Results from St Petersburg Open - IDSF World Latin 20 września 2003
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

St Petersburg Open
Rosja - St Petersburg 19 września 2003

IDSF World Latin 20 września 2003

Finał

1  Franco Formica & Oksana Nikiforova Niemcy
2  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Włochy
3  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Dania
4  Eugene Katsevman & Maria Manusova USA
5  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Węgry
6  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dania
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Denis Kuznetsov & Maria Tzaptashvili Rosja
7  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Słowenia
9  Stefano Di Filippo & Annalisa Di Filippo Włochy
9  Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
11  Andrius Kandelis & Egle Visockaite Litwa
11  Evgeni Smagin & Rachael Heron Anglia
13  Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Hiszpania

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

14  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
14  Derek Hough & Aneta Piotrowska Polska
14  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Łotwa
17  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy
17  Rachid Malki & Anna Suprun Szwecja
19  Genya Mazo & Maria Shibalova USA
20  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luksemburg
21  Sven Ninnemann & Fabienne Liechti Szwajcaria
22  Ivailo Tonchev & Ekaterina Lapaeva Bułgaria
23  Dmitry Ilyushenov & Katia Ilyushenov (aka Virshilas) Kanada
24  Oleksii Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglia
26  Olexandr Prysyazhnyuk & Anastasiya Kislina Ukraina
26  Jeroen Struylaart & Nataliya Kravets Holandia

Runda 2 (górne 48)

27  Christian Millette & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
28  Stasys Brilis & Carolin Neumann Estonia
29  Ojars Bacis & Santa Lodina Łotwa
29  Ivan Mileusnic & Darinka Divljak Serbia
31  Nathan Meyers & Nuria Santalucia Australia
31  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Litwa
33  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonia
34  Pavel Pasechnik & Elena Viscu Mołdawia
35  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir Islandia
36  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polska
36  Róbert Magyari & Nanda Wolf Węgry
38  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
39  Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
40  Matej Chren & Vanda Polakova Słowacja
40  Sinisa Vasic & Anna Ludwig-Tchemodourova Austria
42  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Czechy
42  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Białoruś
42  Tomas Hosek & Simona Svrckova Czechy
45  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Mołdawia
45  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Białoruś
47  Maxime Dereymez & Sophie Chevalier Francja
47  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norwegia

Runda 1 (górne 73)

50  Neil Jones & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandia
51  Jani Rasimus & Milla Virtanen Finlandia
52  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Szwecja
53  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irlandia
53  Stefan Green & Zeudi Zanetti Nowa Zelandia
55  Jivo Iankov & Veronika Simeonova Bułgaria
56  Yukinori Sugano & Naoko Tokiwa Japonia
56  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
58  Roberto Cavallo & Ivana Vukmirovic Chorwacja
59  Slavik Adjidersky & Lilya Furman Izrael
59  Nikola Tomasevic & Ivana Milojevic Serbia
61  Thomas Dubru & Kelly Smith Belgia
62  Masaki Seko & Chiaki Seko Japonia
62  Roman Sipkovsky & Laura Zmajkovicova Słowacja
64  Giuseppe Parlett & Lauriane Gillieron Szwajcaria
64  Charles Wang & Janet Hsiao Tajwan
66  Bruno Caseiro & Tatiana Moreira Santos Portugalia
66  Alexey Feoemptov & Svetlana Hodos Kirgizja
66  Mirza Geljo & Amila Muzurovic Bośnia i Hercegowina
66  Sergey Lyasenov & Yuliya Sipovich Kazachstan
66  Danny Mommen & Caroline Voets Belgia
66  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Austria
66  Christian Sanchez & Miriam Sanchez Hiszpania
66  Melvin Tan & Sharon Tan Singapur
66  Tom Tsai & Julia Lai Tajwan
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}