Results from Tattersall's Australian Open 2008 - IDSF World Amateur Latin 14 grudnia 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tattersall's Australian Open 2008
Australia - Melbourne 10 grudnia 2008

IDSF World Amateur Latin 14 grudnia 2008

Finał

1  Stefano Di Filippo & Anna Melnikova-Duknauske Włochy
2  Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
3  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
4  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Chorwacja
5  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
6  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Nino Langella & Nataliya Maidiuk Włochy
8  Michael Miziner & Anastasia Belykh Australia
9  Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Australia
10  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Austria
11  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
12  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko USA
14  Marek Dedik & Kristina Horvatova Słowacja
15  Shi Lei & Zhang Yu Bai Chiny
15  Gregor Rebula & Lisa Darby Anglia
17  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francja
17  Jevgenijs Suvorovs & Andrea Zelinkova Łotwa
19  Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia
20  Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
21  Stefano Oradei & Veera Kinnunen Szwecja
22  Arkady Bakenov & Rosa Filippello Nowa Zelandia
22  Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Łotwa
24  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Austria

Runda 2 (górne 48)

25  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dania
25  Joonas Piippola & Katri Mäkinen Finlandia
25  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Słowenia
28  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polska
29  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
30  Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
30  Jiri Hein & Lucia Krncanova Słowacja
32  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonia
33  Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
34  Kamil Studenny & Kateryna Trubina Kanada
35  Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Chiny
36  Nicolas Garcia & Masha Turlupova Hiszpania
36  Grigori Sedrakyan & Lilit Avaygyan USA
38  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Francja
39  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonia
39  Róbert Magyari & Ágnes Szalai Węgry
39  Decius Mirea & Oana Andreea Nechiti Rumunia
39  Viktors Shruboks & Ala Karpenko Litwa
43  Roman Ciflicli & Ipek Yavuzer Turcja
44  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Szwecja
44  Radim Pradka & Katerina Kolmanova Czechy
46  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugalia
46  Radek Mucha & Alice Stodulkova Czechy
48  Watcharakorn Suasuebpun & Warapa Jumbala Tajlandia

Runda 1 (górne 64)

49  Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norwegia
50  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandia
50  Ricardo Marques & Sandra Silva Portugalia
50  Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Rumunia
53  Ronnie Steeve Vergara & Charlea Lagaras Filipiny
54  Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Japonia
55  Christopher Page & Asta Bjarnadottir Islandia
56  Reynato Rener Mercado & Judith Anne Melencio Filipiny
56  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tajwan
58  Mathew Nicholson & Samantha Malloch Nowa Zelandia
59  Igal Ginzburg & Sonia Sebastianov Izrael
60  Askhat Urazalinov & Milena Sementsova Kazachstan
60  Chan Hing Wei & Chan Chui Mei Chiny
62  Christopher Carroll & Louise Mcgowan Irlandia
62  Chong Aik Lim & Riane Low Singapur
62  Sum Chun Ng & Wai Yi Lam Hong Kong
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}