Results from Spartak Cup 2004 - Junior I Latin 11 grudnia 2004
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Spartak Cup 2004
Rosja - Moscow 11 grudnia 2004

Junior I Latin 11 grudnia 2004

Finał

1  Kirill Kolpashchikov & Sofya Shutkina Rosja
2  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Rosja
3  Anton Prokudin & Zhanna Sablina Rosja
4  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Rosja
5  Maksim Gerasimov & Maria Ryabova Rosja
6  Sergey Dyliko & Alisa Butova Rosja
7  Anton But & Marina Koroleva Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Kirill Gorelov & Anastasiya Lakhno Rosja
9  Nikita Vinokurov & Aleksandra Titova Rosja
10  Aleksandr Abrameshin & Ksenia Isakova Rosja
11  Roman Kiparin & Yuliya Listratova Rosja
12  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Rosja
13  Nikita Mazaev & Tatyana Veselkina Rosja

Ćwierćfinał

14  Aleksandr Shapovalov & Alina Sytina Rosja
15  Stanislav Sotnikov & Alena Kramarenko Rosja
16  Artem Chechnev & Olga Paretskaya Białoruś
16  Vlad Popov & Ekaterina Strelkova Rosja
18  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Mołdawia
18  Ivan Sinakin & Yana Cherepanova Rosja
20  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Rosja
21  Danylo Shcherbanyuk & Oksana Tsykalyuk Ukraina
22  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Rosja
23  Pavel Grechishnikov & Angelina Alekseeva Rosja
24  Maksim Grishin & Irina Pakhomova Rosja

Runda 2 (górne 48)

25  Ivan Shcherbinin & Tatiana Kharanzhuk Rosja
26  Artem Minnullin & Dilyara Bliznyuk Rosja
27  Sergei Fisenko & Ekaterina Vadyunina Rosja
28  Denis Chernov & Oksana Yakovleva Rosja
29  Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Rosja
30  Stanislav Tyutmin & Anastasiya Eremenko Rosja
31  Vsevolod Ektov & Yuliya Shevchenko Rosja
31  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Rosja
33  Anton Buneev & Yuliya Goncharenko Rosja
33  Aleksey Khramov & Anna Schedrina Rosja
33  Dmitriy Markin & Tamara Elsukova Rosja
33  Nikita Trushyn & Viktoriya Starodubtseva Rosja
33  Aleksandr Zolotarev & Vladislava Nirman Rosja
38  Aleksandr Zelentsov & Oksana Viktorova Rosja
39  Evgeniy Nekrasov & Evgeniya Malysheva Rosja
39  Andrey Shagalin & Olga Skorikova Rosja
41  Philipp Svatkov & Daria Morozova Rosja
42  Alexander Shapovalov & Evgeniya Ubaydulaeva Rosja
43  Dmitriy Orlov & Lyubov Shatskaya Rosja
43  Yan Shitik & Ekaterina Sinitsyna Rosja
43  Ilya Zapolskikh & Darya Samokhvalova Rosja
46  Andrey Kozin & Katerina Mikhaylova Rosja
46  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Rosja
48  Mark Radkov & Alisa Bondarchuk Rosja

Runda 1 (górne 74)

49  Nikolay Chistov & Alina Pervukhina Rosja
50  Anton Fokin & Ekaterina Melnikova Rosja
51  Valentin Zubov & Iulia Melnik Rosja
52  Dmitriy Maleev & Yuliya Fedoseeva Rosja
52  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Rosja
52  Dmitriy Zusman & Ekaterina Yureskul Rosja
55  Viktor Safin & Darya Muksinova Rosja
56  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Rosja
57  Aleksey Burakov & Ekaterina Shiryaeva Rosja
57  Anton Gavrilov & Elena Kolyubakina Rosja
57  Timur Mussin & Anastasiya Trapeznikova Rosja
60  Nugzar Kvartskhava & Tatyana Saveleva Rosja
61  Grigoriy Biryukov & Aleksandra Popova Rosja
61  Pavel Graschenkov & Nataliya Kulikova Rosja
63  Aleksey Koshevoy & Ekaterina Zornikova Rosja
64  Ilya Samarkin & Olga Kuznetsova Rosja
65  Rostislav Popchenko & Kseniya Moskaleva Rosja
65  Andrey Sirotkin & Marina Pavlova Rosja
67  Tigran Karapetyan & Anastasiya Yuditskaya Rosja
68  Anton Malaev & Ekaterina Malaeva Rosja
68  Daniel Tayvo & Yuliya Zaytseva Rosja
70  Aleksey Slizovskiy & Olesya Kovtun Rosja
71  Denis Pereshnev & Tatyana Chuprina Rosja
72  Aleksandr Danilov & Mariya Maksimova Rosja
72  Aleksey Konovalov & Anastasiya Prosvirnova Rosja
74  Aleksey Avdeev & Ekaterina Maksimovskikh Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}