Results from Surprise 2009 - IDSF Open Latin 8 listopada 2009
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Surprise 2009
Rosja - Moscow 7 listopada 2009

IDSF Open Latin 8 listopada 2009

Finał

1  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rosja
2  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rosja
3  Nikita Brovko & Alina Zharullina Rosja
4  Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Rosja
5  Sergey Savitskiy & Irina Pechenova Rosja
6  Dmitriy Pugachev & Anastasia Selivanova Rosja
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [14] Artem Gorelov & Anastasiya Borscheva Rosja
8  [12] Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rosja
9  [10] Nikolay Ivanushkin & Svitlana Sovetchenko Rosja
10  [9] Pavel Silantev & Yana Pyzhova Rosja
11  [6] Evgeniy Mescheryakov & Anastasia Belousova Rosja
12  [5] Dmitriy Svetlichnyy & Darya Shelestova Rosja

Ćwierćfinał

13  [25] Anton Teplykh & Irina Samoylova Rosja
14  [22] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rosja
15  [21] Aleksandr Shmonin & Mariya Kolmakova Rosja
15  [21] Artem Sorokin & Oksana Borovleva Rosja
17  [20] Mikhail Kapusta & Vasilisa Melnikova Rosja
17  [20] Ivan Raditsa & Evgeniya Samoylova Rosja
19  [16] Vitaliy Didenko & Marina Zykova Rosja
20  [15] Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukraina
21  [14] Vladimir Litvinov & Aleksandra Akimova Rosja
22  [13] Aleksandr Elagin & Yuliya Sidyakina Rosja
23  [12] Albert Khadagatl & Viktoria Goroshko Rosja
24  [7] Denis Miroshnichenko & Angelina Kuryshova Rosja

Runda 3 (górne 48)

25  [24] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rosja
25  [24] Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rosja
25  [24] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rosja
25  [24] Mikhail Radionov & Olesya Epischeva Rosja
29  [23] Fuad Dadashev & Yuliya Gusarova Rosja
29  [23] Ilya Kharlamov & Elizaveta Druzhinina Rosja
29  [23] Alexey Zvontsov & Tatiana Dudenko Rosja
32  [20] Pavel Bichurov & Ekaterina Golovina Rosja
32  [20] Aleksandr Kuternin & Irina Bolshakova Rosja
34  [19] Anton Goncharov & Olga Andrianova Rosja
34  [19] Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Rosja
34  [19] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rosja
34  [19] Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rosja
38  [18] Serguei Vylivnoi & Olga Malakhaeva Rosja
39  [17] Ruslan Akolupin & Nadezhda Shandrina Rosja
40  [16] Nikolay Likhanov & Alena Bozhanova Rosja
41  [15] Dmitri Karabanov & Daria Emelianova Rosja
42  [13] Maksim Melikhov & Alisa Kushnareva Rosja
43  [12] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Rosja
44  [11] Pavel Shishov & Anastasiya Yaremenko Rosja
45  [8] Yuriy Komarov & Natalya Lugovskaya Rosja
46  [7] Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Rosja
46  [7] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rosja
48  [6] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rosja

Runda 2 (górne 84)

49  [28] Dimitri Ushakov & Maria Zimina Rosja
50  [26] Yaroslav Bryalin & Elizaveta Kuzminova Rosja
50  [26] Artem Duyunov & Elyzaveta Vorobeva Rosja
50  [26] Artem Lukyanenkov & Arina Borisova Rosja
50  [26] Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Rosja
54  [25] Alen Gaysin & Katerina Mikhaylova Rosja
54  [25] Evgeny Lazarev & Elizaveta Gandzyuk Rosja
54  [25] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rosja
54  [25] Igor Sivokon & Yulia Medved Rosja
58  [23] Pavel Dobroserdov & Tatiana Dutchak Rosja
58  [23] Nikolay Isaev & Svetlana Zhatkina Rosja
58  [23] Oleg Schetkin & Anastasiya Zhurbenko Rosja
61  [22] Andrey Laskin & Darya Kolosova Rosja
61  [22] Dmitriy Tashkin & Viktoriya Zelikova Rosja
63  [21] Andrey Kalinichenko & Mariya Kolycheva Rosja
63  [21] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rosja
65  [20] Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Rosja
65  [20] Aleksandr Reva & Kseniya Popova Rosja
67  [19] Anatoly Kupchik & Yulia Kozyreva Rosja
67  [19] Vladimir Selin & Ekaterina Chastukhina Rosja
69  [18] Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Rosja
70  [15] Vsevolod Ektov & Alisa Shevchenko Rosja
70  [15] Evgeniy Polyakov & Elyzaveta Ryzhkova Rosja
70  [15] Ivan Shnygin & Olga Potapova Rosja
73  [13] Razmik Simonyan & Valeriya Derzhiruchenko Rosja
74  [12] Dmitriy Ageev & Julia Sosnovskaya Rosja
74  [12] Pavel Starostin & Karina Tunieva Rosja
76  [11] Vladimir Frolov & Darina Kulikova Rosja
76  [11] Artem Kozlov & Vera Tomilova Rosja
78  [10] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Rosja
79  [9] Oleg Arapov & Kseniya Garina Rosja
79  [9] Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Rosja
79  [9] Konstantin Volynskiy & Margarita Kriger Rosja
82  [7] Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Rosja
83  [2] Aleksandr Aleshin & Irina Aleshina Rosja
84  Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Rosja

Runda 1 (górne 130)

85  [29] Ruslan Avilov & Yuliya Agapova Rosja
86  [28] Aleksey Chadin & Natalya Berendakova Rosja
86  [28] Nikita Fedotov & Elizaveta Gordienko Rosja
86  [28] Artem Kovalevskiy & Polina Ryabinkina Rosja
86  [28] Aleksey Metkin & Marina Aleksandrova Rosja
86  [28] Andrey Olgomets & Ekaterina Formaleva Rosja
86  [28] Sergey Yurchenko & Violetta Vlada Rosja
92  [27] Artem Alekseev & Katerina Tsatsurina Rosja
92  [27] Aleksey Styazhkin & Yuliya Krot Rosja
94  [26] Alexandr Grinvald & Evgenia Kartavina Rosja
94  [26] Marat Sultanov & Veronika Nurieva Rosja
96  [25] Andrey Bubnov & Elena Grebkina Rosja
96  [25] Andrey Dudin & Elena Shalina Rosja
96  [25] Igor Guskov & Alena Rodina Rosja
96  [25] Aleksandr Khrapov & Anna Kialova Rosja
96  [25] Anton Korovin & Aleftina Nikolaeva Rosja
101  [24] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rosja
101  [24] Anton Kirpischikov & Oxana Yakovleva Rosja
103  [23] Andrey Klemeshev & Anastasiya Maneva Rosja
104  [22] Gennadiy Baydukov & Olga Koptyaeva Rosja
104  [22] Sergey Yakunin & Diana Pol Rosja
106  [21] Konstantin Klimenko & Elena Likirichenko Rosja
107  [20] Maxim Akhmetzhanov & Yuliya Skorovarova Rosja
108  [19] Igor Rudakov & Irena Rudakova Rosja
108  [19] Alexey Shliakhov & Ekaterina Brekhova Rosja
110  [18] Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Rosja
111  [17] Yuriy Abushinov & Elena Zhikhareva Rosja
111  [17] Pavel Bulavin & Olga Dokuchaeva Rosja
111  [17] Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Rosja
114  [16] Ilya Pankin & Julia Kolesnikova Rosja
114  [16] Aleksandr Simakov & Tatyana Kovaleva Rosja
114  [16] Dmitry Vakin & Ekaterina Karunina Rosja
117  [14] Roman Orlovskiy & Elena Sabinina Rosja
118  [13] Sergey Koshkin & Anastasiya Goldina Rosja
119  [12] Vyacheslav Chernyaev & Tatyana Dzudtseva Rosja
119  [12] Dmitry Trubenkov & Valentina Kondratieva Rosja
119  [12] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Rosja
122  [11] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Rosja
123  [9] Anton Byelozorov & Natalya Ishkyna Ukraina
123  [9] Vadim Marin & Margarita Nikolaeva Rosja
125  [8] Aleksandr Kulygin & Kseniya Rogova Rosja
125  [8] Denis Vlasov & Victoria Petrova Rosja
127  [7] Dmitriy Maslov & Viktoriya Abramova Rosja
128  [6] Aleksej Romanchuk & Arina Kiseleva Rosja
129  [5] Artem Kalinovskiy & Viktoriya Gerasimova Rosja
130  [4] Tapdyg Khankishiev & Madina Kulieva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}