Results from Spartak Cup 2005 - Junior I Standard 11 grudnia 2005
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Spartak Cup 2005
Rosja - Moscow 10 grudnia 2005

Junior I Standard 11 grudnia 2005

Finał

1  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rosja
2  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Rosja
3  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rosja
4  Artem Radaev & Ekaterina Danilova Rosja
5  Sergey Sharov & Valeriya Lebedeva Rosja
6  Evgeniy Kusakin & Yana Ptukhina Rosja
7  Artem Livshits & Darya Artyukhina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Aleksandr Zevelev & Kseniya Evtushenko Rosja
9  Denis Chernov & Elena Gagarina Rosja
10  Kirill Timofeev & Aleksandra Pavlova Rosja
11  Dmitriy Khramkov & Dzhenet Mursalova Rosja
11  Dmitriy Pleshkov & Anastasia Kulbeda Rosja
13  Sergey Krasnov & Ekaterina Tokareva Rosja
14  Maksim Efimtsev & Irina Gogoladze Rosja
15  Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Rosja

Ćwierćfinał

16  Evgeniy Golovach & Nataliya Bozhenova Ukraina
17  Rodion Nazarov & Irina Grishina Rosja
18  Semen Zenkin & Natalya Virina Rosja
19  Artem Bronnikov & Alena Loktyushina Rosja
20  Daniel Umarov & Marina Tedzelashvilli Rosja
21  Aleksey Orbachevskiy & Ekaterina Gimon Rosja
22  Anton Belousov & Anna Magdeeva Rosja
22  Sergey Davydov & Ekaterina Sivri Rosja
22  Georgiy Konyushkin & Mariya Shirshova Rosja
25  Andrey Kuzmichev & Ekaterina Golosova Rosja
26  Adam Kusakin & Alla Kosolobova Rosja
27  Timur Matveev & Valeriya Ryabova Rosja
28  Pavel Schetinin & Evgeniya Rybalko Rosja
29  Nikita Karnaukhov & Margarita Apashkina Rosja

Runda 2 (górne 52)

30  Ruslan Ischenko & Aleksandra Vinakova Rosja
31  Sergey Anurichev & Viktoriya Skvortsova Rosja
31  Andrey Zakharov & Irina Osipova Rosja
33  Kirill Orlov & Anna Drogobetskaya Rosja
33  Evgeniy Shumakher & Tatyana Ponkina Rosja
35  Aleksandr Mikhaylov & Valeriya Volkova Rosja
36  Dmitriy Klimachkov & Margarita Dekhtyareva Rosja
37  Kirill Maksimov & Tamara Ayrapetova Rosja
38  Stanislav Ignatenko & Kristina Ossobl Rosja
38  Ivan Prokhorov & Viktoriya Kazakova Rosja
38  Valentin Zubov & Iulia Melnik Rosja
41  Anton Gavrilov & Elena Kolyubakina Rosja
41  Aleksandr Klimkin & Svetlana Sizova Rosja
41  Maksim Orlov & Anna Shevlyakova Rosja
41  Ilya Strijonok & Antonina Matvienko Białoruś
45  Aleksandr Ivanov & Ekaterina Yarutkina Rosja
45  Sergey Lanevich & Ulyana Popova Rosja
47  Evgeniy Beleevskiy & Kristina Krukhmaleva Rosja
47  Maksim Blinov & Alena Dmitrieva Rosja
49  Stanislav Popov & Mariya Volobueva Rosja
49  Aleksey Terevkov & Polina Lisechko Rosja
51  Ilya Tsarenkov & Aleksandra Antonenko Rosja
52  Vyacheslav Lomonosov & Alena Parkhomenko Rosja

Runda 1 (górne 89)

53  Andrey Granovskiy & Regina Filippeva Rosja
53  Andrey Leonov & Alesya Russkova Rosja
55  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Rosja
55  Alexandr Ponomaryov & Alena Valinova Rosja
55  Sergey Sergeev & Anna Khrisanfova Rosja
55  Anton Timofeev & Lolita Okonnishnikova Rosja
59  Maksim Melikhov & Darya Maryankova Rosja
60  Nikolay Chistov & Tatyana Saveleva Rosja
60  Ilya Koverdyaev & Darya Zhuravleva Rosja
60  Vladislav Samarskiy & Evgeniya Bubnova Rosja
63  Nikolay Savelov & Anastasiya Zakharova Rosja
63  Andrey Sirotkin & Marina Pavlova Rosja
65  Konstantin Kotov & Lyussiya Zebreva Rosja
65  Ivan Sizintsev & Darya Dmitrieva Rosja
67  Artem Eshkin & Anastasiya Kononova Rosja
67  Vitaliy Gudkov & Anastasiya Afanaseva Rosja
69  Evgeniy Semenov & Anastasiya Zhurina Rosja
70  Andrei Komarov & Vasilisa Sergeeva Rosja
70  Pavel Lazykin & Polina Arkhipova Rosja
70  Mikhail Seliverstov & Aleksandra Ilchuk Rosja
73  Leonid Khokhlov & Tatyana Melnikova Rosja
73  Aleksey Novikov & Kristina Umanskaya Rosja
73  Aleksandr Romanov & Yuliya Shalimova Rosja
73  Aleksey Rybakov & Yuliya Sheroukhova Rosja
73  Konstantin Tyulkov & Marina Chasovskikh Rosja
73  Sergey Yakunin & Kristina Agadzhanyan Rosja
79  Vlad Kolenchenko & Valeriya Golosovskaya Rosja
79  Sergey Polukhin & Svetlana Lyubutsina Rosja
79  Roman Shmargon & Nailya Kadirli Rosja
82  Denis Maltsev & Ekaterina Lazareva Rosja
83  Maksim Spirin & Antonina Darcheva Rosja
84  Ivan Bulychev & Ekaterina Zaletova Rosja
84  Artemiy Burdin & Inessa Avakova Rosja
84  Andrey Lebedev & Milena Badeeva Rosja
87  Daniil Galitskiy & Alfiya Fakhrutdinova Rosja
87  Ivan Levin & Aleksandra Sharygina Rosja
87  Oleg Piyakin & Yuliya Prokhorova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}