Results from Tampere Winter Dance Festival - Amateur Rising Star Standard 26 stycznia 2007
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tampere Winter Dance Festival
Finlandia - Tampere 26 stycznia 2007

Amateur Rising Star Standard 26 stycznia 2007

Finał

1  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Łotwa
2  Denis Molkov & Natalya Osyko Rosja
3  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Łotwa
4  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Łotwa
5  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Estonia
6  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Estonia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [16] Eimantas Kalinauskas & Veronika Golodneva Litwa
8  [15] Alari Lukk & Dina Syritsa Estonia
9  [14] Aleksejs Malisevs & Krista Erina Łotwa
9  [14] Aleksey Voronin & Veronika Svidruk Rosja
11  [11] Sergey Avenirov & Olga Yermakova Rosja
11  [11] Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rosja

Ćwierćfinał

13  [14] Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finlandia
13  [14] Artem Terekhov & Olga Tarasova Rosja
15  [12] Maxim Axenov & Karina Nizamutdinova Kazachstan
15  [12] Dmitri Nikitin & Anastasia Sokolova Rosja
17  [11] Jori Lukkari & Marita Alatalo Finlandia
18  [10] Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonia
19  [8] Stanislav Kiselev & Yulia Kosykh Rosja
19  [8] Aleksejs Livcaks & Julija Ganzula Łotwa
21  [7] Rihards Freidenfelds & Anna Lahovica Łotwa
22  [6] Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rosja
23  [4] Taavi Henttonen & Henna Syväoja Finlandia
23  [4] Koit-Georg Peterson & Grete Papp Estonia
25  [2] Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Rosja

Runda 2 (górne 49)

26  [13] Andrey Basov & Svetlana Babulina Rosja
26  [13] Evgeny Trifonov & Ekaterina Lobova Rosja
28  [12] Bjorn Ingi Palsson & Hanna Run Oladottir Islandia
29  [11] Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Finlandia
30  [10] Timo Kanto & Mona Redsven Finlandia
30  [10] Anton Tretyakov & Anastasiya Kutsaya Kazachstan
32  [9] Sebastian Prekun & Ciara Francis Irlandia
32  [9] Igor Titov & Anna Pastor Rosja
34  [8] Alexei Kolesnikov & Anastasiya Stashevskaya Rosja
34  [8] Alexander Ognev & Irina Iakovleva Rosja
36  [7] Samuli Pietiläinen & Satu Mäkinen Finlandia
37  [6] Oleg Barbash & Darya Krivosheeva Rosja
37  [6] Simo Haaksiala & Annika Tarvonen Finlandia
39  [5] Kimmo Ahonen & Nina Back Finlandia
39  [5] Alexey Kuzmin & Kseniya Mikhaylova Rosja
39  [5] Ilari Lehtonen & Johanna Kanto Finlandia
39  [5] Kalle Lievejärvi & Sirpa Saario Finlandia
43  [4] Alexei Moskov & Maria Pereskokova Rosja
43  [4] Dima Riehakainen & Petriina Lappalainen Finlandia
43  [4] Petteri Savikurki & Kerttu Sakki Finlandia
46  [3] Dmitry Smirnov & Nadezhda Dobritskaya Rosja
47  [2] Egor Kokvin & Yuliya Minaeva Rosja
47  [2] Andrei Lekarev & Regina Lai Estonia
49  [1] Artem Naryzhnev & Yulia Durasova Rosja

Runda 1 (górne 93)

50  [14] Oleg Ischuk & Natalya Makvits Rosja
50  [14] Daniel Kinane & Olga Kozlova Irlandia
50  [14] Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonia
53  [13] Nikolai Avsyukevich & Anna Shorina Rosja
53  [13] Ville Karki & Sofia Rovenskaya Finlandia
55  [12] Ilia Borodko & Anna Anikina Rosja
55  [12] Andrew Maguire & Melanie Strong Irlandia
55  [12] Antti Pekka Pitkänen & Kaisu Tuominiemi Finlandia
58  [11] Alexandre Shevchenko & Ekaterina Kovaleva Rosja
58  [11] Roman Tsvetkov & Olga Sergenkova Rosja
60  [10] Andrey Anisimov & Anna Rozhdestvenskaya Rosja
60  [10] Lev Ermakov & Sofia Burshtein Rosja
60  [10] Dmitriy Parnyuk & Daria Kovaleva Rosja
60  [10] Ville Sinkkonen & Mikaela Laine Finlandia
64  [8] Matti Rautajoki & Heidi Pohjola Finlandia
65  [7] Tuomas Jylhä & Heidi Karppanen Finlandia
66  [6] Risto Siitan & Carinee Meer Estonia
66  [6] Hans Tanner & Jenni Heikkilä Finlandia
66  [6] Samuli Taskinen & Maria Taskinen Finlandia
69  [5] Maksim Loginov & Natalya Denisova Rosja
69  [5] Henrik Nordman & Simone Lehikoinen Finlandia
69  [5] Aleksey Zadvigin & Maria Chupina Rosja
72  [4] Tuomas Kesti & Maria Tanhuanpää Finlandia
73  [3] Joel Aumont & Tiia Routila Finlandia
73  [3] Aleksandr Kartsev & Darya Loginova Rosja
73  [3] Mikko Puikko & Nadja Niva Finlandia
76  [2] Bo Tsuy & Elena Grekhneva Rosja
77  [1] Khamit Bekezhanov & Natalia Menshikova Kazachstan
77  [1] Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rosja
77  [1] Juha Laiho & Heidi Laiho Finlandia
77  [1] Joni Laulaja & Katri Laulaja Finlandia
77  [1] Lassi Pakkala & Sanni Alanen Finlandia
77  [1] Ruslan Rozhnov & Maria Kangasaho Finlandia
83  Alexandr Domanitskiy & Yekaterina Nikolaeva Rosja
83  Sergei Golovachev & Mariya Gulyumova Rosja
83  Ilia Karaidarov & Grete Käsi Estonia
83  Steven Karms & Maris Tammiku Dania
83  Jere Koski & Aini Minkkinen Finlandia
83  Dmitriy Medvedev & Karina Shpakovskaya Rosja
83  Denis Migunov & Tatjana Zitkovskaja Estonia
83  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rosja
83  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rosja
83  Jouko Tähtinen & Riitta Marttila Finlandia
83  Pavel Tsarev & Polina Tsareva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}