniy Nesterenko & Kristina Shukalo Kazachstan
247  Danil Polnomochnykh & Mariya Efimova Rosja
247  Nikita Semashko & Anastasiya Zhelyazko Rosja
247  Denis Sytykh & Polina Zaytseva Rosja
247  Igor Tulskiy & Tatiana Artemova Rosja
247  Maksim Zmeev & Leyla Akberdieva Rosja
256  Filipp Grishin & Valeriya Sirotenko Rosja
256  Pavel Kozin & Alena Shakhova Rosja
256  Dmitriy Mamonov & Alina Balykova Rosja
256  Pavel Shein & Inna Bychkova Rosja
256  Pavel Ufandeev & Anastasiya Malysheva Rosja
261  Aleksandr Abramov & Antonina Darcheva Rosja
261  Roman Bogatyrev & Anna Polyakova Rosja
261  Zakhar Korolev & Anastasiya Pugacheva Rosja
261  Maksim Labovkin & Darya Ryzhonina Rosja
261  Oleg Makarov & Mariya Mokhova Rosja
261  Artem Scherbina & Ella Poludnevich Rosja
267  Vladislav Beloglazov & Vanessa Byazrova Rosja
267  Kirill Nogovitsyn & Ekaterina Utusikova Rosja
267  Mikhail Smagin & Tatyana Shardina Rosja
267  Ivan Stolbov & Alina Pozdeeva Rosja
267  Nikita Tarasov & Valeriya Sitnichenko Rosja
267  Mkrtich Tonakanyan & Alina Tonakanyan Rosja
267  Ilya Zubko & Darya Chernyshova Rosja
274  Igor Davydov & Anastasiya Rybina Rosja
274  Sergey Ekilik & Valeriya Khloptseva Rosja
274  Stepan Korovin & Anastasiya Maskaeva Rosja
274  Oleg Nazarov & Elena Vorotyntseva Rosja
274  Nikolay Zhuravkov & Anastasiya Buzulutskaya Rosja
279  Dmitriy Budigay & Mariya Churkina Rosja
279  Georgiy Guriev & Ekaterina Nikiforova Rosja
279  Tugan Mildzikhov & Diana Dzantieva Rosja
279  Rodion Nedoseykin & Anna Boytsova Rosja
279  Aleksey Neonilin & Valentina Gorbunova Rosja
279  Nikolay Soloviev & Ekaterina Kurzeneva Rosja
279  Aleksey Unschikov & Oksana Rogova Rosja
279  Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Rosja
287  Aleksandr Bogomol & Inna Sinitsyna Rosja
287  Nikita Durnev & Anastasiya Schekina Rosja
287  Vladislav Fakhrutdinov & Anita Demidova Rosja
287  Valeriy Golub & Tatyana Mayorova Rosja
287  Ilya Inshakov & Anastasiya Izotova Rosja
287  Pavel Khoba & Yuliya Korotkaya Rosja
287  Vitaliy Malyavin & Viktoriya Alyabeva Rosja
287  Aleksander Matveev & Meri Oganisyan Rosja
287  Lev Polevschikov & Anna Andreeva Rosja
287  Andrey Shevandrin & Nataliya Petrunina Rosja
287  Denis Timokhov & Svetlana Glazacheva Rosja
287  Viktor Valtsev & Elena Filimonchikova Rosja
287  Denis Vanyarkin & Natalya Luneva Rosja
287  Georgiy Zhdanov & Mariya Soloveva Rosja
301  Ivan Bykov & Anastasiya Saraykina Rosja
301  Aleksey Kulikov & Mariya Kuznetsova Rosja
301  Aramais Movsisyan & Diana Yagudina Rosja
301  Artem Potapov & Anna Mitina Rosja
301  Mikhail Vasenin & Anna Davydova Rosja
301  Aleksey Vezhlivtsev & Olga Gorbunova Rosja
301  Dmitriy Zotov & Marina Kobzeva Rosja
308  Nikita Antipov & Madina Tsopanova Rosja
308  Alexey Minka & Victoria Chumakova Rosja
308  Igor Mintyan & Svetlana Khvorost Rosja
308  Denis Orekhov & Evgeniya Sekatskaya Rosja
308  Andrey Timkin & Marina Biserova Rosja
313  Arutyun Ayvazyants & Angelina Kovtun Rosja
313  Nikolay Beloshevskiy & Veronika Gavrikova Rosja
313  Aleksandr Efimenko & Mariya Erokhina Rosja
313  Mikhail Egorov & Karina Dudina Rosja
313  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Rosja
313  Leonid Ivontsin & Nadezhda Gorshkova Rosja
313  Rustam Khasanov & Darya Kopp Rosja
313  Ilya Koshelev & Liudmila Karpenko Rosja
313  Ilya Mashtakov & Yuliya Nikitina Rosja
313  Yaroslav Sapelkin & Mariya Chernyshova Rosja
313  Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Rosja
324  Dmitri Antonov & Darya Yuzhakova Rosja
324  Radik Asadullin & Mariya Popova Rosja
324  Konstantin Grachev & Mariya Naumova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}