Results from Tactus Open 2008 - IDSF International Open Latin 27 kwietnia 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tactus Open 2008
Chorwacja - Zagreb 26 kwietnia 2008

IDSF International Open Latin 27 kwietnia 2008

Finał

1  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Słowenia
2  Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rosja
3  Misa Cigoj & Alexandra Malai Słowenia
4  Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Włochy
5  Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
6  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Austria
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rosja
8  Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Litwa
8  Istvan Varga & Gabriela Pilic Chorwacja
10  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rosja
11  Stefano Vidoni & Giulia Settomini Włochy
12  Matej Kralj & Spela Kralj Słowenia

Ćwierćfinał

13  Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Czechy
13  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonia
15  Viktors Shruboks & Ala Karpenko Litwa
16  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Słowenia
17  Kristijan Burazer & Martina Plohl Słowenia
17  Ivan Knezevic & Milena Zogovic Serbia
19  Jiri Hein & Lucia Krncanova Słowacja
19  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Włochy
21  Vaclav Masaryk & Zaneta Vaskova Czechy
22  Dániel Szabó & Éva Lovász Węgry
23  Leon Ajtlbez & Zana Aleric Chorwacja
24  Danijel Romanovic & Tanja Lukic Serbia

Runda 2 (górne 48)

25  Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Rumunia
25  Tamás Gellai & Ágnes Fürst Węgry
25  Uros Markovic & Jovana Janicijevic Serbia
28  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Czechy
29  Noel Kiss & Zsuzsanna Braun Węgry
30  Bogdan Tyaglyy & Anastasiya Ermishova Azerbejdżan
31  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Rumunia
32  Vadim Garbuzov & Zsofia Kovalik Austria
32  Artem Lazarev & Liene Liepa Łotwa
34  Vedran Marceta & Zana Ibric Bośnia i Hercegowina
34  Tomaz Ster & Stasa Berkopec Słowenia
36  Miha Stefl & Ursa Tomazic Słowenia
37  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Słowenia
38  Daniel Nan Sajti & Daniela Florut Rumunia
39  Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova Czechy
39  Marko Herceg & Ana Herceg Chorwacja
39  Patrik Majcen & Emina Musanovic Chorwacja
39  Sven Zubic & Marija Santek Chorwacja
43  Antonio Ady Kolarevic & Vanja Vujic Chorwacja
43  Milan Locic & Ivana Dzambic Serbia
45  Roland Parádi & Diana Gyurits Węgry
46  Péter Császár & Andrea Illés Węgry
46  András Mészáros & Dorottya Oláh Węgry
48  Matej Mesojedec & Dijana Zutic Chorwacja

Runda 1 (górne 77)

49  Kristian Pavlovic & Sandra Orgonas Serbia
49  Viktor Polasek & Dita Drabkova Czechy
51  Jozef Herak & Sandra Agalareva Słowacja
52  Enis Avdic & Ida Sehovic Bośnia i Hercegowina
53  Dino Alic & Dina Imamovic Bośnia i Hercegowina
54  Timi Volupic & Sara Bucar Słowenia
55  Nermin Kocan & Iris Brkic Bośnia i Hercegowina
56  Philip Hain & Andrea Hasner Austria
57  Boris Mladenovic & Sonja Mladenovic Serbia
58  Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Azerbejdżan
59  Yuriy Barkov & Maria Parchevskaya Białoruś
59  Filip Debelec & Bruna Gorupec Chorwacja
61  Zsolt Katona & Tímea Potys USA
62  Alexander Wonisch & Anja Höfler Austria
63  Luka Vodlan & Maja Omovsek Słowenia
64  Deni Banic & Sara Biskic Chorwacja
64  Slobodan Vukcevic & Jelena Vukcevic Czarnogóra
66  Antonio Humski & Marina Kovac Chorwacja
67  Ivan Angelkovski & Kristina Tarcugovska Macedonia
67  Miroslav Gajic & Nevena Bazalac Serbia
67  Marko Grdosic & Ana Lovric Chorwacja
67  Matija Posavec & Vlatka Blazekovic Chorwacja
71  Florin Dacian Culda & Dana Raluca Gale Rumunia
71  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Chorwacja
71  Marko Santic & Tena Zepec Chorwacja
74  Ivan Ivanov & Violeta Milanova Bułgaria
74  Adnan Kapo & Nejra Mirvic Bośnia i Hercegowina
74  Matevz Rumpret & Vesna Koderman Słowenia
74  Bartul Zubac & Lorena Klasic Chorwacja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}