Results from Saxonian Dance Days 2003 - IDSF Senior Open Standard 11 lipca 2003
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Saxonian Dance Days 2003
Niemcy - Leipzig 11 lipca 2003

IDSF Senior Open Standard 11 lipca 2003

Finał

1  Volker Schmidt & Ellen Jonas Niemcy
2  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Belgia
3  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Niemcy
4  Dirk Kitzerow & Annika Kitzerow Niemcy
5  Martin Schueller & Mechtildis Jungels Niemcy
6  Jouko Leppala & Helja Leppala Finlandia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Fabio Pilon & Maddalena Merelli Włochy
7  Jürgen Stellmacher & Anne Stellmacher Niemcy
9  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Niemcy
10  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Niemcy
11  Andreas Grünefeld & Claudia Grünefeld Niemcy
12  Michael Heinen & Sylvia Heinen Niemcy

Ćwierćfinał

13  Jürgen Beck & Isolde Förtsch Niemcy
14  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Niemcy
15  Massimo Fersini & Rie Fersini (aka Miyakawa) Szwajcaria
16  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Austria
16  Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Niemcy
18  Roland Lein & Karin Anton Niemcy
19  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Niemcy
20  Christian Helweg & Heike Helweg Niemcy
21  Henry Neundorfer & Beate Neundorfer Niemcy
22  Fritz Blumer & Marianne Blumer Szwajcaria
22  Fred Lavin & Annette Lavin Niemcy
24  Gunther Nagel & Antje Nagel Niemcy
24  Alexander Valko & Barbara Valko Niemcy

Runda 2 (górne 49)

26  Manfred Otto & Andrea Otto Niemcy
27  Holger Eissing & Birgit Bogaerts Niemcy
28  Jan Dannemann & Imme Dannemann (aka Heimann) Niemcy
29  Mathias Bäjen & Sabine Bäjen Niemcy
30  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Niemcy
31  Fritz Gohde & Suzann Hubert Niemcy
31  Jean Yves Murzin & Christine Murzin Francja
33  Werner Brunner & Petra Brunner Niemcy
34  Herward Bucher & Ursula Bucher Niemcy
34  Jiri Plsek & Jana Plskova Czechy
34  Wolfgang Riedl & Petra Riedl Niemcy
34  Christof Schulz & Ingrid Schulz (aka Remlinger) Niemcy
38  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Niemcy
39  Roland Taron & Siegrun Taron Niemcy
40  Herbert Wunderle & Yvonne Rücker Wunderle Niemcy
41  Andreas Kindt & Anne Hinz Niemcy
41  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Niemcy
41  Uwe Schadock & Petra Schadock Niemcy
44  Bohumil Cech & Pavla Cech Czechy
45  Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Niemcy
45  Jürgen Sasse & Angelika Sasse Niemcy
45  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Niemcy
45  Daniel Trouve & Anne Marie Trouve Niemcy
49  Hagen Haupt & Claudia Liedeker Niemcy

Runda 1 (górne 60)

50  Michael Gerlach & Sabine Bomme Niemcy
50  Olaf Mai & Jutta Kuhn Niemcy
52  Karl Heinz Dümer & Christine Hiller Niemcy
53  Leif Arfert & Maj Britt Arfert Szwecja
54  Edgar Rosebrock & Karin Rosebrock Niemcy
55  Dieter Barth & Doris Barth Niemcy
56  Wolfgang Drewitz & Eva Mary Kohn Niemcy
56  Torsten Flentge & Kerstin Meyer Niemcy
58  Oskar Raddatz & Jule Raddatz Niemcy
59  Rolf Dieter Wand & Dorit Wand Niemcy
60  Arno Businski & Ingrid Spitzner Businski Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}