Results from Surprise 2009 - IDSF Open Standard 7 listopada 2009
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Surprise 2009
Rosja - Moscow 7 listopada 2009

IDSF Open Standard 7 listopada 2009

Finał

1  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
3  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rosja
4  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
5  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rosja
6  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rosja
7  Alexey Glukhov & Anastasia Meshkova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  [15] Artem Bronnikov & Darya Grishko Rosja
9  [11] Gennady Geraskin & Polina Evdokimova Rosja
9  [11] Sergei Sutirin & Natalya Sazhina Rosja
11  [5] Aleksey Ivanov & Irina Firsova Rosja
12  [3] Maksim Parshin & Ekaterina Kim Rosja

Ćwierćfinał

13  [24] Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rosja
13  [24] Svyatoslav Yachmenev & Kseniya Abrosimova Rosja
15  [18] Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rosja
16  [17] Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Rosja
17  [16] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rosja
18  [15] Dmitriy Bodrov & Yuliya Trubitsina Rosja
19  [14] Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rosja
20  [12] Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rosja
21  [10] Andrei Konobevtsev & Ksenia Kopysheva Rosja
22  [7] Eduard Borodov & Ekaterina Utkina Rosja
22  [7] Denis Davydov & Anastasiya Podrechneva Rosja
24  [5] Ilya Larionov & Ekaterina Ozhiganova Rosja
25  [4] Andrey Utkin & Evgeniya Yakovleva Rosja

Runda 3 (górne 49)

26  [24] Pavel Bichurov & Ekaterina Golovina Rosja
27  [23] Yuriy Komarov & Natalya Lugovskaya Rosja
28  [22] Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Rosja
29  [20] Nikolay Isaev & Svetlana Zhatkina Rosja
29  [20] Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Rosja
31  [17] Yriy Afonin & Marina Dorokhova Rosja
31  [17] Igor Arsenev & Ekaterina Teremkova Rosja
33  [16] Ilya Gogotov & Anastasiya Lisitskaya Rosja
33  [16] Ivan Levin & Irina Skulkina Rosja
35  [14] Roman Nelyubov & Valeriya Derevyagina Rosja
35  [14] Boris Pezhemskiy & Elena Yashina Rosja
37  [13] Artem Mubarakshin & Aleksandra Belous Rosja
38  [12] Dmitri Divtsov & Veronika Gumenyak Rosja
38  [12] Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rosja
40  [11] Anton Aleksandrov & Anna Durkina Rosja
40  [11] Andrey Papaev & Darya Muksinova Rosja
42  [9] Innokentiy Kozlov & Vera Dmitrieva Rosja
42  [9] Pavel Miryasov & Anastasiya Bodunova Rosja
42  [9] Oleg Surma & Natalija Sokolova Rosja
42  [9] Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Rosja
46  [8] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Rosja
47  [7] Anton Byelozorov & Natalya Ishkyna Ukraina
47  [7] Alexandr Tsyganov & Anna Kopeykina Rosja
49  [1] Dmitry Revin & Anastasia Bykova Rosja

Runda 2 (górne 82)

50  [26] Vitaliy Kozhevnikov & Natalya Makarova Rosja
51  [25] Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Rosja
51  [25] Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Rosja
53  [24] Aleksey Anikiev & Polina Drogobych Rosja
53  [24] Anton Betnev & Anastasiya Vedeneeva Rosja
53  [24] Aleksey Kabanov & Ekaterina Lebedeva Rosja
53  [24] Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Rosja
53  [24] Andrey Sychevskiy & Elena Solomatova Rosja
58  [23] Aleksandr Akimenko & Regina Khlynova Rosja
58  [23] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rosja
58  [23] Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Rosja
61  [22] Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Rosja
61  [22] Anatoly Kupchik & Yulia Kozyreva Rosja
63  [21] Ilya Gorokhovskiy & Irina Zeps Rosja
64  [20] Ivan Gromyko & Elizaveta Khomyakova Rosja
65  [19] Evgeniy Polyakov & Elyzaveta Ryzhkova Rosja
65  [19] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Rosja
67  [18] Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rosja
67  [18] Marat Khannanov & Anastasiya Kuzina Rosja
69  [17] Ivan Doronin & Kseniya Verigo Rosja
69  [17] Nikita Mazur & Snezhana Telitchenko Rosja
69  [17] Ilya Strijonok & Valentina Utlik Białoruś
72  [16] Aleksandr Abramov & Mariya Kazantseva Rosja
72  [16] Alexandr Andreev & Anna Chernysh Rosja
74  [15] Andrey Burlakov & Polina Pivovarova Rosja
74  [15] Stanislav Semenov & Darya Bezmenova Rosja
76  [12] Dmitriy Melnikov & Anastasiya Krylova Rosja
77  [11] Sergey Trushin & Alina Kovalenko Rosja
78  [9] Aleksey Dorozhkin & Mariya Yurchenko Rosja
78  [9] Ilya Pankin & Julia Kolesnikova Rosja
80  [6] Zakhar Teller & Viktoriya Berezina Rosja
81  [4] Ilya Zhukovskiy & Anna Kislova Rosja
82  [3] Andrey Polnarev & Valeria Aryku Rosja

Runda 1 (górne 110)

83  [34] Dmitriy Ageev & Julia Sosnovskaya Rosja
84  [32] Dmitriy Petrov & Ekaterina Yarovikova Rosja
84  [32] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Rosja
86  [31] Denis Apashkin & Svetlana Zakharova Rosja
86  [31] Andrey Fomichev & Anna Kharitonova Rosja
88  [30] Mikhail Koptev & Anastasiya Okladnikova Rosja
88  [30] Anton Korovin & Aleftina Nikolaeva Rosja
88  [30] Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rosja
88  [30] Damir Yanbekov & Yekaterina Spiridonova Rosja
92  [29] Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Rosja
92  [29] Sergey Filatov & Anastasiya Sverat Rosja
92  [29] Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Rosja
95  [28] Andrey Fedotov & Elena Lenskaya Rosja
95  [28] Roman Gusev & Anastasiya Gornak Rosja
97  [27] Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Rosja
98  [25] Matvey Chekalkin & Tatyana Shorygyna Rosja
99  [22] Evgeniy Denisov & Lyudmila Zhogina Rosja
100  [21] Aleksey Gorbunov & Darya Tatarnikova Rosja
100  [21] Aleksandr Pakhomov & Ekaterina Turkova Rosja
102  [20] Denis Gureev & Evgenia Sokolova Rosja
103  [19] Timofey Larichev & Yulia Kukarina Rosja
104  [18] Artem Alekseev & Katerina Tsatsurina Rosja
104  [18] Semen Zubenko & Anastasiya Starchevskaya Rosja
106  [14] Timofej Demihov & Darija Barabanova Rosja
106  [14] Aleksandr Malakhov & Mariya Malakhova Rosja
106  [14] Albert Rakhimgulov & Yuliya Shakirova Rosja
109  [13] Aleksey Ponomarenko & Mariya Shevtsova Rosja
110  [6] Evgeniy Anokhin & Larisa Ragulina Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}