Results from Styrian Open 2006 - IDSF Senior I Standard 30 lipca 2006
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Styrian Open 2006
Austria - Schladming 29 lipca 2006

IDSF Senior I Standard 30 lipca 2006

Finał

1  Giovanni Petrosino & Antonietta Petrosino (aka Vitolo) Włochy
2  Alessandro Brescianini & Annalisa Cominetti Włochy
3  Philipp Kaufmann & Sandra Kaufmann (aka Sowa) Austria
4  Michael Ruhl & Michaela Ruhl Niemcy
5  Michele Castellani & Michela Poli Włochy
6  Vittorio Bramati & Silvia Martorelli Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Andrea Rigon & Barbara Remondini Włochy
8  Stefan Kolip & Inge Kolip Niemcy
9  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Niemcy
10  Jürgen Stellmacher & Anne Stellmacher Niemcy
11  Walter Valenta & Irmtraud Maurer Austria
12  Luciano Ceruti & Rosa Nuccia Cappello Włochy

Ćwierćfinał

13  Jouko Leppala & Helja Leppala Finlandia
14  Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Słowenia
15  Robert Panther & Birgit Panther Niemcy
16  Jürgen Stein & Karin Streckeisen Szwajcaria
17  Marc Cragnolini & Nicoletta Buonaguro Włochy
18  Michael Gross & Angelika Gross Niemcy
18  Ulrich Lindecke & Manuela Schulze Niemcy
20  Roberto Saccheti & Carla Fassina Włochy
21  Dusan Sofka & Michaela Sofkova Czechy
22  Gunther Nagel & Antje Nagel Niemcy
23  Jürgen Claus & Birgit Claus Niemcy
24  Werner Brunner & Petra Brunner Niemcy

Runda 2 (górne 46)

25  Sandro Guidetti & Katya Rossi Włochy
26  Heiko Hofheinz & Stefanie Hofheinz Niemcy
27  Aldo Sterpilla & Enza Bracci Włochy
28  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Niemcy
28  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Niemcy
28  Petr Schejbal & Jitka Gavlakova Czechy
31  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Niemcy
31  Ivo Simacek & Vladimira Simackova Czechy
33  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Niemcy
33  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Niemcy
35  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Niemcy
35  John Townsend & Sabine Kuntze Anglia
37  Frank Komarek & Sabine Komarek (aka Plumacher) Niemcy
38  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Niemcy
39  Ruggiero Aghilar & Massimiliana Pasqua Włochy
39  Andre Fellhauer & Gaby Scholz Niemcy
39  Peter Heymann & Sybille Heymann Niemcy
42  Christoph Rummel & Jutta Wießmann Niemcy
43  Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Niemcy
44  Carsten Wiethaup & Petra Rudy Niemcy
45  Thomas Carstensen & Petra Carstensen Niemcy
45  Manfred Haerer & Birgit Haerer Niemcy

Runda 1 (górne 73)

47  Mario Dalla Libera & Michela Saggiorato Włochy
47  Pierino Gottardelli & Giuseppina Rotigni Włochy
49  Harald Ressmann & Christine Ressmann Austria
50  Stefano Nocentini & Alessandra Curri Włochy
51  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Niemcy
51  Stefano Viali & Cristina Pamarotto Włochy
53  Volkert Wanner & Franziska Baumgarten Niemcy
54  Martin Dietl & Eva Dietl Austria
55  Daniel Kössler & Angela Kössler Austria
56  Wolfgang Ebenhoch & Angelika Helweg Austria
57  Peter Birndorfer & Christina Pothfelder Niemcy
57  Martin Sohler & Astrid Sohler Austria
59  Paolo Cisamolo & Rossana Caprara Włochy
60  Klaus Marke & Monika Marke Niemcy
61  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Austria
62  Cor Zeeman & Hannie Zeeman Holandia
63  Ekkehart Class & Gudrun Engert Austria
63  Herbert Nageler & Claudia Nageler Austria
65  Michael Begusch & Astrid Begusch Austria
66  Karl Ludwig Glöckner & Heidemarie Glöckner Niemcy
66  Detlef Hildebrandt & Sabine Hildebrandt Niemcy
66  Roland Hochreiter & Brigitte Hochreiter Austria
66  Herbert Klingler & Ursula Klingler Austria
66  Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Niemcy
71  Heinz Böhm & Manuela Böhm Austria
71  Alfonso Corazza & Luciana Corazza Włochy
71  Ulrich Scherb & Petra Walliser Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}