Results from Tattersall's Australian Open 2008 - IDSF World Amateur Latin 14 grudnia 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tattersall's Australian Open 2008
Australia - Melbourne 10 grudnia 2008

IDSF World Amateur Latin 14 grudnia 2008

Finał

1  Stefano Di Filippo & Anna Melnikova-Duknauske Włochy
2  Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
3  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
4  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Chorwacja
5  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
6  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Nino Langella & Nataliya Maidiuk Włochy
8  Michael Miziner & Anastasia Belykh Australia
9  Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Australia
10  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Austria
11  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
12  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko USA
14  Marek Dedik & Kristina Horvatova Słowacja
15  Shi Lei & Zhang Yu Bai Chiny
15  Gregor Rebula & Lisa Darby Anglia
17  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francja
17  Jevgenijs Suvorovs & Andrea Zelinkova Łotwa
19  Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia
20  Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
21  Stefano Oradei & Veera Kinnunen Szwecja
22  Arkady Bakenov & Rosa Filippello Nowa Zelandia
22  Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Łotwa
24  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Austria

Runda 2 (górne 48)

25  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dania
25  Joonas Piippola & Katri Mäkinen Finlandia
25  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Słowenia
28  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polska
29  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
30  Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
30  Jiri Hein & Lucia Krncanova Słowacja
32  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonia
33  Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
34  Kamil Studenny & Kateryna Trubina Kanada
35  Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Chiny
36  Nicolas Garcia & Masha Turlupova Hiszpania
36  Grigori Sedrakyan & Lilit Avaygyan USA
38  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Francja
39  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonia
39  Róbert Magyari & Ágnes Szalai Węgry
39  Decius Mirea & Oana Andreea Nechiti Rumunia
39  Viktors Shruboks & Ala Karpenko Litwa
43  Roman Ciflicli & Ipek Yavuzer Turcja
44  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Szwecja
44  Radim Pradka & Katerina Kolmanova Czechy
46  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugalia
46  Radek Mucha & Alice Stodulkova Czechy
48  Watcharakorn Suasuebpun & Warapa Jumbala Tajlandia

Runda 1 (górne 64)

49  Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norwegia
50  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandia
50  Ricardo Marques & Sandra Silva Portugalia
50  Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Rumunia
53  Ronnie Steeve Vergara & Charlea Lagaras Filipiny
54  Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Japonia
55  Christopher Page & Asta Bjarnadottir Islandia
56  Reynato Rener Mercado & Judith Anne Melencio Filipiny
56  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tajwan
58  Mathew Nicholson & Samantha Malloch Nowa Zelandia
59  Igal Ginzburg & Sonia Sebastianov Izrael
60  Askhat Urazalinov & Milena Sementsova Kazachstan
60  Chan Hing Wei & Chan Chui Mei Chiny
62  Christopher Carroll & Louise Mcgowan Irlandia
62  Chong Aik Lim & Riane Low Singapur
62  Sum Chun Ng & Wai Yi Lam Hong Kong
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}