Results from Sozvezdye 2004 - IDSF Open Standard 13 listopada 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Sozvezdye 2004
Rosja - Moscow 13 listopada 2004

IDSF Open Standard 13 listopada 2004

Finał

1  Alexey Zakharin & Yulia Belyak Rosja
2  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja
3  Anton Efremov & Oxana Landyreva Rosja
4  Timofei Bavinov & Anzhelika Rakitina Rosja
5  Anton Trubin & Maria Shkreptienko Rosja
6  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Valeri Zakharov & Yelena Voronova Rosja
8  Sergey Parakhin & Elena Vlasova Rosja
8  Dmitri Shcheblinov & Elena Ponomareva Rosja
10  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Rosja
11  Pavel Nepomniaschi & Inga Andreychenko Rosja
12  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Rosja
13  Sergei Leonov & Marina Aleshina Rosja

Ćwierćfinał

14  Ivan Mouraviev & Elena Shabanova Rosja
15  Denis Molkov & Ludmila Belskaia Rosja
16  Sergei Savchenko & Ekaterina Strokina Rosja
17  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rosja
18  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Rosja
19  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rosja
19  Aleksandr Soloviov & Iryna Solovieva Rosja
21  Farkhat Dadashev & Elizaveta Anisimova Rosja
21  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rosja
23  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rosja
23  Serguei Peshkun & Violetta Sytina Rosja
25  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rosja
26  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Rosja

Runda 2 (górne 50)

27  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Rosja
27  Anton Ryabokon & Kateryna Polkova Rosja
29  Andrey Gorbunov & Yulia Fadeeva Rosja
29  Evgeni Nelepin & Yulia Voronova Rosja
29  Yaroslav Sekistov & Kamilla Andreeva Rosja
32  Svyatoslav Skopintsev & Veronika Sonina Rosja
32  George Varganov & Oksana Nevinnova Rosja
34  Anatoli Arsiri & Ekaterina Shlynchak Rosja
34  Ivan Shiriaev & Elena Kuzovleva Rosja
36  Dmitri Surovtsev & Elena Slascheva Rosja
36  Andrey Utkin & Ekaterina Utkina Rosja
38  Vladislav Khudyakov & Alisa Nikulina Rosja
38  Igor Perevalov & Natalya Maskatova Rosja
40  Alexei Petrov & Evgenia Veprintseva Rosja
41  Ilia Mikhalenko & Olga Zalivalova Rosja
41  Ivan Statsenko & Maria Lebedeva Rosja
43  Nikolai Smodlev & Anna Smodleva (aka Gushina) Rosja
44  Dmitry Koptelov & Elena Stepanova Rosja
44  Kirill Valuev & Anna Semenova Rosja
46  Andrei Linev & Maria Matazova Rosja
46  Yuriy Markin & Maria Trukhanova Rosja
46  Dmitri Nakostenko & Aleksandra Glushkova Rosja
46  Dmitri Zhilinski & Maria Makhlina Rosja
50  Sergey Sidorov & Alena Cherkashina Rosja

Runda 1 (górne 95)

51  Oleg Murzov & Aleksandra Alekseeva Rosja
52  Nikolay Balashov & Olga Berezina (aka Melnichenko) Rosja
53  Mikhail Burlakov & Marina Bevz Rosja
54  Aleksander Dorofeev & Kristina Gontar Rosja
54  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Rosja
56  Artem Zabgaev & Natalia Kalachova Rosja
57  Mikhail Bubis & Darya Fomina Rosja
57  Vladimir Bukharov & Natalia Kalachova Rosja
59  Andrey Arkhipkin & Natalya Ablogina Rosja
59  Pavel Melnikov & Anna Storozheva Rosja
61  Petr Shigin & Anna Kostromina Rosja
61  Vladimir Tychina & Alexandra Konkina Rosja
63  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Rosja
63  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Rosja
63  Aleksey Tyurenkov & Elizaveta Kameneva Rosja
66  Aleksey Bredikhin & Ekaterina Verevkina Rosja
66  Vadim Shevchenko & Svetlana Chumachenko Rosja
66  Aleksandr Yankovskiy & Anastasiya Putilovskaya Rosja
69  Maksim Khuzhaiarov & Maria Peregudova Rosja
69  Aleksandr Lyubutsin & Anna Kharitonova Rosja
69  Evgeniy Trudov & Kseniya Ivannikova Rosja
72  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rosja
72  Alexei Tolstikov & Yulia Bevzyuk Rosja
74  Mikhail An & Anna Zueva Rosja
74  Nikolay Nagikh & Tatiana Dutchak Rosja
76  Sergey Morozov & Mariya Ryumina Rosja
77  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rosja
78  Aleksandr Sergeev & Ekaterina Chursina Rosja
79  Vitaliy Surma & Evgeniya Ivanova Rosja
79  Sergei Vorobev & Vera Tatarkina Rosja
82  Konstantin Afonin & Natalia Pomazueva Rosja
82  Vladislav Okhmatovskiy & Mariya Khovanskaya Rosja
84  Temir Dzhabrailov & Anna Obkhodova Rosja
84  Igor Markin & Elena Kurtseva Rosja
84  Nikolai Mishin & Marina Pshenichnova Rosja
84  Sergey Novik & Irina Eremina Rosja
84  Nikita Yartsev & Ekaterina Formaleva Rosja
89  Konstantin Obernikhin & Yuliya Kirichenko Rosja
89  Andrei Stanislavsky & Anna Shatalova Rosja
91  Mikhail Bynev & Yuliya Chubova Rosja
91  Timofey Larichev & Yuliya Safonova Rosja
91  Yuri Timofeev & Olga Bakirova Rosja
94  Vasiliy Ilichev & Inna Fedotova Rosja
94  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rosja
94  Oleg Surma & Svetlana Zorina Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}